Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

28 вересня в м. Києві відбувся фінал футбольного турніру «Кубок Міністра внутрішніх справ - 2018», в якому зустрілися сильніші команди турніру – ФК «Універ-Динамо» (Харків) та ФК «Динамо Академія» (Київ).

Основний час не дозволив визначити переможця турніру, а тому долю чемпіонів вирішила серія одинадцятиметрових ударів, де харків’яни виявились більш влучними та точними (5:4).

Після завершення матчу відбулося урочисте привітання учасників та переможців футбольного турніру, в якому взяли участь керівництво МВС України, представники Національної поліції України, Державної прикордонної служби, ДСНС України, Національної гвардії України та закладів вищої освіти МВС України зі специфічними умовами навчання – Національної академії внутрішніх справ та Харківського національного університету внутрішніх справ. Під час церемонії закриття Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков привітав команди-учасниці та нагородив фіналістів і бронзових призерів медалями та дипломами, а переможців також і кубком.

Харківська обласна федерація футболу вітає керівництво та гравців ФК «Універ-Динамо» із званням найсильнішої футбольної команди в системі МВС України 2018 року та бажає гучних перемог у подальшому футбольному житті!