Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

Зважаючи на ситуацію, яка була в команді на протязі усього сезону, вважаю, що ми виступили нормально. Звісно, ставили перед собою тільки максимальні цілі, але кілька факторів нам не дозволили на фініші сезону досягти своєї мети. По-перше, дуже сильні були конкуренти з Краснограду та Ізюму. Команди мали стабільні склади, що у купі з професійною роботою тренерських штабів цих колективів дало можливість нашим суперникам піднятися на «олімп» змагань. По-друге, за об’єктивними обставинами у більшості матчів у нас були відсутні відразу по декілька провідних гравців. По-третє, цьогорічна першість за останні роки була мабуть найпотужніша за складом учасників. Про що можна говорити, якщо умовні аутсайдери не тільки на рівних билися з лідерами, але й забирали у них дорогоцінні очки. Все ж наголошу, підсумковий результат для «Металурга» вважаю позитивним. Хлопці молодці, справжні професіонали! Нарікань до них практично немає, дякую усім за гру та бійцівські якості!

У планах на майбутнє є виступ у кількох турнірах для кращої підготовки до наступного обласного чемпіонату. Дуже хочеться виступити у Зимовій першості області, але сьогоднішня фінансова ситуація у клубі поки не дозволяє на це розраховувати. Що стосується виступів у майбутньому чемпіонаті Харківської області, то команда готова до виступів на найвищому рівні. Єдина перешкода для цього – не належне фінансування. Покращиться матеріальна база, будемо змагатися у Вищій лізі, ні, продовжимо виступи у Першій.

Наостанок хочу поздоровити з нагородами першості футбольні клуби «Колос» та «Крем’янець» і подякувати усім командам дивізіону за чудовий сезон!