Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

 

   11 серпня, відбувся другий тур Чемпіонату України серед аматорських команд, в якому ФК «Вовчанськ» приймав ФК «Яруд» з міста Маріуполь.


У домашньому поєдинку ФК «Вовчанськ» здобув мінімальну перемогу з рахунком 1:0. У першому турі обидві команди здобули великі перемоги і звичайно ж хотіли продовжити переможну серію.
Вдалося це в першу чергу підопічним Андрія Березовчука. Команда з Вовчанська з перших хвилин почала активні атакуючі дії. «Яруд» в свою чергу грамотно грав в обороні тактично розумно перебирали гравців. Вовки в першій половині зустрічі створили кілька дуже хороших моментів. У перших 45ті хвилинах рахунок так і не було відкрито.

Другий тайм був більше за харківською командою, постійні гострі атаки виливалися в небезпечні моменти біля ФК «Яруд». Хороший момент у другій половині зустрічі був у Ігоря Суханінского, який вийшов один на один з воротарем але захисник завадив пробити. Також до кінця матчу Андрій Чепіга з метрів 7 пробив вище воріт головою. Забити «Вовкам» вдалося вже в додатковий час. Після подачі кутового Данило Соломаха виграв верхову боротьбу скинувши м'яч в центр штрафної зони де Євген Радченко сильним ударом вколотив м'яч у ворота.

За підсумком ФК «Вовчанськ» у другому турі здобув мінімальну перемогу з рахунком 1:0.


Спасибі всім уболівальникам які приїхали підтримати команду. Ця перемога для Вас і всіх харків'ян