Харківська обласна федерація футболу

Неділя, 19.11.2017

 

М Группа 11234ИВНПМЯЧИРМО
1 Лозовая-1  

2:0 2:0

1:0 3:1

2:1 3:0

1:2 5:0

2:1 4:0

3:0 3:0

12 11 0 1 31:6 25 33
2 Лозовая-2

0:2 0:2

0:1 1:3

 

3:0 3:0

1:2 1:1

2:0 5:1

3:0 3:0

12 6 1 5 23:12 11 19
3 Панютино

1:2 0:3

2:1 0:5

0:3 0:3

2:1 1:1

 

1:0 6:1

3:0 3:0

12 6 1 5 19:20 -1 19
4 Близнюки

1:2 0:4

0:3 0:3

0:2 1:5

0:3 0:3

0:1 1:6

0:3 0:3 

  12 0 0 12 3:38 -35 0

 

М Группа 21234ИВНПМЯЧИРМО
1 Первомайский-1  

1:0 1:2

2:1

6:0 3:1

5:0

3:0 3:0

3:0

9 8 0 1 27:4 23 24
2 Первомайский-2

0:1 2:1

1:2

 

2:0 3:0

4:2

4:1 3:0

3:0

9 7 0 2 22:7 15 21
3 Лозовской 

0:6 1:3

0:5

0:2 0:3

2:4

 

6:0 3:0

3:0

9 3 0 6 15:23 -8 9
4 Сахновщинский

0:3 0:3

0:3

1:4 0:3

0:3

0:6 0:3

0:3 

  9 0 0 9 1:31 -30

0

 

М Группа 31234ИВНПМЯЧИРМО
1 Мрия-1  

2:0 4:2

8:0 4:0

4:3 5:1

2:2 3:0

5:0 8:0

8:0 2:0

12 11 1 0 55:8 47 34
2 Двуречная

0:2 2:4

0:8 0:4

 

1:1 1:2

5:1 1:0

6:0 4:0

3:1 4:0

12 6 1 5 27:23 4 19
3 Мрия-2 

3:4 1:5

2:2 0:3

1:1 2:1

1:5 0:1

 

1:0 8:0

5:1 1:1

12 4 3 5 25:24 1 15
4 "Металлург" Купянск

0:5 0:8

0:8 0:2

0:6 0:4

1:3 0:4

0:1 0:8 

1:5 1:1 

  12 0 1 11 3:55 -52

0

 

М Группа 41234ИВНПМЯЧИРМО
1 Валки  

6:2 1:2

1:0

3:0 1:2

3:0

8:0 3:0

3:0

9 7 0 2 29:6 23 21
2 Золочев

2:6 2:1

0:1

 

3:0 1:0

3:0

5:1 3:0

3:0

9 7 0 2 22:9 13 21
3 Люботин 

0:3 2:1

0:3

0:3 0:1

0:3

 

4:0 5:0

3:0

9 4 0 5 14:14 0 12
4 Краснокутск

0:8 0:3

0:3

1:5 0:3

0:3

0:4 0:5 

0:3 

  9 0 9 9 1:37 -36

0

 

 

   

М Группа 51234ИВНПМЯЧИРМО
1 Красноград  

1:1 0:0

1:1 0:0

4:1 4:0

1:0 1:0

3:0 0:2

 

3:0 3:0

12 7 4 1 21:5 16 25
2 Новая Водолага

1:1 0:0

1:1 0:0

 

 0:3 1:2

2:0 1:0

1:0 1:1

3:0 3:0

12 5 5 2 14:8 6 20
3 Мерефа 

1:4 0:4

0:1 0:1

3:0 2:1

0:2 0:1

 

3:0 1:2

3:0 3:0

12 5 0 7 16:16 0 15
4 Коломак

0:3 2:0

0:3 0:3

0:1 1:1

0:3 0:3

0:3 2:1

0:3 0:3

  12 2 1 9 5:27 -22

7

 

М Группа 61234ИВНПМЯЧИРМО
1 Червоный Донец  

1:0 4:0

2:1

1:0 2:1

2:1

0:2 3:0

3:0

9 8 0 1 18:5 13 24
2 Змиев

0:1 0:4

1:2

 

 0:0 0:4

2:1

3:2 3:0

3:0

9 4 1 4 12:14 -2 13
3 Балаклея 

0:1 1:2

1:2

0:0 4:0

1:2 

 

2:3 3:0

3:0

9 3 1 5 15:10 5 10
4 Комсомольский

2:0 0:3 

0:3

2:3 0:3 

0:3

2:0 0:3 

0:3

  9 2 0 7 7:23 -16

6

 

М Группа 7123ИВНПМЯЧИРМО
1 Великий Бурлук  

3:0 1:2

2:1

3:0 2:3 

1:0

6 4 0 2 12:6 6 12
2 Печенеги

0:3 2:1

1:2

 

 3:0 2:1

1:1

6 3 1 2 9:8 1 10
3 Чугуев 

0:3 3:2

0:1

0:3 1:2

1:1 

  6 1 1 4 5:12 -7 4

 

М Группа 8123ИВНПМЯЧИРМО
1 ДЮСШ Изюм  

3:0 

1:0

3:0 

3:0

4 4 0 0 9:0 9 12
2 "Донец" Изюм

0:2

0:1

 

 3:0

3:0

4 2 0 2 6:3 3 6
3 Барвенково 

0:3 

0:3

0:3 

0:3 

  4 0 0 4 0:12 -12 0