Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

2 КОЛО

13 ТУР 04.07.2018  17-00

Група А

61

14.07.2018  

ФК Дорічна

Раєвський, 24.

Попередження: Білов, 70.

ФК Люботин

Зайцев, 10, 26; Рамазанов, +19; Божко, 61.

Попередження: Коробкін, 77.

1:4 (1:2)

62

14.07.2018  

Металург (Куп'янськ)

Москаленко, 31, 76; Холодков, 38; Книш, +84.

Попередження: Холодков, 38; Книш, 56.

Крем'янець (Ізюм)

Дума, 61; Абрамов, 69.

Попередження: Вітко, 52; Хижниченко, 84.

4:2 (2:0)

63

 

Газовик (Донець)

Олімпік (Ізюмський район)

+:-

64

 

ФК Вовчанськ

ФК Шевченкове

Перенос

65

 

К АФ Кобра (Харків)

Геліос-Академія (Харків)

Перенос

Група В

61

14.07.2018  

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

Руденко В., -28.

Попередження: Чепига, 72.

Цементник (Балаклія)

Павлюк, +90.

Попередження: Дуплій, 28; Сірко, 57.

0:1 (0:0)

62

14.07.2018  

Динамо-Універ ХНУВС (Харків)

Кучірка, +23; Гудзь Р., 77.

Попередження: Вербицький, 53.

Колос (Сахновщина)

Попередження: Зєнов, 38.

2:0 (1:0)

63

14.07.2018  

ФК Лозова-Панютине

Шатрава, +59.

Колос (Краснорадський район)

1:0 (0:0)

64

14.07.2018  

Енергетик (Солоницівка)

 Морозюк, 40; Угбоая, 69.

Попередження: Воробйов, 27; Родітєлєв, 76; Охотович, 76.  

Металіст 1925 Юніор (Харків)

Єрмошенко, 50; Ндукве Д., 85.

Попередження: Сміхотур, 34; Сулаєв, 76.

2:2 (1:0)

65

14.07.2018  

Маяк (Валки)

Шаповал, 21, 24; Красніков, 26.

Квадро (Первомайський)

Бабічев, 53.

Попередження: Томсон, 46.

3:1 (3:0)

 

М

Група А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Вовчанськ

 

4:1

3:0

2:0

7:1

+:-

3:0

5:1

6:0

7:0

6:0

7:0

11

11

0

0

50:3

47

33

2

ФК Люботин

1:4

 

2:0

5:1

2:2

2:0

3:0

4:1

4:0

5:1

1:0

6:2

5:1

12

10

1

1

40:12

28

31

3

Металург (Куп'янськ)

0:3

0:2

1:5

 

1:0

5:1

7:1

5:1

4:2

7:1

4:3

3:1

7:0

12

9

0

3

44:20

24

27

4

ФК АФ Кобра (Харків)

0:2

2:2

0:1

 

1:1

5:3

1:1

3:1

1:1

2:0

2:0

9:0

11

5

4

2

26:12

14

19

5

ФК Зміїв

1:7

0:2

1:5

1:1

 

0:0

4:1

1:1

3:2

2:1

3:2

7:1

11

5

3

3

23:23

-3

18

6

ФК Дворічна

-:+

0:3

1:4

1:7

3:5

0:0

1:4

 

6:1

4:1

3:4

2:0

7:1

12

4

1

7

28:30

-2

13

7

Крем'янець (Ізюм)

0:3

0:4

1:5

2:4

1:1

1:1

1:6

 

1:1

3:1

2:4

2:0

5:1

12

3

3

6

19:31

-12

12

8

Газовик (Донець)

1:5

1:5

1:7

1:3

2:3

1:4

1:1

1:3

 

2:1

0:0

2:0

+:-

12

3

2

7

13:32

-19

11

9

Геліос-Академія (Харків)

0:6

0:1

3:4

1:1

1:2

4:3

4:2

1:2

 

 

0:0

1:1

10

2

3

5

15:22

-7

9

10

ФК Шевченкове

0:7

2:6

1:3

0:2

0:2

2:3

0:2

0:2

0:0

0:0

 

4:1

11

1

2

8

9:28

-19

5

11

Олімпік (Ізюмський район)

0:6

0:7

1:5

0:7

0:9

1:7

1:7

1:5

0:2

-:+

1:1

1:4

 

12

0

1

11

6:60

-54

1

Команда «Олімпік» знялась із змагань. В залишившихся матчах «Олімпіку» будуть зараховані поразки -:+.

 

М

Група В

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 

 

4:1

1:0

2:2

1:5

1:0

2:0

4:1

3:0

2:0

1:2

4:0

11

8

1

2

25:11

14

25

2

Енергетик (Солоницівка)

1:4

 

1:0

0:6

2:2

4:2

1:2

3:1

0:0

5:0

3:0

5:0

6:3

12

7

2

3

31:20

11

23

3

Цементник (Балаклія)

0:1

0:1

 

1:0

2:1

3:1

 

2:1

2:2

2:2

2:0

2:1

1:0

1:4

12

7

2

3

18:14

4

23

4

Металіст-1925 Юніор (Харків)

2:2

6:0

2:2

0:1

 

 

0:2

0:2

6:2

3:0

4:1

3:1

5:0

11

6

2

3

31:13

18

20

5

Маяк (Валки)

5:1

2:4

1:2

2:0

 

 

3:5

1:0

0:0

3:1

5:1

1:1

3:1

11

6

2

3

26:16

10

20

6

ФК Лозова-Панютине

0:1

2:1

1:3

2:0

5:3

 

 

1:1

0:2

5:1

0:2

1:4

1:0

11

5

1

5

18:18

0

16

7

ФК Первомайський

0:2

1:3

1:2

2:6

0:1

1:1

 

3:3

8:1

3:0

3:0

5:1

11

4

2

5

27:20

7

14

8

Квадро (Первомайський)

1:4

0:0

2:2

0:3

0:0

1:3

2:0

3:3

 

 

0:1

3:2

5:1

11

3

4

4

17:19

-2

13

9

Колос (Сахновщина)

0:3

0:2

0:5

2:2

0:2

1:4

1:5

1:5

1:8

1:0

 

1:0

3:1

12

3

1

8

11:37

-26

10

10

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

2:1

0:3

1:2

0:1

1:3

1:1

2:0

0:3

0:3

2:3

 

0:1

 

1:1

12

2

2

8

10:22

-12

8

11

Колос (Красноградський район)

0:4

0:5

3:6

4:1

0:5

1:3

4:1

0:1

1:5

1:5

1:3

1:1

 

12

2

1

9

16:40

-24

7