Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка


    6-го червня, футбольний клуб "Металіст 1925" в особі генерального директора Володимира Лінке підписав трирічний контракт з великим технічним спонсором - італійською компанією "Errea", яка буде постачати наших футболістів всією необхідною футбольної екіпіровкою. Італійську фірму представляв керівник департаменту по Східній Європі П'єрпаоло Ланци.
"Errea" - відомий світовий бренд. Штаб-квартира компанії розташована в місті Парма. Компанія була заснована в 1988 році. Errea була першою компанією, яка використала технологію Oeko-tex standard, яка гарантує, що текстильний одяг буде вільний від шкідливих хімічних речовин.
Компанія працює з різними клубами Італії, Іспанії, Англії, Ісландії та інших країн. У формі від "Errea" грає національна збірна Ісландії з футболу та України з баскетболу. В Англії 24 футбольні клуби грає в формі від "Errea". І тепер ось наш клуб "Металіст 1925" уклав трирічний контракт з цією фірмою. Угода була укладена в присутності численних журналістів, що представляють різні ЗМІ Харкова і України, а також в присутності співзасновників ТОВ "Футбольний клуб" Металіст 1925 ". На прес-конференції, присвяченій цій події, перед журналістами виступили генеральний директор" Металіста 1925 "Володимир Лінке, співзасновник Максим Герасимов і представник італійської сторони П'єрпаоло Ланци.
Першим слово взяв генеральний директор нашого клубу Володимир Лінке. "Я радий, що ми будемо співпрацювати з такою відомою фірмою, яка поширює свою продукцію в 80-ти країнах світу. Тепер ми стали партнерами і на футболках нашої команди буде логотип італійської фірми. Впевнені, наша співпраця буде досить довгою" - сказав Володимир Іванович .
За словами Максима Герасимова - співзасновника ФК "Металіст 1925" - переговори почалися ще в січні і були дуже довгими. У підсумку ж сторони знайшли спільну мову і уклали сьогодні взаємовигідну угоду. Комплекти домашньої і виїзної форм команди будуть представлені в кінці червня. Що стосується форми, в якій команда гратиме вдома, за словами Максима Герасимова, вона всіх приємно здивує. "Це буде справжня" бомба ", бо такої форми немає ні в однієї європейської команди, хоча дві британські команди і спробували зробити щось в цьому дусі, але наша форма унікальна у всіх відношеннях", - заявив Герасимов.
П'єрпаоло Ланци подякував за теплий прийом і запевнив, що співпраця з нашим клубом буде довгою і успішною. Відповідаючи на запитання одного із співзасновників щодо схожості футбольних доль футбольних клубів "Металіст 1925" та "Парма Кальчо 1913«, П'єрпаоло Ланци сказав, що він вболівав за відомий клуб "Парма" з дитинства, а тепер всією душею вболіває за новий клуб "Парма Кальчо 1913", який, як і" Металіст +1925 ", починає свій шлях з самих низів національного чемпіонату. І, природно, новий пармський клуб грає в формі від "Errea". "Ми прийшли до Харкова і хочемо довгострокового співробітництва. Ми впевнені, що" Errea "і" Металіст 1925" разом досягнуть багато чого. Ми дуже раді, що ваш вибір припав саме на нашу компанію", - резюмував сеньйор Ланци.
Звичайно, на пропозицію провести товариський матч між двома клубами найближчим часом, пан Ланци відповів, що посприяє такій ініціативі. Після підписання договору для важливого італійського гостя і журналістів була проведена екскурсія по стадіону.