Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

 

 

XIX Конгрес ФФУ, що відбувся 14 квітня 2017 р. прийняв рішення про приведення діяльності ФФУ у відповідність до вимог Закону України «Про громадські об’єднання» з проведенням реорганізації шляхом перетворення

Зокрема, беручи до уваги відповідь Міністерства юстиції України від 03.04.2017 №12531/8691-0-33-17/8.4 на лист ФФУ від 24.03.2017 №521 щодо деяких питань у сфері державної реєстрації громадських об’єднань та висновок науково-правової експертизи Київського регіонального центру Національної академії правових наук України від 11.04.2017 №27 з питань зміни організаційно-правової форми ФФУ, Конгрес вирішив змінити організаційно-правову форму ГС «ФФУ» з коду КПОФГ – 800 «громадська організація» на код КПОФГ – 820 «громадська спілка» з проведенням реорганізації шляхом перетворення ГС ФФУ (код КПОФГ 800 - «громадська організація») на Громадську спілку «Федерація Футболу України» (код КПОФГ 820 - «громадська спілка»).

Призначено комісію з реорганізації у складі:

Голова Комісії: Запісоцький Юрій Григорович.

Члени Комісії:Костюченко Вадим Костянтинович, Сагайдак Євгенія Степанівна, Грищенко Ігор Валерійович, Плієв Алан Германович, Крулько Іван Іванович, Прохорович Андрій Вікторович.

28 квітня 2017р. в Будинку футболу відбулося засідання Комісії з реорганізації Федерації футболу України. За підсумками роботи Комісії розглянуто три питання: про розгляд керівними органами членів ФФУ рішень XIX Конгресу Федерації, про підведення підсумків по висуненню делегатів від членів ФФУ на Конгрес, який відбудеться 16 червня 2017 р., та про висунення членами ФФУ кандидатур на посаду президента Федерації.
Комісія перевірила та офіційно підтвердила, що отримала всі протоколи засідань керівних органів від 45 членів ФФУ. Відповідно до отриманих документів, всі члени Федерації підтримали рішення XIX Конгресу, зокрема, щодо проведення реорганізації ФФУ. Також, Комісія встановила, що усі 45 членів ФФУ належним чином, відповідно до Статуту Федерації, обрали всіх делегатів для участі в Конгресі, який відбудеться 16 червня 2017 р.


Комісія, відповідно до отриманих витягів з протоколів засідань керівних органів членів ФФУ, визначила, що всіма 45 членами Федерації для участі у виборах президента ФФУ висунута одна кандидатура – чинного керівника Павелка Андрія Васильовича.