Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

23 грудня у місті Василівка Запорізької області традиційно вже в сьоме пройшов турнір  з футзалу серед ветеранів на кубок голови ЗОФФ. Не стала винятком й участь команди ветеранів Сахновщинського «Колосу», яка з усих семи проведених турнірів постійно приймала участь та займала почесні призові місця. У цьогорічному турнірі  також змагалися команди:  «Ветеран-ЗОФФ» (збірна Запорізької ОФФ), команда «Ветеран-Пологи» (збірна Запорізької області) та місцева команда «Ветеран-Таврія» Василівка.

З щирими привітаннями відкриття турніру провели голова ЗОФФ Межейко В. І. та наш земляк голова Василівської районної федерації футболу Джуган С.В. Також з привітанням до учасників турніру звернувся заступник голови Сахновщинської районної ради В.В. Яцина та вручив організаторам заходу пам’ятні призи від Сахновщинської районної федерації футболу.

Матчі пройшли за коловою системою розіграшу, два тайма по 12 хв.                У першому  стартовому матчі «Ветеран-Таврія» розійшлась нічією з командою «Ветеран-Пологи», 0:0. У другому матчі сахновщани впевнено перемогли збірну ЗОФФ з рахунком 5:1. Голи: В. Мідний, Ю. Роденко-2 та В. Богушенко-2. Після другого матчу відбулася зустріч між ветеранами 50+ Сахновщинського району та міста Василівка.  У першому таймі сахновщани вели з рахунком 3:1, але до кінця матчу свою перевагу не утримали та поступилися василивчанам з рахунком 5:3. Склад команди: І. Стаканчиков, О. Філоненко, П. Волошин,                  С. Прищепа (Сахновщина), С. Тимченко, І. Середницький (Шевченкове).

Третій матч турніру між командами «Ветеран-Пологи» - «Ветеран-Колос» також був нічійним та безгольовим. Четвертий матч Пологи з різницею в один м’яч   перемогли збірну ЗОФФ, 3:2. П’ятий матч між місцевою командою «Ветеран-Таврія» та «Ветеран-Колос» вирішував долю переможця турніру. З першої хвилини зустрічі сахновщани вибрали оборонну тактику. Контратакуючи, змушували суперника нервувати. Однією з таких атак було взяття воріт Таврії. Чітким ударом гол на свій рахунок записав Юрій Роденко. Другий тайм, не міняючи тактики сахновщани свій результат довели до переможнього 3:0 та й стали володарем кубка голови ЗОФФ – 2017 року. Голи у другому таймі забили Ю. Роденко, який став кращим бомбардиром турніру та Андрій Ігнатченко. У шостому матчі «Таврія» переконливо перемогла збірну ЗОФФ з рахунком 7:2.

Після завершення матчів відбулася церемонія нагородження. Переможець турніру, команда «Ветеран-Колос» Сахновщина нагороджена кубком, медалями та грамотами. Від команди сахновщан памятними призами були нагороджені номінанти: В. Яцина (кращий воротар) та Ю. Роденко (кращий бомбардир).

Склад команди «Ветеран-Колос»: В. Яцина, В. Смірнов, В. Мідний, Р. Шаповалов, Ю. Роденко, В. Богушенко, А. Ігнатченко.