Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

Виступи команди у минулому сезоні однозначно вважаю успішними. Ми завоювали золоті нагороди чемпіонату Харківської області. Після першого кола очолюємо таблицю першості України серед аматорських команд у своїй групі. Стали фіналістами Кубку України серед аматорських колективів і дебютували у Кубку України серед професійних команд, де дійшли до другого раунду змагань, поступившись претенденту на вихід до Прем’єр-ліги київській «Оболоні».

Протягом сезону футбольний клуб «Вовчанськ» провів велику кількість зустрічей, з яких хотілося б виділити виїзну переможну гру у аматорській першості України  проти прямого конкурента у боротьбі за перше місце запорізького «Мотору», зустріч проти маріупольського «Яруду», де переможний м’яч ми забили на сьомій доданій до основного часу матчу хвилині, ну і звісно кубковий матч проти одного з лідерів Першої ліги України «Оболоні», у якому ми поступилися лише наприкінці додаткового екстра тайму. Ця зустріч стала справжнім випробуванням для футбольного клубу «Вовчанськ» і безумовно, додала великого досвіду нашим гравцям.

ФК «Вовчанськ» виходить з відпустки після новорічних свят. Плануємо взяти участь у кількох передсезонних турнірах, у яких грали минулого сезону. Це «Кубок Єдності» у Дніпропетровській області та «Кубок Слобожанщини», який планується провести у Змієві. Відкрите питання по участі у Зимовій першості області. Це наш приблизний план  підготовки до другого колу аматорського чемпіонату України та до старту у новому чемпіонаті Харківської області.