Харківська обласна федерація футболу

Середа, 22.11.2017

Результати матчів 17 туру (група «А») чемпіонату Харківської області з футболу

серед аматорських команд спортивного сезону 2017 року

 

Дата

Час початку

Місто і стадіон

Матч

Рахунок

Господар

Гості

81

23.09.2017

(субота)

15-00

Харків

«Динамо»

«Геліос-Академія» (Харків)

ФК «Вовчанськ»

Батусов, 28; Коваленко, 35, 48, 65, 71.

Попередження: Забурдайло, 53.

0:5 (0:2)

82

23.09.2017

(субота)

15-00

Солоницівка

«Енергетик»

ФК «Люботин»

Шевцов, 61.

Попередження: Котов, 29, Дємон. 58; Коробкін, 70; Серпухов, 71.

«Енергетик» Солоницівка

Воробйов, 5; Качоренко, 17; Іванов А., 27; Бідненко, 66; Смородін, 86.

Попередження: Бідненко, 60.

1:5 (0:3)

83

23.09.2017

(субота)

15-00

Слобідське

«Енергетик»

«Енергетик-Центренерго» (Слобожанське)

Попередження: Яковлев, 67; Лутай; Чеховський, 88.

«Металург» (Куп’янськ)

Пацук, 16; Нетьосов, 63; Мітьолкін, 90.

Попередження: Лукьянов,45; Азаров, 72.

0:3 (0:1)

84

23.09.2017

(субота)

15-00

Високе

УТБ «Металіст»

ФК «Зміїв»

Давиденко, 2; Зиновьєв, 10; Єрмоленко, 21, 78; Ндукве, 74, 82.

Попередження: Зіновьєв, 45.

ФК «Дворічна»

Петренко, 19; Бондаренко, 39; Шумейко, +87.

Попередження: Петренко, 23; Дорошенко, 48; Захарченко, 57; Крейдун, 69.

6:3 (3:2)

85

23.09.2017

(субота)

15-00

Харків

ХНУВД

«Універ-Динамо» (Харків)

Кучірка, 17-аг; Бондаренко, 22; Бортник, 38, 62; Мряченко, 55; Холодний, 75.

Попередження: Абакумов, 29; Холодний, 46.

ФК «Богодухів»

Шевченко, 84.

Попередження: Кузнецов, 15.

5:2 (2:1)

 

Результати матчів 19 туру (група «Б») чемпіонату Харківської області з футболу

серед аматорських команд спортивного сезону 2017 року

 

 

Дата

Час початку

Місто і стадіон

Матч

Рахунок

Господар

Гості

91

23.09.2017

(субота)

15-00

Ізюм

«Крем’янець»

«Крем’янець» (Ізюм)

Дума, 17; Філоненко, 36; Єфименко, 44.

Попередження: Горбань, 54.

«Колос» (Близнюки)

Попередження: Липовка, 43; Лавренко, 47; Муленко, 54.

Вилучення: Муленко, 69.

3:0 (3:0)

92

23.09.2017

(субота)

16-00

Балаклія

«Вимпел»

«Цементник» (Балаклія)

Дуплій, +75.

«Квадро» (Первомайський)

Гуров, 22; Ганіоно Кардель, 35.

Попередження: Запояско, 66.

1:2 (0:2)

93

23.09.2017

(субота)

15-00

Первомайський

«Колос»

ФК «Первомайський»

Попередження: Головач, 46; Котляренко, 89.

«Колос» (Зачепилівка)

Процюк, 6; Лещенко, 23; Бессалов, 29; Акопян, 43; Яценко, 85.

0:5 (0:4)

94

23.09.2017

(субота)

15-00

Донець

«Газовик»

«Газовик» (Донець)

Буданцев, 28; Пахомов, 32; Богуненко, +54; Мартинов, -86 (перекладина).

Попередження: Буданцев, 90+2.

«Олімпік» (Ізюмський район)

Абакшин, 27; Забашта, 30; Шаповалов, 57; Ермишкин, 90+1.

Попереджння: Малік, 38.

Вилучення: Сисенко (тренер), 44.

3:4 (2:2)

95

23.09.2017

(субота)

15-00

Сахновщина

«Колос»

«Колос» (Сахновщина)

Попередження: Трубіцин, 50; Будко, 70.

«Лозова-Панютине»

Боровик С., 34; Цяпка, 42; Какадій Р., +66.

0:3 (0:2)