Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

 

В Харківській області вже другий сезон активно проводяться турніри з дівочого футболу, а збільшення кількості команд-учасниць вказує на зростання інтересу до таких змагань як з боку дівчат, так і їх тренерів. Проведення турнірів на рівні області дає можливість командам з районів зустрічатися на спортивних майданчиках, а їх наставникам - ділитися досвідом викладацької діяльності. Також, це надає прекрасну можливість проводити відбір кращих футболісток для формування збірних команд області для участі у всеукраїнських турнірах.

Так, 11 жовтня збірна команда Харківського міжрегіонального центру розвитку дівочого футболу взяла участь в футбольному Кубку «EmPower Girls», присвяченому Міжнародному дню дівчат, в якому брали участь дівчатка 11-13 років.  Турнір пройшов на стадіоні ім. Баннікова в Києві. Головною метою турніру, організованого Федерацією футболу України спільно з дитячим фондом ООН (ЮНИСЕФ) було не визначення переможця , а створення дійсного спортивного свята для маленьких «зірочок» українського футболу. Завдяки організації турніру на «дорослому» рівні, присутності почесних гостей, відомих футболістів, всі діти постійно були у центрі уваги журналістів та знімальних камер. У подарунок від організаторів учасниці отримали цікаві екскурсії Києвом. Наша збірна команда Харківської області досить успішно виступила , посіла третє місце та привезла додому бронзові медалі турніру.

 

Та головне, що дівчата привезли безліч позитивних вражень та емоцій, знайшли нових друзів з різних куточків України. Вітаємо наших переможців!