Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

Протягом трьох днів 100 юнаків і дівчат із дев’яти регіонів, де цього року реалізовувався проект «Відкриті уроки футболу» — Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Харківської і Херсонської областей, отримували знання і новий цікавий футбольний і життєвий досвід. Саме вони цього року були асистентами волонтерів під час проведення масових футбольних фестивалів у своїх регіонах.

Програма кемпу передбачала багато практичних занять на чудовому новому стадіоні ХНУВС, викладання азів тренерської майстерності, навчання умінь медіації та наставництва, заняття з особистого розвитку, комунікації з метою соціальних перетворень.

На урочистому закритті Мережевого табору перший заступник голови Комітету масового футболу ФФУ Олександр Каденко, представник Streetfootballworld (Німеччина) Джордж Спрінгборг та представниця Асоціації крос-культурних проектів (Данія) Кетрін Готфредсен подякували Харківській обласній федерації футболу за чудову організацію цього футбольного заходу для молодих волонтерів та виявили намір продовжувати співпрацю за вказаним напрямком.

У свою чергу Харківська обласна федерація футболу за ініціативи Голови Федерації Коваленка Віктора Миколайовича презентувала закордонним спеціалістам пам’ятні подарунки.