Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Номер

Дата

Господарі

Гості

Арбітри/інспектори

1 КОЛО

16 ТУР 04.08.2018  17-00

Група А

76

04.08.2018  

ФК АФ Кобра (Харків)

Семенов, 47, +51, 54, 63; Павлюк, 57, 84; Чуєв, 70.

Попередження: Птухін, 11; Ізюмцев, 17; Семенов, 45.

Газовик (Донець)

Пахомов, 38; Герасименко, 87.

7:2 (0:1)

77

04.08.2018

17-30  

Кобра-U19 (Харків)

Попередження: Даниленко, 71.

Металург (Куп'янськ)

Холодков, 19, 42.

Попередження: Чурсінов, 32; Панасенко, 54.

0:2 (0:2)

78

04.08.2018  

ФК Шевченкове

Бобрусенко, 71.

Попередження: Василенко, 26; Обушко, 28; Міхальов, 64.

ФК Дворічна

Старіков, 5, -29.

1:1 (0:1)

80

04.08.2018  

Крем'янець (Ізюм)

Дума, 13, 37, 65; Фоменко, +90+2.

ФК Люботин

Собко, 25, 48; Чепур, 40, 68; Ганіоно, 74; Ковтун, 75.

4:6 (2:2)

Група В

76

04.08.2018  

Маяк (Валки)

Попередження: Великих, 41; Бурда, 79; Мальваний, 90+4.

Лозова-Панютине

Шеншин, 40.

Попередження: Уманський, 18; Солодовник, 37; Какадій Р., 44.

Вилучення: Уманський, 46.

0:1 (0:1)

77

04.08.2018  

Квадро (Первомайський)

Храбров, 24; Бабічев, 45, 52; Шатохін, 76.

Колос (Сахновщина)

Мастиренко, 65.

Попередження: Трубіцин, 63.

4:1 (2:0)

78

04.08.2018  

Металіст 1925 Юніор (Харків)

Добарін, -50; Блажко, 53; Шкиря, 82; Єрмошенко, 83; Кузубов, 87.

Попередження: Пець, 57.

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

Озацький, 42-аг.

Попередження: Ведмеденко, 40; Колесніков, 56.

Вилучення: Колесніков, 57.

5:0 (1:0)

79

04.08.2018  

Колос (Красноградський район)

Попередження: Савчук, 42; Рябокінь, 56; Бондаренко, 58; Насолій, 61.

ФК Первомайський

Сірко, 5, 15; Новіков, 79.

Попередження: Котляренко, 43.

0:3 (0:2)

80

04.08.2018  

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

Кучірка, 2, 52; Черченко, 24.

Цементник (Балаклія)

Горюнов, 3; Зеня, 9, 44.

Попередження: Головач, 42; Сафронов, 72.

3:3 (2:3)

 

 

М

Група А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Люботин

 

1:4

2:0

5:1

2:2

3:0

2:0

3:0

4:1

4:0

6:4

5:1

1:0

6:2

5:1

14

12

1

1

49:16

33

37

2

ФК Вовчанськ

4:1

 

3:0

2:0

7:1

+:-

3:0

5:1

6:0

9:0

7:0

6:0

7:0

12

12

0

0

59:3

56

36

3

Металург (Куп'янськ)

0:2

1:5

0:3

 

1:0

5:1

7:1

5:1

4:2

7:1

4:3

2:0

3:1

8:0

7:0

+:-

15

12

0

3

54:20

34

36

4

ФК АФ Кобра (Харків)

2:2

0:2

0:1

 

1:1

5:3

1:1

3:1

7:2

1:1

4:3

2:0

2:0

9:0

13

7

4

2

37:17

20

25

5

ФК Зміїв

0:2

0:3

1:7

1:5

1:1

 

0:0

4:1

1:1

6:3

3:2

2:1

3:2

7:1

+:-

14

7

3

4

30:29

1

24

6

ФК Дворічна

0:3

1:4

-:+

1:7

3:5

0:0

1:4

 

6:1

2:1

4:1

3:4

2:0

1:1

7:1

+:-

15

6

2

7

31:32

-1

20

7

Крем'янець (Ізюм)

0:4

4:6

0:3

1:5

2:4

1:1

1:1

3:6

1:6

1:2

 

1:1

3:1

2:4

2:0

5:1

15

3

3

9

27:45

-18

12

8

Газовик (Донець)

1:5

1:5

1:7

1:3

2:3

1:4

1:1

1:3

 

2:1

2:2

0:0

0:2

2:0

+:-

15

3

3

9

17:43

-26

12

9

Кобра-U19 (Харків)

0:1

0:6

0:9

3:4

0:2

1:1

3:4

1:2

4:3

4:2

1:2

2:2

 

 

0:0

1:1

14

2

4

8

20:39

-19

10

10

ФК Шевченкове

2:6

0:7

1:3

0:8

0:2

0:2

2:3

0:2

1:1

0:2

0:0

2:0

0:0

 

4:1

14

2

2

10

12:37

-25

8

11

Олімпік (Ізюмський район)

1:5

0:6

0:7

0:7

-:+

0:9

1:7

-:+

1:7

-:+

1:5

0:2

-:+

1:1

1:4

 

15

0

1

14

6:60

-54

1

Команда «Олімпік» знялась із змагань. В залишившихся матчах «Олімпіку» будуть зараховані поразки -:+.

М

Група В

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 

 

2:2

4:1

1:0

3:3

1:0

2:2

2:0

0:2

1:5

4:1

3:0

2:0

1:2

2:1

4:0

15

9

3

3

32:19

13

30

2

Металіст-1925 Юніор (Харків)

2:2

 

 

6:0

2:2

0:1

0:2

0:0

6:2

0:2

3:0

4:1

3:1

3:1

5:0

5:0

14

8

3

3

39:14

25

27

3

Енергетик (Солоницівка)

1:4

0:6

2:2

 

1:0

1:2

3:1

4:2

3:0

0:0

2:2

5:0

3:0

5:0

6:3

14

8

3

3

36:22

14

27

4

Цементник (Балаклія)

0:1

3:3

1:0

0:1

 

3:1

 

2:1

1:1

2:1

2:2

2:2

2:0

2:1

1:0

1:4

14

7

4

3

22:18

4

25

5

ФК Лозова-Панютине

0:1

2:2

2:0

0:0

2:1

1:3

 

 

1:1

5:3

1:0

0:2

2:1

5:1

0:2

1:4

1:0

15

7

3

5

23:21

2

24

6

ФК Первомайський

0:2

2:0

2:6

1:3

1:2

1:1

1:1

 

0:1

3:3

8:1

3:0

3:0

5:1

3:0

14

6

3

5

33:21

12

21

7

Маяк (Валки)

5:1

2:0

2:4

0:3

1:2

3:5

0:1

1:0

 

 

0:0

3:1

5:1

1:1

3:1

12

6

2

4

26:200

6

20

8

Квадро (Первомайський)

1:4

0:3

0:0

2:2

2:2

 

2:0

3:3

0:0

1:3

 

 

0:1

3:2

5:1

13

3

5

4

20:23

-3

14

9

Колос (Сахновщина)

0:3

0:2

1:4

1:3

0:5

2:2

0:2

1:5

1:8

 

1:5

1:0

 

1:0

3:1

2:1

14

4

1

9

14:41

-27

13

10

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

2:1

1:2

1:3

0:3

0:5

1:2

0:1

2:0

0:3

0:3

1:1

2:3

 

0:1

 

1:1

6:4

15

3

2

10

17:33

-16

11

11

Колос (Красноградський район)

0:4

0:5

0:5

3:6

4:1

4:1

0:1

1:5

0:3

1:3

1:5

1:3

1:2

1:1

4:6

 

15

2

1

12

21:51

-30

7