Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Номер

Дата

Господарі

Гості

Рахунок

1 КОЛО

8 ТУР 9.06.2018  17-00

Група А

36

9.06.2018  

Металург (Куп’янськ)

Попередження: Книш, 4; Панасенко, 77.   

ФК Вовчанськ

Без'язичний, 13; Соломаха, +69; Мряенко, 85.

Попередження: Іванченко, 36.

0:3 (0:1)

37

9.06.2018  

ФК Дворічна

Ключко, 17; Старіков, 19, 51.

Попередження: Старіков, 19; Ткаченко, 29.

 

ФК АФ Кобра (Харків)

Бондаренко, -22; Холодний, 23, 33; Безсалов, 35, 40; Зоря, 72. 

Попередження: Зоря, 25; Бондаренко, 83.

3:5 (2:4)

38

9.06.2018  

ФК Зміїів

Гоц, +33; Чаплик, 79.

Попередження: Чаплик, 75.

Геліос-Академія (Харків)

Омельяненко, +8.

Попередження: Гончаренко, 82; Омельяненко, 88.

2:1 (1:1)

39

9.06.2018  

ФК Люботин

Коробкін, 1; Собко, 5; Чепур, 18; Котов, 37; Рамазанов, 54; Ковтун, 84.

Попередження: Чарковський, 35; Собко, 43; Чепур, 46.

ФК Шевченкове

Грунський, 7; Жовтоног С., 24.

 Попередження: Грунський, 31.

6:2 (4:2)

40

9.06.2018  

Крем’янець (Ізюм)

Дума, 9, 74; Панкратов, 34, 65, 67.

Попередження: Дума, 36; Сафронов, 56;

Олімпік (Ізюмський район)

Раджабов, 5.

Попередження: Сліпушкін, 60; Шаповалов, 70.

5:1 (2:1)

Група В

36

13.06.2018  

Металіст 1925 Юніор (Харків)

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 

37

9.06.2018  

Квадро (Первомайський)

Фатій, 15; Томсон, 90.

Попередження: Тарануха, 71.

Цементник (Балаклія)

Марченко, 34, 45, -64.

Попередження: Сарай, 28; Сірко, 78; Павлюк, 90; Дуплій, 90.

2:2 (1:2)

38

9.06.2018  

Маяк (Валки)

Попередження: Чекіс, 32; Резнік, 40; Гуляєв, 46.

ФК Первомайський

Путренко, 40-аг

Попередження: Андріанов, 53; Бондар, 55; Махлоєв, 69.

 1:0 (1:0)

39

9.06.2018  

Енергетик (Солоницівка)

Олійник, 27; Магзарні, 56; Угбоя Кенеді, 65.

Енергетик-Центроенерго (Слобожанське)

Попередження: Клименко А., 16; Бідненко, 52; Кузнецов, 81.

3:0 (1:0)

40

9.06.2018  

ФК Лозова-Панютине

Боровик, 7; Ганіоно, 11, 33, 68; Галушка, 87.

Колос (Сахновщина)

Богушенко В., 22.

Попередження: Богушенко Р., 70.

5:1 (3:1)

 

М

Група А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Вовчанськ

 

 

3:0

 

2:0

+:-

 

5:1

6:0

7:0

6:0

7:0

8

8

0

0

36:1

35

24

2 (3)

ФК Люботин

 

 

2:0

2:0

 

3:0

4:0

 

1:0

6:2

5:1

7

7

0

0

23:3

20

21

3 (2)

Металург (Куп'янськ)

0:3

0:2

 

 

1:0

 

5:1

7:1

4:3

3:1

7:0

8

6

0

2

27:11

16

18

4 (5)

ФК Зміїв

 

0:2

 

 

1:1

0:0

1:1

 

2:1

3:2

7:1

7

3

3

1

14:8

6

12

5 (6)

ФК АФ Кобра (Харків)

0:2

 

0:1

1:1

 

5:3

 

3:1

1:1

2:0

 

7

3

2

2

12:9

3

11

6 (4)

ФК Дворічна

-:+

0:3

 

0:0

3:5

 

6:1

 

3:4

2:0

7:1

8

3

1

4

21:14

7

10

7 (8)

Крем'янець (Ізюм)

 

0:4

1:5

1:1

 

1:6

 

1:1

 

2:0

5:1

7

2

2

3

11:18

-7

8

8 (7)

Газовик (Донець)

1:5

 

1:7

 

1:3

 

1:1

 

2:1

0:0

2:0

7

2

2

3

8:17

-9

8

9

Геліос-Академія (Харків)

0:6

0:1

3:4

1:2

1:1

4:3

 

1:2

 

   

8

1

1

6

11:21

-10

4

10

ФК Шевченкове

0:7

2:6

1:3

2:3

0:2

0:2

0:2

0:0

 

   

8

0

1

7

5:25

-20

1

11

Олімпік (Ізюмський район)

0:6

0:7

1:5

0:7

1:7

 

1:7

1:5

0:2

 

   

8

0

0

8

4:46

-42

0

 

М

Група В

1

2

3

4

7

5

6

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 

 

:

1:0

 

1:0

 

2:0

4:0

3:0

1:2

6

5

0

1

12:2

10

15

2 (3)

Енергетик (Солоницівка)

 

 

0:6

1:2

4:2

 

0:0

 

5:0

5:0

3:0

7

4

1

2

18:10

8

13

3 (2)

Металіст-1925 Юніор (Харків)

:

6:0

 

0:2

0:2

0:1

 

6:2

 

4:1

3:1

7

4

0

3

19:9

10

12

4 (6)

ФК Лозова-Панютине

0:1

2:1

2:0

 

5:3

 

0:2

 

1:4

5:1

 

7

4

0

3

15:12

3

12

5 (7)

Маяк (Валки)

 

2:4

2:0

3:5

 

 

0:0

1:0

 

5:1

1:1

7

3

2

2

14:11

3

11

6 (4)

Цементник (Балаклія)

0:1

 

1:0

 

 

 

2:2

2:1

1:4

2:2

2:1

7

3

2

2

10:11

-1

11

7 (5)

Квадро (Первомайський)

 

0:0

 

2:0

0:0

2:2

 

3:3

 

0:1

3:2

7

2

4

1

10:8

2

10

8

ФК Первомайський

0:2

 

 

 

0:1

1:2

3:3

 

5:1

 

3:0

7

2

1

4

14:15

-1

7

9

Колос (Красноградський район)

0:4

0:5

 

4:1

 

4:1

 

1:5

 

1:3

1:1

7

2

1

4

11:20

-9

7

10

Колос (Сахновщина)

0:3

0:5

1:4

1:5

1:5

2:2

1:0

 

3:1

 

 

8

2

1

5

9:25

-16

7

11

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

2:1

0:3

1:3

 

1:1

1:2

2:3

0:3

1:1

 

 

8

1

2

5

8:17

-9

5