Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Номер

Дата

Господарі

Гості

Арбітри/інспектори

1 КОЛО

9 ТУР 16.06.2018  17-00

Група А

41

16.06.2018  

ФК Дворічна

Старіков, 25, 40, +90; Ігнатенко, 86.

Попередження: Герасименко, 41.

Газовик (Донець)

Мартинов, 71.

Попередження: Горбаченко, 81.

4:1 (2:0)

42

16.06.2018  

ФК Зміїв

Гоц, +72.

Попередження: Чеховськой, 10; Редькін, 32.

ФК Вовчанскьк

Соломаха, 3, 58, 63, 82; Радченко, 11; Нуемб, 57; Без'язичний, 70.

1:7 (0:2)

43

16.06.2018  

ФК Люботин

Коробкін, 14, 72.

Попередження: Тарасов, 62; Рамазанов, 82.

ФК АФ Кобра (Харків)

Яхно, 45+1, 62.

Попередження: Безсалов, 68; Сиротенко, 71; Холодний, 72.

2:2 (1:1)

44

16.06.2018  

Крем'янець (Ізюм)

Дума, +12, 28.

Попередження: Дума, 43; Кибенко, 71.

Геліос-Академія (Харків)

Фомін, 23; Шинкаров, 30; Матвієнко, 43; Ахмадов, 78.

Попередження: Омельяненко, 1; Карнаух, 32;

2:4 (2:3)

45

16.06.2018  

ФК Шевченкове

Стеганцев, 15; Жовтоног С., 52; Нестеренко, 63; Коваленко, 88.

Олімпік (Ізюмський район)

Шаповалов, 61.

4:1 (1:0)

Група В

8 ТУР 13.06.2018  18-00

36

13.06.2018

Металіст 1925 Юніор (Харків)

Исаакян, 54; Єрмошенко, 62.

Попередження: Мазун, 21; Барсуков, 60; Добарін, 70.

Універ-Динамо ХНУВС (Хаків)

Зіновьєв, 18; Рудь, 80.

Попередження: Процюк, 12; Рудь, 21; Гудзь С., 29; Налигач, 63.

Вилучення: Гудзь С., 72; Рудь, 90.

2:2 (0:1)

9 ТУР 16.06.2018  17-00

41

16.06.2018  

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

Пономарев, 59; Яковлев, 90+1.

Попередження: Олійник, 62; Шеншин, 63.

ФК Лозова-Панютине

Попередження: Голуб, 13; Клименко О., 46; Галуза, 73.

2:0 (0:0)

42

16.06.2018  

ФК Первомайський

Корсун, 82.

Енергетик (Солоницівка)

Морозюк, 4, 77; Харченко, 70.

1:3 (0:1)

43

16.06.2018  

Цементник (Балаклія)

Голуб, 42; Шевченко, +47.

Попередження: Сірко, 61; Зеня, 90+2; Стрюченко, 90+3.

Маяк (Валки)

Чекіс, 89.

Попередження: Степаненко, 78; Мальований, 87.

2:1 (1:0)

44

16.06.2018  

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

Козлов, 4 Кузнецов, 14; Кучірка, +37; Бортник, 79.

Попередження: Кузнецов, 41.

Квадро (Первомайський)

Тарануха, 78.

Попередження: Тарануха, 40; Храбров, 44.

4:1 (3:0)

45

16.06.2018  

Колос (Красноградський район)

Попередження: Конев, 16; Перерва, 24; Козаков, 32; Федоренко. 44; Єфіц, 83; Рябокінь, 84; Попов, 90.

Металіст 1925 Юніор (Харків)

Єрмошенко, 4, +88; Добарин, +37; Глушко І., 80; Ндукве, 82.

Попередження: Ісаакян, 88.

0:5 (0:2)

 

М

Група А

1

2

4

5

6

4

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Вовчанськ

 

 

3:0

+:-

2:0

7:1

 

5:1

6:0

7:0

6:0

7:0

9

9

0

0

43:2

41

27

2

ФК Люботин

 

 

2:0

3:0

2:2

2:0

4:0

 

1:0

6:2

5:1

8

7

1

0

25:5

22

21

3

Металург (Куп'янськ)

0:3

0:2

 

 

1:0

 

5:1

7:1

4:3

3:1

7:0

8

6

0

2

27:11

16

18

4

ФК Дворічна

-:+

0:3

 

 

3:5

0:0

6:1

4:1

3:4

2:0

7:1

9

4

1

4

25:15

10

13

5

ФК АФ Кобра (Харків)

0:2

2:2

0:1

5:3

 

1:1

 

3:1

1:1

2:0

 

8

3

3

2

14:11

3

12

6

ФК Зміїв

1:7

0:2

 

0:0

1:1

 

1:1

 

2:1

3:2

7:1

8

3

3

2

15:15

0

12

7 

Крем'янець (Ізюм)

 

0:4

1:5

1:6

 

1:1

 

1:1

2:4

2:0

5:1

8

2

2

4

13:22

-9

8

8 

Газовик (Донець)

1:5

 

1:7

1:4

1:3

 

1:1

 

2:1

0:0

2:0

8

2

2

4

9:21

-9

8

9

Геліос-Академія (Харків)

0:6

0:1

3:4

4:3

1:1

1:2

4:2

1:2

 

   

8

2

1

5

14:21

-7

7

10

ФК Шевченкове

0:7

2:6

1:3

0:2

0:2

2:3

0:2

0:0

 

 

4:1

9

1

1

7

9:26

-17

4

11

Олімпік (Ізюмський район)

0:6

0:7

1:5

0:7

1:7

 

1:7

1:5

0:2

 

1:4

 

9

0

0

9

5:50

-45

0

 

М

Група В

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 

2:2

 

1:0

1:0

 

4:1

1:2

2:0

4:0

3:0

8

6

1

1

18:5

13

19

2

Металіст-1925 Юніор (Харків)

2:2

 

6:0

0:1

0:2

0:2

 

3:1

6:2

5:0

4:1

9

5

1

3

26:11

15

16

3

Енергетик (Солоницівка)

 

0:6

 

 

1:2

4:2

0:0

3:0

3:1

5:0

5:0

8

5

1

2

21:11

10

16

4

Цементник (Балаклія)

0:1

1:0

 

 

 

2:1

2:2

2:1

2:1

1:4

2:2

8

4

2

2

12:12

0

14

5

ФК Лозова-Панютине

0:1

2:0

2:1

 

 

5:3

0:2

0:2

 

1:4

5:1

8

4

0

4

15:14

1

12

6

Маяк (Валки)

 

2:0

2:4

1:2

3:5

 

0:0

1:1

1:0

 

5:1

8

3

2

3

15:13

2

11

7

Квадро (Первомайський)

1:4

 

0:0

2:2

2:0

0:0

 

3:2

3:3

 

0:1

8

2

4

2

11:12

-1

10

8

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

2:1

1:3

0:3

1:2

2:0

1:1

2:3

 

0:3

1:1

 

9

2

2

5

10:17

-7

8

9

ФК Первомайський

0:2

2:6

1:3

1:2

 

0:1

3:3

3:0

 

5:1

 

8

2

1

5

15:18

-3

7

10

Колос (Красноградський район)

0:4

0:5

0:5

4:1

4:1

 

 

1:1

1:5

 

1:3

8

2

1

5

11:25

-14

7

11

Колос (Сахновщина)

0:3

1:4

0:5

2:2

1:5

1:5

1:0

 

 

3:1

 

8

2

1

5

9:25

-16

7