Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Номер

Дата

Господарі

Гості

Арбітри/інспектори

2 КОЛО

17 ТУР 08.08.2018  17-00

Група А

82

08.08.2018 

ФК Зміїв

Калмиков, 15; Давиденко М., 28; Чаплик, 41; Чеховський, +52, +74, 83; Карнаух, 58.

Попередження: Чеховський, 24; Байбак, 65.

Вилучення: Давиденко М., 43.

ФК Шевченкове

Попередження: Грунський, 74; Бобрусенко, 86.

7:0 (3:0)

83

08.08.2018 

ФК Дворічна

Кобра U19 (Харків)

Попередження: Гончаренко, 59.

0:0

84

08.08.2018 

Металург (Куп’янськ)

Холодков, 7, 60, 77; Пацук, 33.

Попередження: Панасенко, 41.

ФК АФ Кобра (Харків)

Попередження: Птухін, 5; Усенко, 15; Журавель, 56; Чалий, 85.

4:0 (2:0)

85

08.08.2018 

Газовик (Донець)

Попередження: Мозговий, 12; Колченко, 84.

ФК Вовчанськ

Батусов, 18, 34, 43; Без’язичний, 24, 29, 36, 62; Черніков, 56.

0:8 (0:6)

Група В

81

08.08.2018  

Цементник (Балаклія)

Гусейнов, 17; Бондаренко, +26; Камишан, 74.

Попередження: Свічкар, 57; Бондаренко Р., 73; Малєта, 76; Дяченко, 86.

Колос (Краснорадський район)

Домненко, +32; Казаков, 90.

Попередження: Домненко, 55; Шурубенко, 73; Бондаренко В., 90+4.

3:2 (2:1)

82

08.08.2018 

ФК Первомайський

Гречихін, +81.

Попередження: Андріанов, 54; Лисенко, 66.

Металіст 1925 Юніор

Шкиря, 29-аг.

Попередження: Блажко, 27; Шкиря, 60; Толмачов, 66.

Вилучення: Сірий, 90+4.

2:0 (1:0)

83

08.08.2018 

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

Квадро (Первомайський)

Перенос

84

08.08.2018 

Колос (Сахновщина)

Богушенко В., 56.

Попередження: Богушенко В., 42; Дядюк, 45+2; Маленко, 88; Трубіцин, 90+4.

Маяк (Валки)

Плічко, 76.

Попередження: Забурдайло, 70.

1:1 (0:0)

85

08.08.2018 

Лозова-Панютине

Шеншин, 25, 59; Боровик 38; Галушка, 50.

Попередження: Кривошеєв, 41; Какадій Р., 42.

Енергетик (Солоницівка)

Шафоростов Р., 72.

Попередження: Скляр, 20; Магзарні, 61.

4:1 (2:0)

 

 

М

Група А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Люботин

 

1:4

2:0

5:1

2:0

2:2

3:0

3:0

4:1

4:0

6:4

5:1

1:0

6:2

5:1

+:-

15

13

1

1

49:16

33

40

2

ФК Вовчанськ

4:1

 

3:0

7:1

2:0

+:-

3:0

5:1

8:0

6:0

9:0

7:0

6:0

7:0

13

13

0

0

67:3

64

39

3

Металург (Куп'янськ)

0:2

1:5

0:3

 

5:1

1:0

4:0

7:1

5:1

4:2

7:1

4:3

2:0

3:1

8:0

7:0

+:-

16

13

0

3

58:20

38

39

4

ФК Зміїв

0:2

0:3

1:7

1:5

 

1:1

0:0

4:1

1:1

6:3

3:2

2:1

3:2

7:0

7:1

+:-

15

8

3

4

37:29

8

27

5

ФК АФ Кобра (Харків)

2:2

0:2

0:1

0:4

1:1

 

5:3

1:1

3:1

7:2

1:1

4:3

2:0

2:0

9:0

14

7

4

3

37:21

16

25

6

ФК Дворічна

0:3

1:4

-:+

1:7

0:0

1:4

3:5

 

6:1

2:1

4:1

3:4

0:0

2:0

1:1

7:1

+:-

16

6

3

7

31:32

-1

21

7

Крем'янець (Ізюм)

0:4

4:6

0:3

1:5

2:4

1:1

3:6

1:1

1:6

1:2

 

1:1

3:1

2:4

2:0

5:1

15

3

3

9

27:45

-18

12

8

Газовик (Донець)

1:5

1:5

0:8

1:7

2:3

1:3

1:4

1:1

1:3

 

2:1

2:2

0:0

0:2

2:0

+:-

16

3

3

10

17:51

-34

12

9

Кобра-U19 (Харків)

0:1

0:6

0:9

3:4

0:2

1:2

1:1

3:4

4:3

0:0

4:2

1:2

2:2

 

 

0:0

1:1

15

2

5

8

20:39

-19

11

10

ФК Шевченкове

2:6

0:7

1:3

0:8

2:3

0:7

0:2

0:2

0:2

1:1

0:2

0:0

2:0

0:0

 

4:1

15

2

2

11

12:44

-32

8

11

Олімпік (Ізюмський район)

1:5

-:+

0:6

0:7

0:7

-:+

1:7

-:+

0:9

1:7

-:+

1:5

0:2

-:+

1:1

1:4

 

16

0

1

15

6:60

-54

1

Команда «Олімпік» знялась із змагань. В залишившихся матчах «Олімпіку» будуть зараховані поразки -:+.

 

 

М

Група В

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 

 

1:0

3:3

2:2

4:1

1:0

2:2

2:0

0:2

1:5

4:1

3:0

2:0

1:2

2:1

4:0

15

9

3

3

32:19

13

30

2

Цементник (Балаклія)

0:1

3:3

 

1:0

0:1

3:1

 

2:1

1:1

2:1

2:2

2:2

2:0

2:1

1:0

1:4

3:2

15

8

4

3

25:20

5

28

3

Металіст-1925 Юніор (Харків)

2:2

0:1

 

 

6:0

2:2

0:2

0:0

6:2

0:2

0:2

3:0

4:1

3:1

3:1

5:0

5:0

15

8

3

4

39:16

23

27

4

Енергетик (Солоницівка)

1:4

1:0

0:6

2:2

 

1:2

1:4

3:1

4:2

3:0

0:0

2:2

5:0

3:0

5:0

6:3

15

8

3

4

37:26

11

27

5

ФК Лозова-Панютине

0:1

2:2

1:3

2:0

0:0

2:1

4:1

 

 

1:1

5:3

1:0

0:2

2:1

5:1

0:2

1:4

1:0

16

8

3

5

27:22

5

27

6

ФК Первомайський

0:2

2:0

1:2

1:1

2:6

2:0

1:3

1:1

 

0:1

3:3

8:1

3:0

3:0

5:1

3:0

15

7

3

5

35:21

14

24

7

Маяк (Валки)

5:1

1:2

2:0

2:4

0:3

3:5

0:1

1:0

 

 

0:0

3:1

5:1

1:1

1:1

3:1

13

6

3

4

27:21

6

21

8

Квадро (Первомайський)

1:4

2:2

 

0:3

0:0

2:2

2:0

3:3

0:0

1:3

 

 

0:1

3:2

5:1

13

3

5

4

20:23

-3

14

9

Колос (Сахновщина)

0:3

0:2

2:2

0:2

1:4

1:3

0:5

1:5

1:8

 

1:5

1:1

1:0

 

1:0

3:1

2:1

15

4

2

9

15:42

-27

14

10

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

2:1

1:2

1:2

0:1

1:3

0:3

0:5

2:0

0:3

0:3

1:1

2:3

 

0:1

 

1:1

6:4

15

3

2

10

17:33

-16

11

11

Колос (Красноградський район)

0:4

4:1

2:3

0:5

0:5

3:6

4:1

0:1

1:5

0:3

1:3

1:5

1:3

1:2

1:1

4:6

 

16

2

1

13

23:54

-31

7