Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

          Бердянський стадіон «Енергія» в черговий раз став місцем проведення змагань Всеукраїнського масштабу. У п'ятницю, 28 липня, в нашому місті відбувся футбольний турнір, участь в якому взяли гравці вікової категорії від 40 років і старше.

          Три команди ветеранів футболу з Василівки, Полог, Бердянська, а також представник харківської області - команда «Колос» Сахновщина - взяли участь в турнірі, ініціатором проведення якого виступила Запорізька обласна федерація футболу. Протягом дня бердянський стадіон «Енергія» став місцем спортивних баталій для гравців вікової категорії від 40 років і старше.

              Згідно регламенту змагань гри пройшли за кубковою системою. У першій півфінальній парі зустрілися команди Бердянська і Василівки. Гра пройшла в напруженій боротьбі. Сили двох команд виявилися приблизно рівними. Основний час поєдинку завершився в нічию 2: 2. А в після матчевих пенальті точнішими виявилися гравці ФК «Бердянськ», які завоювали право виступити у вирішальному поєдинку. Другим фіналістом турніру стала команда «Колос» Сахновщина, яка виявилася сильнішою за збірну міста Пологи. Результат игри 4: 1 на користь сахновщан.

               У цей день команда з Харківської області виявилася значно сильніше всіх своїх суперників. У фінальному поєдинку проти господарів поля ФК «Бердянськ» футболісти «Колоса» були на висоті і завершили поєдинок перемогою 7: 3. Бронзовим призером турніру стала команда «Таврія» Василівка, яка в грі за третє місце перемогла збірну міста Пологи 3: 2.

              По завершенню ігор кращі гравці і команда-переможець турніру отримали заслужені нагороди від організаторів змагань обласної федерації футболу. Кращим гравцем турніру став сахновщанін Олександр Терещенко.