Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

    На футбольному майданчику КДЮСШ № 5 відбувся футбольній турнір, присвячений пам'яті арбітра національної категорії Сергія Букрєєва. Вшанувати пам'ять свого колеги прийшли харківські арбітри, багато з яких разом з Сергієм Івановичем працювали на футбольних матчах різних рівнів.

В змаганнях взяли участь чотири команди. В першому півфіналі арбітри, що працюють на матчах професійних ліг, були сильніші за молодих арбітрів, перемігши їх з рахунком 5:0. По два голи на рахунку Олександра Афанасьєва та Дмитра Панчишина, один забив Сергій Беккер. У другому півфіналі зустрілися ветерани +30 та +35. Успішнішими були молодші, які переграли своїх старших колег з рахунком 4:1. Голи на рахунку Євгена Ликова, Олександра Турука, Віталія Марченка, Олександра Коростильова у молодших та один гол престижу на рахунку Володимира Демченко.

В матчі за третє місце зустрілись самі старші та самі молодші арбітри Харківщини. Не цей раз молодість знов взяла перевагу, перемігши старших +35 з рахунком 3:1. Дубль на рахунку Микити Кофанова та ще один гол забив Олександр Хамхадера. Гол престижу у ветеранів забив Вадим Хавкин. У фіналі головний приз змагань розіграли Профі та ветерани +30. Переможцями турніру виявились Профі, які забили три м'ячі, залишивши свої ворота, які захищав Андрій Бахметьєв, сухими. Два голи на рахунку Дмитра Панчишина та один забив Володимир Думенко.

 

Харківська обласна федерація футболу вітає переможців та всіх учасників змагань і сподівається, що цей турнір стане традиційним та буде внесений в єдиний календарний план заходів ХОФФ на наступний рік.

СКЛАДИ КОМАНД

ПРОФІ: 1. Бахметьєв А., 2. Плужник О., 3. Беккер С., 4. Жуков О., 5. Кривушкин Д. 6. Панчишин Д. 7. Афанасьев О., 8. Поважний Я.. 9. Думенко В., 10. Труханов К. 

+30: 1. Абрамов В., 2. Семенюк К., 3. Чумак Д.. 4. Корастильов О., 5. Ликов Є., 6. Лукашук Б., 7. Колесник А., 8. Марченко В., 9. Зубарев А.. 10. Дещенко О., 11. Турук О., 12. Свистун О., 13. Бондар В.

Молоді таланти: 1. Ніконенко Т., 2. Назаров Є., 4. Кофанов М., 5. Хамхадера О., 7. Дементьєв Є., 8. Мустафаєв Г., 9. Сагайдачный О., 10. Ждамиров І., 11. Брикун О.

+35: 1. Лисакевич В., 2. Демченко  В., 3. Хавкин В., 4. Малихін В., 5. Павлов В., 6. Максимов Д., 7. Перемот А., 8. Сагаян О., 9. Лавриненко Ю. 10. Скирда С., 11. Шевченко В.