Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Дата

Господарі

Гості

Арбітри/інспектори

2 КОЛО

15 ТУР 15.08.2018  17-00  

75

04.08.2018  

ФК Вовчанськ

Черніков, 8, 81; Іванченко, 9; Батусов, 38, 45; Без’язичний, 62; Костюк, 74.

ФК АФ Кобра (Харків)

Журавель, 68.

7:1 (4:0)

19 ТУР 18.08.2018  17-00  

Група А

91

18.08.2018  

Крем'янець (Ізюм)

Мизюк, +49.

Попередження: Кибенко, 35; Мироненко, 84.

ФК Шевченкове

Грунський, 6.

Попередження: Міхальов, 26; Дегтярьов, 49.

1:1 (0:1)

92

18.08.2018  

ФК Люботин

Коробкін, 14, 52; Ковтун, 21; Буличев, 32; Ганіоно, 53, Собко, 57, 77.

Кобра U 19 (Харків)

Кондратович, 64.

7:1 (3:0)

93

18.08.2018  

ФК Зміїв

Чаплик, 3, 22; Калмиков, 14; Ілілов, 33; Карнаух, 40; Чеховський, 47; Орехов, 69.

ФК АФ Кобра (Харків)

Чалий, 59.

Попередження: Усенко, 17; Корсунов, 39.

7:1 (5:0)

94

18.08.2018  

ФК Дворічна

Попередження: Дорошенко, 23; Савельєв, 89.

ФК Вовчанськ

Покосенко, 12; Костюк, +23; Іванченко, 56; Без’язичний, 75; Батусов, 86.

0:5 (0:2)

95

18.08.2018  

Металург (Куп'янськ)

Книш, 7, 18, +63; Масленніков, 15; Лебідь Д., 20; Чурсанов, 35; Нетьосов, 65, 86.

Газовик (Донець)

Богуненко, 18; Будданцев, 40.

Попередження: Мозговий, 84.

8:2 (5:2)

Група В

12 ТУР 15.08.2018  17-00

56

04.08.2018  

Металіст 1925 Юніор (Харків)

Ндукве, 29; Богданов, 44; Добарін, 65; Кістанов, 89.

Попередження: Ндукве, 18; Барсуков, 54.

Маяк (Валки)

Плічко, 18.

Попередження: Голуб, 72; Решетняк, 77.

4:1 (2:1)

19 ТУР 18.08.2018  17-00

91

18.08.2018

18-00  

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

Ібех, 56; Бортник, 90+4.

Попередження: Кучірка, 38.

Металіст 1925 Юніор (Харків)

Попередження: Сірий, 43; Ндукве, 90+4.

2:0 (0:0)

92

18.08.2018  

Цементник (Балаклія)

Зеня, 14, 33; Мандей, 82.

Квадро (Первомайський)

3:0 (2:0)

93

18.08.2018  

ФК Первомайський

Попередження: Махлоєв, 90+5.

Маяк (Валки)

Забурдайло, +43; Банніков, 90+4.

Попередження: Резнік, 70.

0:2 (0:1)

94

18.08.2018  

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

Енергетик (Солоницівка)

Клапчук, 17; Іванов, 49; Морозюк, 58, 78, 84.

0:5 (0:1)

95

18.08.2018  

Колос (Сахновщина)

Попередження: Трубіцин, 62.

Лозова-Панютине

Олейнік, 12; Боровик С., 63.

Попередження: Шеншин, 66.

0:2 (0:1)

   

М

Група А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Вовчанськ

 

4:1

3:0

2:0

7:1

2:0

7:1

+:-

5:0

3:0

5:1

8:0

6:0

9:0

7:0

6:0

7:0

16

16

0

0

81:4

77

48

2

ФК Люботин

1:4

 

2:0

5:1

2:0

3:0

2:2

3:0

4:1

4:0

6:4

5:1

1:0

7:1

6:2

3:0

5:1

+:-

17

15

1

1

59:17

42

46

3

Металург (Куп'янськ)

0:3

0:2

0:2

1:5

 

5:1

1:0

4:0

7:1

5:1

4:2

7:1

8:2

4:3

2:0

3:1

8:0

7:0

+:-

18

14

0

4

66:24

42

42

4

ФК Зміїв

1:7

0:2

0:3

1:5

 

1:1

7:1

0:0

4:1

1:1

6:3

3:2

2:1

4:2

3:2

7:0

7:1

+:-

17

10

3

4

47:32

15

33

5

ФК АФ Кобра (Харків)

0:2

1:7

2:2

0:1

0:4

1:1

1:7

 

5:3

1:2

1:1

3:1

7:2

1:1

4:3

2:0

2:0

9:0

17

7

4

6

40:37

3

25

6

ФК Дворічна

-:+

0:5

0:3

1:4

1:7

0:0

1:4

3:5

2:1

 

6:1

2:1

4:1

3:4

0:0

2:0

1:1

7:1

+:-

18

7

3

8

33:38

-5

24

7

Крем'янець (Ізюм)

0:3

0:4

4:6

1:5

2:4

1:1

3:6

1:1

1:6

1:2

 

1:1

3:1

2:4

2:0

1:1

5:1

+:-

17

4

4

9

28:46

-18

16

8

Газовик (Донець)

1:5

0:8

1:5

1:7

2:8

2:3

1:3

2:7

1:4

1:1

1:3

 

2:1

2:2

0:0

0:2

2:0

+:-

17

3

3

11

19:59

-40

12

9

Кобра-U19 (Харків)

0:6

0:9

0:1

1:7

3:4

0:2

1:2

2:4

1:1

3:4

4:3

0:0

4:2

1:2

2:2

 

 

0:0

1:1

17

2

5

10

23:50

-27

11

10

ФК Шевченкове

0:7

2:6

0:3

1:3

0:8

2:3

0:7

0:2

0:2

0:2

1:1

0:2

1:1

0:0

2:0

0:0

 

4:1

17

2

3

12

13:48

-35

9

11

Олімпік (Ізюмський район)

0:6

0:7

1:5

-:+

0:7

-:+

1:7

-:+

0:9

1:7

-:+

1:5

0:2

-:+

1:1

1:4

 

17

0

1

16

6:60

-54

1

Команда «Олімпік» знялась із змагань. В залишившихся матчах «Олімпіку» будуть зараховані поразки -:+.

 

М

Група В

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 

 

2:2

2:0

4:1

1:0

3:3

1:0

2:2

2:0

0:2

1:5

4:1

3:0

2:0

1:2

2:1

4:0

3:0

17

11

3

3

37:19

18

36

2

Металіст-1925 Юніор (Харків)

2:2

0:2

 

 

6:0

2:2

0:1

6:1

0:2

0:0

6:2

0:2

0:2

4:1

3:0

4:1

3:1

3:1

5:0

5:0

18

10

3

5

49:20

29

33

3

Енергетик (Солоницівка)

1:4

0:6

2:2

 

1:0

1:2

1:4

3:1

4:2

3:0

0:0

2:2

5:0

5:0

3:0

5:0

5:0

6:3

17

10

3

4

47:26

21

33

4

Цементник (Балаклія)

0:1

3:3

1:0

1:6

0:1

 

3:1

 

2:1

1:1

2:1

2:2

2:0

2:2

2:0

2:1

1:0

1:4

3:2

17

9

4

4

28:26

2

31

5

ФК Лозова-Панютине

0:1

2:2

2:0

0:0

2:1

4:1

1:3

 

 

1:1

5:3

1:0

0:2

2:1

5:1

2:0

0:2

1:4

1:0

17

9

3

5

29:22

7

30

6

ФК Первомайський

0:2

2:0

2:6

2:0

1:3

1:2

1:1

1:1

 

0:1

0:2

3:3

4:2

8:1

3:0

3:0

5:1

3:0

17

8

3

6

39:25

14

27

7

Маяк (Валки)

5:1

2:0

1:4

2:4

0:3

1:2

3:5

0:1

1:0

2:0

 

 

0:0

3:1

5:1

1:1

1:1

1:0

3:1

17

8

3

6

31:25

6

27

8

Квадро (Первомайський)

1:4

0:3

0:0

2:2

2:2

0:2

2:0

1:2

3:3

2:4

0:0

1:3

 

 

0:1

4:1

3:2

5:1

16

4

5

6

26:30

-4

17

9

Колос (Сахновщина)

0:3

0:2

1:4

1:3

0:5

0:5

2:2

0:2

1:5

0:2

1:8

 

1:5

1:1

1:0

1:4

 

1:0

3:1

2:1

18

4

2

12

16:53

-37

14

10

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

2:1

1:2

1:3

0:5

0:3

0:5

1:2

0:1

2:0

0:3

0:3

1:1

0:1

2:3

 

0:1

 

1:1

6:4

17

3

2

12

17:39

-17

11

11

Колос (Красноградський район)

0:4

0:3

0:5

0:5

3:6

4:1

2:3

4:1

0:1

1:5

0:3

1:3

1:5

1:3

1:2

1:1

4:6

 

17

2

1

14

23:57

-34

7