Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Номер

Дата

Господарі

Гості

Арбітри/інспектори

2 КОЛО

18 ТУР 11.08.2018  17-00

Група А

86

11.08.2018 

ФК Вовчанськ

Без’язичний, 29; Мизюк, 40.

Попередження: Нуемб, 45; Мряченко, 73; Якименко, 89.

Металург (Куп’янськ)

Попередження: Нетьосов, 45; Савельєв, 58

2:0 (1:0)

87

11.08.2018 

ФК АФ Кобра (Харків)

Омельяненко, 64.

Попередження: Шапошніков, 28; Каміссоко, 87.

ФК Дворічна

Раєвський, +24, 57.

Попередження: Шейгус, 38; Дорошенко, 62.

1:2 (0:1)

88

11.08.2018 

17-30

Кобра U19 (Харків)

Євстратенко, +44; Кравченко, 64.

Попередження: Гончаренко, 56; Заратуйко Віт., 58; Задорожній, 68.

ФК Зміїв

Карнаух, 5, 32; Ілілов, 18; Орехов, 81.

Попередження: Петренко, 37; Домнич, 49; Чеховський, 67.

2:4 (1:3)

89

11.08.2018 

ФК Шевченкове

ФК Люботин

Кісельов, 4; Коробкін, 32, 45.

0:3 (0:3)

Група В

86

11.08.2018 

Енергетик (Солоницівка)

Магзарні, 17; Клапчук, 27; Воробйов, 29; Морозюк, 53; Угбоая Кенеді, 85.

Попередження: Ярошенко, 45.

Колос (Сахновщина)

Попередження: Богушенко В., 10; Суецький, 16; Колобродов, 72.

5:0 (3:0)

87

11.08.2018 

Маяк (Валки)

Чекіс, +73.

Попередження: Рєзнік,

Вилучення: Рєзнік,

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

Попередження: Єршов, 51; Галуза, 57; Озацький, 72.

1:0 (0:0)

88

11.08.2018 

Квадро (Первомайський)

Близно, 28; Храбров, +77.

Попередження: Айобамі, 18; Чеботарьов, 73.

ФК Первомайський

Ковальов, 16, 18; Іванов, 73; Солоп, 90+2.

Попередження: Гречихін, 75.

2:4 (1:2)

89

11.08.2018 

14-00

Металіст 1925 Юніор

Ндукве, 16; Неклонський, 34; Блажко, 55; Кістанов, 69, 71; Кузубов, +85.

Попередження: Гусейнов, 40; Алексанов, 88.

Цементник (Балаклія)

Олейнік, 60.

Попередження: Олейнік, 82; Сарай, 85..

6:1 (2:0)

90

11.08.2018 

Колос (Красноградський район)

Домненко, -35.

Попередження: Деревянко, 21; Гаврилейченко, 35; Домненко, 72.

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

Кучірка, 20, +21; Логінов, 80.

Попередження: Процюк, 56; Черченко, 85.

0:3 (0:2)

  

М

Група А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Люботин

 

1:4

2:0

5:1

2:0

2:2

3:0

3:0

4:1

4:0

6:4

5:1

1:0

6:2

3:0

5:1

+:-

16

14

1

1

52:16

36

43

2

ФК Вовчанськ

4:1

 

3:0

2:0

7:1

2:0

+:-

3:0

5:1

8:0

6:0

9:0

7:0

6:0

7:0

14

14

0

0

69:3

66

42

3

Металург (Куп'янськ)

0:2

1:5

0:3

0:2

 

5:1

1:0

4:0

7:1

5:1

4:2

7:1

4:3

2:0

3:1

8:0

7:0

+:-

17

13

0

4

58:22

36

39

4

ФК Зміїв

0:2

0:3

1:7

1:5

 

1:1

0:0

4:1

1:1

6:3

3:2

2:1

4:2

3:2

7:0

7:1

+:-

16

9

3

4

41:31

10

30

5

ФК АФ Кобра (Харків)

2:2

0:2

0:1

0:4

1:1

 

5:3

1:2

1:1

3:1

7:2

1:1

4:3

2:0

2:0

9:0

15

7

4

4

38:23

15

25

6

ФК Дворічна

0:3

1:4

-:+

1:7

0:0

1:4

3:5

2:1

 

6:1

2:1

4:1

3:4

0:0

2:0

1:1

7:1

+:-

17

7

3

7

33:33

0

24

7

Крем'янець (Ізюм)

0:4

4:6

0:3

1:5

2:4

1:1

3:6

1:1

1:6

1:2

 

1:1

3:1

2:4

2:0

5:1

+:-

16

4

3

9

27:45

-18

15

8

Газовик (Донець)

1:5

1:5

0:8

1:7

2:3

1:3

2:7

1:4

1:1

1:3

 

2:1

2:2

0:0

0:2

2:0

+:-

16

3

3

10

17:51

-34

12

9

Кобра-U19 (Харків)

0:1

0:6

0:9

3:4

0:2

1:2

2:4

1:1

3:4

4:3

0:0

4:2

1:2

2:2

 

 

0:0

1:1

16

2

5

9

22:43

-21

11

10

ФК Шевченкове

2:6

0:3

0:7

1:3

0:8

2:3

0:7

0:2

0:2

0:2

1:1

0:2

0:0

2:0

0:0

 

4:1

16

2

2

12

12:47

-35

8

11

Олімпік (Ізюмський район)

1:5

-:+

0:6

0:7

0:7

-:+

1:7

-:+

0:9

1:7

-:+

1:5

0:2

-:+

1:1

1:4

 

17

0

1

16

6:60

-54

1

Команда «Олімпік» знялась із змагань. В залишившихся матчах «Олімпіку» будуть зараховані поразки -:+.

 

М

Група В

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 

 

2:2

4:1

1:0

3:3

2:0

0:2

1:0

2:2

1:5

4:1

3:0

2:0

1:2

2:1

4:0

3:0

16

10

3

3

35:19

16

33

2

Металіст-1925 Юніор (Харків)

2:2

 

 

6:0

2:2

0:1

6:1

6:2

0:2

0:2

0:0

0:2

3:0

4:1

3:1

3:1

5:0

5:0

16

9

3

4

45:17

28

30

3

Енергетик (Солоницівка)

1:4

0:6

2:2

 

1:0

3:1

1:2

1:4

4:2

3:0

0:0

2:2

5:0

5:0

3:0

5:0

6:3

16

9

3

4

42:26

16

30

4

Цементник (Балаклія)

0:1

3:3

1:0

1:6

0:1

 

2:1

1:1

3:1

 

2:1

2:2

2:2

2:0

2:1

1:0

1:4

3:2

16

8

4

4

26:26

0

28

5

ФК Первомайський

0:2

2:0

2:6

2:0

1:3

1:2

1:1

 

1:1

0:1

3:3

4:2

8:1

3:0

3:0

5:1

3:0

16

8

3

5

39:23

16

27

6

ФК Лозова-Панютине

0:1

2:2

2:0

0:0

2:1

4:1

1:3

1:1

 

 

5:3

1:0

0:2

2:1

5:1

0:2

1:4

1:0

16

8

3

5

27:22

5

27

7

Маяк (Валки)

5:1

2:0

2:4

0:3

1:2

1:0

3:5

0:1

 

 

0:0

3:1

5:1

1:1

1:1

1:0

3:1

15

7

3

5

28:21

7

24

8

Квадро (Первомайський)

1:4

0:3

0:0

2:2

2:2

 

3:3

2:4

2:0

1:2

0:0

1:3

 

 

0:1

4:1

3:2

5:1

15

4

5

6

26:28

-2

17

9

Колос (Сахновщина)

0:3

0:2

1:4

1:3

0:5

0:5

2:2

0:2

1:8

 

1:5

1:5

1:1

1:0

1:4

 

1:0

3:1

2:1

17

4

2

11

16:51

-35

14

10

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

2:1

1:2

1:3

0:3

0:5

1:2

0:1

0:3

0:3

2:0

1:1

0:1

2:3

 

0:1

 

1:1

6:4

16

3

2

11

17:34

-17

11

11

Колос (Красноградський район)

0:4

0:3

0:5

0:5

3:6

4:1

2:3

1:5

0:3

4:1

0:1

1:3

1:5

1:3

1:2

1:1

4:6

 

17

2

1

14

23:57

-34

7