Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Номер

Дата

Господарі

Гості

Рахунок

2 КОЛО

12 ТУР 07.07..2018  17-00

Група А

56

07.07.2018  

ФК Шевченкове

Попередження: Криворучко,50.

ФК АФ Кобра (Харків)

Руденко, 24; Худошин, 90+3.

Попередження: Безродній, 74; Дяченко, 90+2.

0:2 (0:1)

58

07.07.2018  

Крем'янець (Ізюм)

Дума, 7, 83; Мизюк, +74; Цяпка, 90+1.

Попередження:Панкратов, 71; Великоборець, 81.

Газовик (Донець)

Богуненко, 77.

Попередження: Щербань, 16; Бєлєвцов, 51; Буданцев, 74.

Вилучення: Щербань, 73.

4:1 (1:0)

59

07.07.2018  

ФК Люботин

Коробкин, +3; Котов, 17, 28; Давискиба, 78; Крикун, 89.

Попередження: Ковтун, 24; Коробкин, 79..

Металург (Куп'янськ)

Чурсанов, 33.

Попередження: Москаленко, 2; Панасенко, 23.

5:1 (3:1)

60

07.07..2018  

ФК Зміїв

Калмиков, 20; Чеховський, 28; Чаплик, 58.

Попередження: Дудка, 86.

ФК Дворічна

Дорошенко. 4-аг; Раєвський, 21.

Попередження: Герасименко, 50.

4:1 (3:1)

Група В

56

07.07..2018  

Металіст 1925 Юніор (Харків)

Маяк (Валики)

Перенос

57

07.07.2018  

Енергетик (Солоницівка)

Морозюк, 14, 56, 89; Угбоая Кенеди, 21; Харченко, +32; Родітєлєв, 72.

Попередження: Родітєлєв, 32.

Колос (Красноградський район)

Міронець, 12; Домненкю, 33, +72.

Попередження: Домненко, 56.

Вилучення: Дерев'янко, 30; Бондаренко, 80.

6:3 (3:2)

58

 

Динамо-Універ ХНУВС (Харків)

ФК Лозова-Панютине

Перенос

59

07.07.2018  

Цементник (Балаклія)

Сірко, 66;Чобан, 87.

Попередження: Голуб, 30; Усенко, 53; Сарай, 89.

Колос (Сахновщина)

Попередження: Домненко, 11; Єфіц, 64; Бондаренко, 70; Миронець, 76.

Вінник, 60; Лапіка, 75.

2:0 (0:0)

0

07.07.2018

ФК Первомайський

Лисенко, 14; Солоп, 27, 84.

Попередження: Корсун, 70.

Вилучення: Путренко, 38.

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

Попередження: Ведмеденко, 85.

3:0 (2:0)

 

М

Група А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Вовчанськ

 

4:1

3:0

2:0

7:1

+:-

3:0

6:0

5:1

7:0

6:0

7:0

11

11

0

0

50:3

47

33

2

ФК Люботин

1:4

 

2:0

5:1

2:2

2:0

3:0

4:0

1:0

5:1

6:2

5:1

11

9

1

1

36:11

25

28

3

Металург (Куп'янськ)

0:3

0:2

1:5

 

1:0

5:1

7:1

5:1

4:3

7:1

3:1

7:0

11

8

0

3

40:18

22

24

4

ФК АФ Кобра (Харків)

0:2

2:2

0:1

 

1:1

5:3

1:1

1:1

3:1

2:0

2:0

9:0

11

5

4

2

26:12

14

19

5

ФК Зміїв

1:7

0:2

1:5

1:1

 

0:0

4:1

1:1

2:1

3:2

3:2

7:1

11

5

3

3

23:23

-3

18

6

ФК Дворічна

-:+

0:3

1:7

3:5

0:0

1:4

 

6:1

3:4

4:1

2:0

7:1

11

4

1

6

27:26

1

13

7

Крем'янець (Ізюм)

0:3

0:4

1:5

1:1

1:1

1:6

 

2:4

1:1

4:1

2:0

5:1

11

3

3

5

18:27

-9

12

8

Геліос-Академія (Харків)

0:6

0:1

3:4

1:1

1:2

4:3

4:2

 

 

1:2

0:0

1:1

10

2

3

5

15:22

-7

9

9

Газовик (Донець)

1:5

1:5

1:7

1:3

2:3

1:4

1:1

1:4

2:1

 

0:0

2:0

11

2

2

7

13:33

-20

8

10

ФК Шевченкове

0:7

2:6

1:3

0:2

0:2

2:3

0:2

0:2

0:0

0:0

 

4:1

11

1

2

8

9:28

-19

5

11

Олімпік (Ізюмський район)

0:6

0:7

1:5

0:7

0:9

1:7

1:7

1:5

1:1

0:2

1:4

 

11

0

1

10

6:60

-54

1

 

М

Група В

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 

 

4:1

1:0

2:2

1:5

2:0

4:1

1:0

3:0

1:2

4:0

10

7

1

2

23:11

12

22

2

Енергетик (Солоницівка)

1:4

 

1:0

0:6

4:2

3:1

0:0

1:2

5:0

3:0

5:0

6:3

11

7

1

3

29:18

11

22

3

Цементник (Балаклія)

0:1

0:1

 

1:0

2:1

2:1

2:2

3:1

 

2:2

2:0

2:1

1:4

11

6

2

3

17:14

3

20

4

Металіст-1925 Юніор (Харків)

2:2

6:0

0:1

 

 

0:2

6:2

3:0

0:2

4:1

3:1

5:0

10

6

1

3

29:11

18

19

5

Маяк (Валки)

5:1

2:4

1:2

2:0

 

 

1:0

0:0

3:5

5:1

1:1

3:1

10

5

2

3

23:15

8

17

6

ФК Первомайський

0:2

1:3

1:2

2:6

0:1

 

3:3

1:1

8:1

3:0

3:0

5:1

11

4

2

5

27:20

7

14

7

Квадро (Первомайський)

1:4

0:0

2:2

0:3

0:0

3:3

 

 

2:0

0:1

3:2

5:1

10

3

4

3

16:16

0

13

8

ФК Лозова-Панютине

0:1

2:1

1:3

2:0

5:3

1:1

0:2

 

 

5:1

0:2

1:4

10

4

1

5

17:18

-1

13

9

Колос (Сахновщина)

0:3

0:5

2:2

0:2

1:4

1:5

1:8

1:0

1:5

 

1:0

3:1

11

3

1

7

11:35

-24

10

10

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

2:1

0:3

1:2

1:3

1:1

0:3

0:3

2:3

 

2:0

0:1

 

1:1

11

2

2

7

10:21

-11

8

11

Колос (Красноградський район)

0:4

0:5

3:6

4:1

0:5

1:3

1:5

1:5

4:1

1:3

1:1

 

11

2

1

8

16:39

-30

7