Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Номер

Дата

Господарі

Гості

Арбітри/інспектори

2 КОЛО

21 ТУР 01.09.2018  17-00

Група А

102

01.09.2018 

Крем'янець (Ізюм)

Мизюк, 16; Томенко, 21; Середницький, 41.

Попередження: Феменко, 88.

ФК АФ Кобра (Харьков)

Павлюк, +68, 86.

Попередження: Таран, 17; Комиссоко, 88.

3:2 (3:0)

103

01.09.2018 

ФК Люботин

Коробкин, +85.

Попередження: Чепур, 44; Коробкин, 63; Швецов, 84.

Вилучення: Чепур, 90.

ФК Вовчанськ

Мряченко, 17; Без’язичний, 55.

Попопередження: Радченко, 47; Якименко, 90+3.

1:2 (0:1)

104

01.09.2018 

ФК Зміїв

Газовик (Донець)

6:1

105

01.09.2018 

ФК Дворічна

Попередження: Комісаров, 47; Герасименко, 85.

Металург (Куп'янськ)

Нетьосов, 83.

Попередження: Пацук, 82.

0:1

110

22 тур

01.09.2018

17-30 

Кобра U19 (Харків)

Кравченко, 3; Гончаренко, 45.

Попередження: Гончаренко, 76; Даниленко, 82.

ФК Шевченкове

Стєганцев, 39; Криворучко, 65; Міхальов, -75.

Попередження: Криворучко, 34; Обушко, 36; Кодиленко, 65; Курлов, 90+4; Міхальов, 90+5.

Вилучення: Обушко, 80.

2:2 (2:1)

Група В

101

01.09.2018 

Колос (Красноградский район)

Рябокінь, 63.

Попередження: Насолій, 45; Єфіц,50; Гаврилейченко, 75; Абрамов, 85.

Квадро (Первомайский)

Басов, 42; Близно, 73.

Попередження: Уче, 44.

1:2 (0:2)

102

01.09.2018 

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

Ібех, 11; Кучірка, 28; Черченко, 75.

Попередження: Процюк, 27.

Маяк (Валки)

Мальваний, 4; Марченко, 55.

Попередження: Резнік, 20; Мальований, 77.

3:2 (2:1)

103

01.09.2018 

Цементник (Балаклія)

Дуплій, +52; 90+2.

Попередження: Стахнич, 61.

Енергетик (Солоницівка)

Іванов, 67.

Попередження: Магзарні, 30; Воробйов, 48.

2:1 (0:0)

104

01.09.2018 

ФК Первомайський

ФК Лозова-Панютине

Боровик, 22; Шеншин, 45.

Попередження: Кирилович, Галушка.

0:2 (0:1)

105

01.09.2018 

Енергетпик-Центренерго (Слобожанське)

Колос (Сахновщина)

Боюка, 43, 82; Мастиренко, 63.

0:3 (0:1)

 

М

Група А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Вовчанськ

 

4:1

2:1

3:0

2:0

7:1

6:0

+:-

5:0

2:0

7:1

3:0

6:0

9:0

7:0

+:-

5:1

8:0

6:0

7:0

19

19

0

0

89:5

84

57

2

ФК Люботин

1:4

1:2

 

2:0

5:1

2:0

3:0

3:0

4:1

2:2

2:1

4:0

6:4

1:0

7:1

6:2

3:0

5:1

5:1

+:-

19

16

1

2

62:20

42

49

3

Металург (Куп'янськ)

0:3

0:2

0:2

1:5

 

5:1

7:1

1:0

1:0

4:0

5:1

4:2

4:3

2:0

3:1

8:0

7:1

8:2

7:0

+:-

19

15

0

4

67:24

43

45

4

ФК Зміїв

1:7

0:6

0:2

0:3

1:5

 

0:0

4:1

1:1

7:1

1:1

6:3

2:1

4:2

3:2

7:0

3:2

6:1

7:1

+:-

19

11

3

5

53:39

14

36

5

ФК Дворічна

-:+

0:5

0:3

1:4

1:7

0:1

0:0

1:4

 

3:5

2:1

6:1

2:1

3:4

0:0

2:0

1:1

4:1

3:2

7:1

+:-

20

8

3

9

36:41

-5

27

6

ФК АФ Кобра (Харків)

0:2

1:7

2:2

1:2

0:1

0:4

1:1

1:7

5:3

1:2

 

1:1

2:3

1:1

4:3

2:0

2:0

3:1

7:2

9:0

19

7

4

8

43:42

1

25

7

Крем'янець (Ізюм)

0:3

0:4

4:6

1:5

2:4

1:1

3:6

1:6

1:2

1:1

3:2

 

2:4

2:1

2:0

1:1

1:1

3:1

5:1

+:-

19

6

4

9

33:49

-16

22

8

Кобра-U19 (Харків)

0:6

0:9

0:1

1:7

3:4

0:2

1:2

2:4

4:3

0:0

1:1

3:4

4:2

1:2

 

 

0:0

2:2

1:2

2:2

1:1

+:-

20

3

6

11

26:54

-28

15

9

ФК Шевченкове

0:7

-:+

2:6

0:3

1:3

0:8

2:3

0:7

0:2

1:1

0:2

0:2

0:2

1:1

0:0

2:2

 

0:0

2:0

4:1

+:-

20

3

4

13

15:50

-35

13

10

Газовик (Донець)

1:5

0:8

1:5

1:7

2:8

2:3

1:6

1:4

2:3

1:3

2:7

1:1

1:3

2:1

2:2

0:0

0:2

 

2:0

+:-

19

3

3

13

22:68

-46

12

11

Олімпік (Ізюмський район)

0:6

0:7

1:5

-:+

0:7

-:+

1:7

-:+

1:7

-:+

0:9

1:5

-:+

1:1

-:+

1:4

-:+

0:2

-:+

 

19

0

1

18

6:60

-54

1

Команда «Олімпік» знялась із змагань. В залишившихся матчах «Олімпіку» будуть зараховані поразки -:+.

 М

Група В

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 

 

2:2

2:0

4:1

1:0

2:2

1:0

3:3

1:5

3:2

2:0

0:2

4:1

7:1

3:0

2:0

1:2

2:1

4:0

3:0

19

13

3

3

47:22

25

42

2

Металіст-1925 Юніор (Харків)

2:2

0:2

 

 

6:0

2:2

0:2

0:0

0:1

6:1

0:2

4:1

6:2

0:2

3:0

4:1

3:1

3:1

5:0

5:0

5:0

19

11

3

5

54:20

34

36

3

Енергетик (Солоницівка)

1:4

0:6

2:2

 

1:2

1:4

1:0

1:2

4:2

3:0

3:1

4:1

0:0

2:2

5:0

5:0

3:0

5:0

5:0

6:3

19

11

3

5

52:29

23

36

4

ФК Лозова-Панютине

0:1

2:2

2:0

0:0

2:1

4:1

 

 

1:3

5:3

1:0

1:1

2:0

0:2

2:1

5:1

2:0

0:2

3:0

1:4

1:0

19

11

3

5

34:22

12

36

5

Цементник (Балаклія)

0:1

3:3

1:0

1:6

0:1

2:1

3:1

 

 

2:1

0:3

2:1

1:1

2:2

2:0

2:2

2:0

2:1

1:0

1:4

3:2

19

10

4

5

31:31

0

34

6

Маяк (Валки)

5:1

2:3

2:0

1:4

2:4

0:3

3:5

0:1

1:2

3:0

 

 

1:0

2:0

0:0

3:1

5:1

1:1

1:1

1:0

3:1

19

9

3

7

36:28

8

30

7

ФК Первомайський

0:2

2:0

2:6

2:0

1:3

1:4

1:1

0:2

1:2

1:1

0:1

0:2

 

3:3

4:2

8:1

3:0

3:0

5:1

3:0

19

8

3

8

40:31

9

27

8

Квадро (Первомайський)

1:4

1:7

0:3

0:0

2:2

2:0

1:2

2:2

0:2

0:0

1:3

3:3

2:4

 

 

0:1

4:1

3:2

5:1

2:1

18

5

5

7

29:38

-9

20

9

Колос (Сахновщина)

0:3

0:2

1:4

1:3

0:5

0:5

1:5

0:2

2:2

0:2

1:5

1:1

1:8

 

1:0

1:4

 

1:0

3:0

3:1

2:1

19

5

2

12

19:53

-34

17

10

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

2:1

1:2

1:3

0:5

0:3

0:5

2:0

0:3

1:2

0:1

1:1

0:1

0:3

0:3

2:3

 

0:1

0:3

 

1:1

6:4

19

3

2

14

17:45

-28

11

11

Колос (Красноградський район)

0:4

0:3

0:5

0:5

0:5

3:6

4:1

0:1

4:1

2:3

1:3

1:5

0:3

1:5

1:2

1:3

1:2

1:1

4:6

 

19

2

1

16

24:64

-40

7