Харківська обласна федерація футболу

Середа, 22.11.2017

 

Чемпіонат України серед аматорів. Результати 20 туру

Чемпіонат України 2016/2017

Друге коло

ГРУПА 1, 20 тур

3.06 (субота) "Оскар" – "Рочин"

0:0

4.06 (неділя) "Агробізнес" – ФК "Львів"

1:0 (1:0)

4.06 (неділя) "ОДЕК" – "Чайка"

3:1 (0:0)

4.06 (неділя) ФК "Малинськ" – "Ковель-Волинь"

2:0 (1:0)

4.06 (неділя) "Чортків-Педуніверситет" – "Нива" (Теребовля)

2:1 (0:0)

 

Турнірна таблиця

МКомандІВНПМО
1 "Агробізнес" (Волочиськ, Хмельницька обл.) 19 13 6 0 33:4 45
2 "Оскар" (Підгір’я, Івано-Франківська обл.) 18 10 5 3 25:13 35
3 "Рочин" (Соснівка, Львівська обл.) 18 9 7 2 21:8 34
4 "Чайка" (Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.) 18 10 3 5 23:16 33
5 "ОДЕК" (Оржів, Рівненська обл.) 18 10 1 7 30:16 31
6 "Нива" (Теребовля, Тернопільська обл.) 18 6 2 10 17:25 20
7 "Ковель-Волинь" (Ковель, Волинська обл.) 18 5 4 9 24:29 19
8 ФК "Малинськ" (Рівненська обл.) 19 5 3 11 22:33 18
9 "Нива" (Тернопіль) 18 4 6 8 14:23 18
10 ФК "Львів" 18 3 4 11 19:28 13
11 "Чортків-Педуніверситет" (Чортків, Тернопільська обл.) 18 3 3 12 12:45 12
  Бомбардири: Команда І Г (п)
1 Темнюк Микола Агробізнес 16 14
2 Брикса Віталій ФК Малинськ 15 8
3 Міщук Остап ФК Львів 13 6
4 Дмитрів Павло Оскар 13 6
5 Онищук Анатолій ФК Малинськ 16 6

Чемпіонат України 2016/2017

Друге коло

ГРУПА 2, 20 тур

3.06 (субота) ФК "Врадіївка" – "Авангард"

4:1 (1:1)

3.06 (субота) "Таврія-Скіф" – "Квадро" 3:0
3.06 (субота) "Єдність" – "Соллі Плюс" +:-
3.06 (субота) "Вікторія" – "Полісся"

2:1 (1:1)

4.06 (неділя) "Таврія" – "Металіст 1925"

2:2 (1:1)

 

Турнірна таблиця

МКомандаІВНПМО
1 "Металіст 1925" (Харків) 19 13 4 2 45:16 44
2 "Таврія-Скіф" (Роздол, Запорізька обл.) 19 12 4 3 41:17 40
3 "Єдність" (Плиски, Чернігівська обл.) 19 9 5 5 21:21 32
4 "Соллі Плюс" (Харків) 18 9 2 7 30:13 29
5 "Квадро" (Первомайський, Харківська обл.) 19 7 3 9 25:30 24
6 "Полісся" (Житомир) 18 7 3 8 12:17 24
7 "Вікторія" (Миколаївка, Сумська обл.) 18 6 6 6 13:22 24
8 "Таврія" (Сімферополь) 18 5 6 7 26:34 21
9 ФК "Врадіївка" (Миколаївська обл.) 18 4 6 8 17:20 18
10 МФК "Первомайськ" (Миколаївська обл.) 18 3 5 10 19:40 14
11 "Авангард" (Корюківка, Чернігівська обл.) 18 3 2 13 16:35 11
  Бомбардири Команда І Г (п)
1 Скотаренко Денис Металіст 1925 17 14
2 Жигалов Сергій Таврія-Скіф 15 9
3 Давидов Сергій Металіст 1925 18 8
4 Соколан Євгеній Таврія 16 7
5 Синиця Олег Металіст 1925 17 7 (3)