Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

 

 

За дорученням Голови ХОФФ Є.О.Краснікова 7 квітня 2017р. в конференц-залі ХОФФ відбулася нарада з керівниками районних та міських федерацій футболу під керівництвом першого заступника Голови ХОФФ А.Д.Біденка та заступника Голови ХОФФ В.Ю.Тополянського.

На нараді були розглянуті організаційні питання співпраці між ХОФФ та районними і міськими федераціями області. Окремо були обговорені Регламент обласних змагань з футболу серед аматорських команд спортивних сезонів 2017-2020 р. та Дисциплінарний регламент ХОФФ, як єдина основа при підготовці та проведенні змагань. Головам федерацій був запропонований на розгляд та затвердження Договір про співпрацю. Також, був презентований типовий Статут для районних та міських федерацій і надані методичні рекомендації щодо підготовки його до реєстрації(перереєстрації) в органах юстиції у відповідності до діючого законодавства після проведення чергових (позачергових) Конференцій.

 

За підсумками зустрічі, керівництвом ХОФФ будуть направлені листи керівниками районних державних адміністрацій та міст області щодо підтримки діяльності федерацій футболу на місцях і надання допомоги у підготовці спортивної інфраструктури до нового сезону.