Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Дата

Господарі

Гості

Рахунок

2 КОЛО

20 ТУР 25.08.2018  17-00  

Група А

96

25.08.2018  

Газовик (Донець)

Богуненко, 21; Лобко, 90+3.

Попередження: Бєлєвцов, 32; Щербак, 71.

ФК Дворічна

Ткаченко, 37; Ключко, 55; Захарченко, 72.

Попередження: Ткаченко, 57.

2:3 (1:1)

97

25.08.2018  

ФК Вовчанськ

Мизюк, 41; Волга, 56; Без'язичний, 65, 84, 90; Покосенко, 70.

ФК Зміїв

6:0 (1:0)

98

29.08.2018  

17-3

Олімпієць, Люботин

ФК АФ Кобра (Харків)

ФК Люботин

Арбітри: Панчишин, Демченко, Щербак/Лисакевич

99

25.08.2018  

17-30

ФК Кобра U19 (Харків)

Фомін, 43.

Попередження: Рудаков, 31; Повторіхін, 61; Фомін, 71.

Крем’янець (Ізюм)

Фоменко, 8, 58.

Вилучення: Дума, 58.

1:2 (1:1)

Група В

96

25.08.2018  

ФК Лозова-Панютине

Галушка, 12; Бородавка, 6.

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

Клименко, 35-аг.

Попередження: Рубченко, 61.

3:0 (3:0)

97

25.08.2018  

Енергетик (Солоницівка)

Морозюк, 8; Конджі, 65; Воробьев, 75.

Попередження: Іванов, 86.

ФК Первомайський

Солоп, 21; Махлоєв, 71-аг.

Попередження: Бондар, 74.

4:1 (1:1)

98

25.08.2018  

Маяк (Валки)

Маслов, 26; Мальований, 67; Комісаров, 89.

Цементник (Балаклія)

3:0 (1:0)

99

25.08.2018  

Квадро (Первомайський)

Бабічев, 38.

Універ-Динамо (Харків)

Шатрава, +1; Лавренов, 11; Черченко, 15, 42; Кучірка, 19; Логінов, 75; Ібех, 76.

Попередження: Зіновьєв, 40.

1:7 (1:5)

100

25.08.2018  

18-00

Металіст 1925 Юніор (Харків)

Чавес, 45, 48; Кістанов, 68; Кузубов, 70; Скорінов, 90.

Попередження: Богданов, 28; Ндукве, 74.

Колос (Красноградський район)

Попередження: Єфіц, 14; Федоренко, 67. 

5:0 (1:0)

 

   

М

Група А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Вовчанськ

 

4:1

3:0

2:0

7:1

6:0

+:-

5:0

2:0

7:1

3:0

7:0

5:1

8:0

6:0

9:0

6:0

7:0

17

17

0

0

87:4

83

51

2

ФК Люботин

1:4

 

2:0

5:1

2:0

3:0

3:0

4:1

2:2

4:0

6:4

6:2

3:0

5:1

1:0

7:1

5:1

+:-

17

15

1

1

59:17

42

46

3

Металург (Куп'янськ)

0:3

0:2

0:2

1:5

 

5:1

7:1

1:0

4:0

5:1

4:2

3:1

8:0

7:1

8:2

4:3

2:0

7:0

+:-

18

14

0

4

66:24

42

42

4

ФК Зміїв

1:7

0:6

0:2

0:3

1:5

 

0:0

4:1

1:1

7:1

1:1

6:3

3:2

7:0

3:2

2:1

4:2

7:1

+:-

18

10

3

5

47:38

9

33

5

ФК Дворічна

-:+

0:5

0:3

1:4

1:7

0:0

1:4

 

3:5

2:1

6:1

2:1

2:0

1:1

4:1

3:2

3:4

0:0

7:1

+:-

19

8

3

8

36:40

-4

27

6

ФК АФ Кобра (Харків)

0:2

1:7

2:2

0:1

0:4

1:1

1:7

5:3

1:2

 

1:1

2:0

2:0

3:1

7:2

1:1

4:3

9:0

17

7

4

6

40:37

3

25

7

Крем'янець (Ізюм)

0:3

0:4

4:6

1:5

2:4

1:1

3:6

1:6

1:2

1:1

 

2:0

1:1

1:1

3:1

2:4

2:1

5:1

+:-

18

5

4

9

30:47

-17

19

8

ФК Шевченкове

0:7

2:6

0:3

1:3

0:8

2:3

0:7

0:2

1:1

0:2

0:2

0:2

1:1

 

0:0

2:0

0:0

4:1

+:-

18

3

3

12

13:48

-35

12

9

Газовик (Донець)

1:5

0:8

1:5

1:7

2:8

2:3

1:4

2:3

1:3

2:7

1:1

1:3

0:0

0:2

 

2:1

2:2

2:0

+:-

18

3

3

12

21:62

-41

12

10

Кобра-U19 (Харків)

0:6

0:9

0:1

1:7

3:4

0:2

1:2

2:4

4:3

0:0

1:1

3:4

4:2

1:2

0:0

1:2

2:2

 

 

1:1

18

2

5

11

24:52

-28

11

11

Олімпік (Ізюмський район)

0:6

0:7

1:5

-:+

0:7

-:+

1:7

-:+

1:7

-:+

0:9

1:5

1:4

-:+

0:2

-:+

1:1

 

18

0

1

17

6:60

-54

1

Команда «Олімпік» знялась із змагань. В залишившихся матчах «Олімпіку» будуть зараховані поразки -:+.

 

М

Група В

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 

 

2:2

2:0

4:1

1:0

2:2

1:0

3:3

1:5

2:0

0:2

4:1

7:1

3:0

2:0

1:2

2:1

4:0

3:0

18

12

3

3

44:20

24

39

2

Металіст-1925 Юніор (Харків)

2:2

0:2

 

 

6:0

2:2

0:2

0:0

0:1

6:1

0:2

4:1

6:2

0:2

3:0

4:1

3:1

3:1

5:0

5:0

5:0

19

11

3

5

54:20

34

36

3

Енергетик (Солоницівка)

1:4

0:6

2:2

 

1:2

1:4

1:0

4:2

3:0

3:1

4:1

0:0

2:2

5:0

5:0

3:0

5:0

5:0

6:3

18

11

3

4

51:27

24

36

4

ФК Лозова-Панютине

0:1

2:2

2:0

0:0

2:1

4:1

 

 

1:3

5:3

1:0

1:1

0:2

2:1

5:1

2:0

0:2

3:0

1:4

1:0

18

10

3

5

32:22

10

33

5

Цементник (Балаклія)

0:1

3:3

1:0

1:6

0:1

3:1

 

 

2:1

0:3

2:1

1:1

2:2

2:0

2:2

2:0

2:1

1:0

1:4

3:2

18

9

4

5

28:29

-1

31

6

Маяк (Валки)

5:1

2:0

1:4

2:4

0:3

3:5

0:1

1:2

3:0

 

 

1:0

2:0

0:0

3:1

5:1

1:1

1:1

1:0

3:1

18

9

3

6

34:25

9

30

7

ФК Первомайський

0:2

2:0

2:6

2:0

1:3

1:4

1:1

1:2

1:1

0:1

0:2

 

3:3

4:2

8:1

3:0

3:0

5:1

3:0

18

8

3

7

40:29

11

27

8

Квадро (Первомайський)

1:4

1:7

0:3

0:0

2:2

2:0

1:2

2:2

0:2

0:0

1:3

3:3

2:4

 

 

0:1

4:1

3:2

5:1

17

4

5

7

27:37

-10

17

9

Колос (Сахновщина)

0:3

0:2

1:4

1:3

0:5

0:5

1:5

0:2

2:2

0:2

1:5

1:1

1:8

 

1:0

1:4

 

1:0

3:1

2:1

18

4

2

12

16:53

-37

14

10

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

2:1

1:2

1:3

0:5

0:3

0:5

2:0

0:3

1:2

0:1

1:1

0:1

0:3

0:3

2:3

 

0:1

 

1:1

6:4

18

3

2

13

17:42

-25

11

11

Колос (Красноградський район)

0:4

0:3

0:5

0:5

0:5

3:6

4:1

0:1

4:1

2:3

1:3

1:5

0:3

1:5

1:3

1:2

1:1

4:6

 

18

2

1

15

23:62

-39

7