Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

Третього жовтня о 15.00 на стадіоні Харківського національного університету внутрішніх справ (м.Харків, пр.Л.Ландау,27) відбувся матч між командами ФК «Універ-Динамо»м.Харків – ФК «Вовчаснськ» м.Вовчанськ. В даному матчі, який завершився з рахунком 1:1, за підсумками ігор Чемпіонату і визначився переможець. Команда ФК «Вовчанськ» другий рік поспіль стає чемпіоном області. Команда ФК «Універ-Динамо» м.Харків посіла друге місце. Бронзовим призером змагань стала команда ФК «Зміїв» м.Зміїв. Також, вже завершився чемпіонат Харківської області серед аматорських команд Першої ліги. Вперше за багато років переможцем чемпіонату стала команда ФК «Колос» м. Красноград, друге місце посіла команда ФК «Крем’янець» м.Їзюм, третє ФК «Металург» м.Куп’янськ.

Після закінчення гри відбулася урочиста церемонія нагородження. Привітати команди та вболівальників завітали голова Харківської обласної ради С.І.Чернов, заступник голови ХОФФ В.В.Сокуренко, начальник управління ХОГА В.В.Кириленко та голова Комітету з проведення змагань ХОФФ Нечипоренко О.С. Переможці та призери Чемпіонату області серед аматорських команд сезону 2019 року Вищої та Першої ліги нагороджені Кубками і дипломами Харківської обласної федерації футболу, а гравці - медалями.  Всі гравці команд отримають від УАФ та обласної федерації квітки на гру між Національними збірними України та Литви, що відбудеться 11 жовтня на стадіоні «Металіст».

Вітаємо всі команди, що брали участь у Чемпіонаті області з закінченням змагань, та сподіваємося на зустріч в спортивному сезоні 2020 року.