Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Номер

Дата

Господарі

Гості

Арбітри/інспектори

2 КОЛО

14 ТУР 21.07.2018  17-00

Група А

66

21.07.2018 

17-30 

Геліос-Академія (Харків)

ФК Вовчанськ

Мизюк, 1; Покосенко, 23, 25; Без'язичний, 18, 61, 65, 89; Костюк, 73; Батусов, 80.

0:(0:3)

67

21.07.2018  

ФК Шевченкове

Криворучко, 45+1, +84.

Газовик (Донець)

Попередження: Шабельник, 63; Чумаченко, 83.

2:0 (1:0)

69

21.07.2018  

Крем'янець (Ізюм)

Цяпка, 73.

Попередження: Кибенко, 18; Реука, 44; Мизун, 47; Філенк, 89.

ФК Дворічна

Кісіль, 14; Раєвський, 90+2.

Попередження: Шилов, 36; Кісіль, 44.

1:2 (0:0)

70

21.07.2018  

ФК Зміїв

ФК Люботин

Ковтун, 5; Зайцев, 46; Давискиба, 56.

0:3 (0:1)

Група В

66

21.07.2018  

Квадро (Первомайський)

Фатій, 38; Бабичев, 67.

Попередження: Ндукве Д., 75; Фатій, 77.

Енергетик (Солониціка)

Павлюк, 65; Бідненко, 75.

Попередження: Клапчук, 27; Ярошенко, 69; Бідненко, 90+3.

2:2 (1:0)

67

21.07.2018  

Металіст 1925 Юніор (Харків)

Попередження: Добарін, 18; Сміхотур, 30; Богданов, 88; Ндукве, 90.

Лозова-Панютине

Попередження: Какадій Р., 19; Шатрава, 42; Боровик, 44; Ганіоно, 47; Мартиненко, 72.

0:0

68

21.07.2018  

Колос (Красноградський район)

Єфіц,57.

Попередження: Бондаренко, 26; Гаврилейченко, 71.

Колос (Сахновщина)

Богушенко, 48; Будко, 60.

Попередження: Какадій О., 71.

1:2 (0:0)

69

21.07.2018  

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

Ібех, 55; Козлов, 82.

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

Яковлев, 47.

Попередження: Руденко, 21; Пономарьов, 68.

2:1 (0:0)

70

21.07.2018  

Цементник (Балаклія)

Дуплій, 5.

Попереджння: Дуплій, 45; Камишан, 57; Поживаєв, 79 Свічкар, 90.

ФК Первомайський

Котляренко, 23.

Попередження: Агапов, 13; Андріанов, 45.

1:1 (1:1)

 

М

Група А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Вовчанськ

 

4:1

3:0

2:0

7:1

+:-

3:0

5:1

6:0

9:0

7:0

6:0

7:0

12

12

0

0

59:3

56

36

2

ФК Люботин

1:4

 

2:0

5:1

2:2

3:0

2:0

3:0

4:1

4:0

5:1

1:0

6:2

5:1

13

11

1

1

43:12

31

34

3

Металург (Куп'янськ)

0:3

0:2

1:5

 

1:0

5:1

7:1

5:1

4:2

7:1

4:3

3:1

7:0

+:-

13

10

0

3

44:20

24

30

4

ФК АФ Кобра (Харків)

0:2

2:2

0:1

 

1:1

5:3

1:1

3:1

1:1

2:0

2:0

9:0

11

5

4

2

26:12

14

19

5

ФК Зміїв

1:7

0:2

0:3

1:5

1:1

 

0:0

4:1

1:1

3:2

2:1

3:2

7:1

12

5

3

4

24:26

-2

18

6

ФК Дворічна

-:+

0:3

1:4

1:7

3:5

0:0

1:4

 

6:1

2:1

4:1

3:4

2:0

7:1

13

5

1

7

30:31

-1

16

7

Крем'янець (Ізюм)

0:3

0:4

1:5

2:4

1:1

1:1

1:6

1:2

 

1:1

3:1

2:4

2:0

5:1

13

3

3

7

20:33

-13

12

8

Газовик (Донець)

1:5

1:5

1:7

1:3

2:3

1:4

1:1

1:3

 

2:1

0:0

0:2

2:0

+:-

13

3

2

8

13:34

-21

11

9

Геліос-Академія (Харків)

0:6

0:9

0:1

3:4

1:1

1:2

4:3

4:2

1:2

 

 

0:0

1:1

11

2

3

6

15:31

-16

9

10

ФК Шевченкове

0:7

2:6

1:3

0:2

0:2

2:3

0:2

0:2

0:0

2:0

0:0

 

4:1

12

2

2

8

11:28

-17

8

11

Олімпік (Ізюмський район)

0:6

0:7

1:5

0:7

-:+

0:9

1:7

1:7

1:5

0:2

-:+

1:1

1:4

 

13

0

1

12

6:60

-54

1

Команда «Олімпік» знялась із змагань. В залишившихся матчах «Олімпіку» будуть зараховані поразки -:+.

 

М

Група В

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 

 

4:1

1:0

2:2

1:5

1:0

2:0

4:1

3:0

2:0

1:2

2:1

4:0

12

9

1

2

27:12

15

28

2

Енергетик (Солоницівка)

1:4

 

1:0

0:6

2:2

4:2

1:2

3:1

0:0

2:2

5:0

3:0

5:0

6:3

13

7

3

3

33:22

11

24

3

Цементник (Балаклія)

0:1

0:1

 

1:0

2:1

3:1

 

2:1

1:1

2:2

2:2

2:0

2:1

1:0

1:4

13

7

3

3

19:15

4

24

4

Металіст-1925 Юніор (Харків)

2:2

6:0

2:2

0:1

 

 

0:2

0:2

0:0

6:2

3:0

4:1

3:1

5:0

12

6

3

3

31:13

18

21

5

Маяк (Валки)

5:1

2:4

1:2

2:0

 

 

3:5

1:0

0:0

3:1

5:1

1:1

3:1

11

6

2

3

26:16

10

20

6

ФК Лозова-Панютине

0:1

2:1

1:3

2:0

0:0

5:3

 

 

1:1

0:2

5:1

0:2

1:4

1:0

12

5

2

5

18:18

0

17

7

ФК Первомайський

0:2

1:3

1:2

1:1

2:6

0:1

1:1

 

3:3

8:1

3:0

3:0

5:1

12

4

3

5

28:21

7

15

8

Квадро (Первомайський)

1:4

0:0

2:2

2:2

 

0:3

0:0

1:3

2:0

3:3

 

 

0:1

3:2

5:1

12

3

5

4

19:21

-2

14

9

Колос (Сахновщина)

0:3

0:2

0:5

2:2

0:2

1:4

1:5

1:5

1:8

1:0

 

1:0

3:1

2:1

13

4

1

8

13:38

-25

13

10

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

2:1

1:2

0:3

1:2

0:1

1:3

1:1

2:0

0:3

0:3

2:3

 

0:1

 

1:1

13

2

2

9

11:24

-13

8

11

Колос (Красноградський район)

0:4

0:5

3:6

4:1

0:5

1:3

4:1

0:1

1:5

1:5

1:3

1:2

1:1

 

13

2

1

10

17:42

-25

7