Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Номер

Дата

Господарі

Гості

Рахунок

1 КОЛО

15 ТУР 28.07.2018  17-00

Група А

71

28.07.2018  

ФК Зміїв

Карнаух, 12; Чеховський, +28; Калмиков, 31; Чаплик, 36; Ілілов, +57; Петренко, 61.

Попередження: Глушаков, 63; Дудка, 71.

Крем’янець (Ізюм)

Дума, 3, 84; Мизюк, 89.

Попередження: Овередний, 17; Вітко, 42; Кибенко, 45; Грачов, 48; Панкратов, 53.

Вилучення: Мітін, 28.

6:3 (4:1)

72

 

Олімпік (Ізюмський район)

ФК Дворічна

-:+

73

28.07.2018  

Металург (Куп'янськ)

Книш, 2, 31, 34; Лебідь Д., +11; Панасенко, 44; Нетьосов, 63, 75; Шейка, 89.

Попередження: Панасенко, 5;

ФК Шевченкове

Попередження: Жовтоног С., 27; Бобрусенко, 60.

8:0 (6:0)

74

28.07.2018  

Газовик (Донець)

Морозюк, 56; Богуненко, 61.

Попередження: Горбаченко, 36; Мозговий, 90+2.

Геліос-Академія

Євстратенко, 6; Омеляненко, 89.

Попередження: Лук'яненко, 73; Омеляненко, 89.

2:2 (0:1)

75

28.07.2018  

ФК Вовчанськ

ФК Кобра (Харків)

Перенос

Група В

71

28.07.2018  

ФК Первомайський

Лисенко, 19; Іванов, 90.

Попердження: Котляренко, 38; Андріанов, 38.

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

Попередження: Кучірка, 30; Налигач, 38; Ібех, 80..

Вилучення: Налигач, 70.

2:0 (1:0)

72

28.07.2018  

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

Пономарьов, +22; Яковлев, 26, 60; Колесніков, 30, 65; Руденко В., 43.

Попередження: Курзенков, 42; Яковлев, 63; Озацький, 63; Галуза, 72.

Колос (Красноградський район)

Домніч, 49; Єфіц, 61; Міронец, 83; Гаврилейченко, 90.

Попередження: Перепічаєнко, 10; Єфіц, 37; Шелестинський, 67; Домненко, 69; Рипринцев, 71.

6:4 (4:0)

73

28.07.2018  

Колос (Сахновщина)

Дядюк, +78.

Попередження: Дядюк, 10; Лапіка, 56; Маленко, 90.

Металіст 1925 Юніор (Харків)

Єрмошенко, 39; Сміхотур, 51; Добарін, 67.

Попередження: Неклонський, 72; Глушко М., 90+2.

1:3 (0:1)

74

28.07.2018  

 Лозова-Панютине

Шатрава, +22, +49.

Попередження: Шатрава, 85.

Квадро (Первомайський)

Храбров, 90+1.

Попередження: Уче, 14; Тарануха, 85.

2:1 (1:0)

75

28.07.2018

Енергетик (Солоницівка)

Клапчук, 45; Харченко, 56; Яцюк, 84.

Попередження: Павлюк, 35; Воробйов, 53.

Маяк (Валки)

Попередження: Шаповал, 35; Чекіс, 52; Мусаєв, 53; Решетняк, 58; Собко, 90+2.

3:0 (1:0)

 

М

Група А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Вовчанськ

 

4:1

3:0

7:1

2:0

+:-

3:0

5:1

6:0

9:0

7:0

6:0

7:0

12

12

0

0

59:3

56

36

2

ФК Люботин

1:4

 

2:0

5:1

2:0

2:2

3:0

3:0

4:1

4:0

5:1

1:0

6:2

5:1

13

11

1

1

43:12

31

34

3

Металург (Куп'янськ)

0:3

0:2

1:5

 

5:1

1:0

7:1

5:1

4:2

7:1

4:3

3:1

8:0

7:0

+:-

14

11

0

3

52:20

32

33

4

ФК Зміїв

1:7

0:2

0:3

1:5

 

1:1

0:0

4:1

1:1

6:3

3:2

2:1

3:2

7:1

13

6

3

4

30:29

1

21

5

ФК АФ Кобра (Харків)

0:2

2:2

0:1

1:1

 

5:3

1:1

3:1

1:1

2:0

2:0

9:0

11

5

4

2

26:12

14

19

6

ФК Дворічна

-:+

0:3

1:4

1:7

0:0

1:4

3:5

 

6:1

2:1

4:1

3:4

2:0

7:1

+:-

14

6

1

7

30:31

-1

19

7

Крем'янець (Ізюм)

0:3

0:4

1:5

2:4

1:1

3:6

1:1

1:6

1:2

 

1:1

3:1

2:4

2:0

5:1

14

3

3

8

23:39

-16

12

8

Газовик (Донець)

1:5

1:5

1:7

2:3

1:3

1:4

1:1

1:3

 

2:1

2:2

0:0

0:2

2:0

+:-

14

3

3

8

15:36

-21

12

9

Геліос-Академія (Харків)

0:6

0:9

0:1

3:4

1:2

1:1

4:3

4:2

1:2

2:2

 

 

0:0

1:1

12

2

3

7

17:33

-16

10

10

ФК Шевченкове

0:7

2:6

1:3

0:8

2:3

0:2

0:2

0:2

0:2

0:0

2:0

0:0

 

4:1

13

2

2

9

11:36

-25

8

11

Олімпік (Ізюмський район)

0:6

0:7

1:5

0:7

-:+

1:7

0:9

1:7

-:+

1:5

0:2

-:+

1:1

1:4

 

14

0

1

13

6:60

-54

1

Команда «Олімпік» знялась із змагань. В залишившихся матчах «Олімпіку» будуть зараховані поразки -:+.

 

М

Група В

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 

 

4:1

2:2

1:0

1:0

2:2

1:5

2:0

0:2

4:1

3:0

2:0

1:2

2:1

4:0

14

9

2

3

29:16

13

29

2

Енергетик (Солоницівка)

1:4

 

0:6

2:2

1:0

1:2

4:2

3:0

3:1

0:0

2:2

5:0

3:0

5:0

6:3

14

8

3

3

36:22

14

27

3

Металіст-1925 Юніор (Харків)

2:2

6:0

2:2

 

 

0:1

0:2

0:0

0:2

6:2

3:0

4:1

3:1

3:1

5:0

13

7

3

3

34:14

20

24

4

Цементник (Балаклія)

0:1

0:1

1:0

 

3:1

 

2:1

2:1

1:1

2:2

2:2

2:0

2:1

1:0

1:4

13

7

3

3

19:15

4

24

5

ФК Лозова-Панютине

0:1

2:2

2:1

2:0

0:0

1:3

 

 

5:3

1:1

0:2

2:1

5:1

0:2

1:4

1:0

14

6

3

5

22:21

1

21

6

Маяк (Валки)

5:1

2:4

0:3

2:0

1:2

3:5

 

 

1:0

0:0

3:1

5:1

1:1

3:1

11

6

2

3

26:16

10

20

7

ФК Первомайський

0:2

2:0

1:3

2:6

1:2

1:1

1:1

0:1

 

3:3

8:1

3:0

3:0

5:1

13

5

3

5

30:21

9

18

8

Квадро (Первомайський)

1:4

0:0

2:2

0:3

2:2

 

2:0

0:0

1:3

3:3

 

 

0:1

3:2

5:1

13

3

5

4

20:23

-3

14

9

Колос (Сахновщина)

0:3

0:2

0:5

1:4

1:3

2:2

0:2

1:5

1:5

1:8

1:0

 

1:0

3:1

2:1

14

4

1

9

14:41

-27

13

10

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

2:1

1:2

0:3

1:3

1:2

0:1

2:0

1:1

0:3

0:3

2:3

 

0:1

 

1:1

6:4

14

3

2

9

17:28

-11

11

11

Колос (Красноградський район)

0:4

0:5

3:6

0:5

4:1

4:1

0:1

1:3

1:5

1:5

1:3

1:2

1:1

4:6

 

14

2

1

11

21:48

-27

7