Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Номер

Дата

Господарі

Гості

Рахунок

2 КОЛО

22 ТУР 08.09.2018  16-00

Група А

106

08.09.2018 

Металург (Купянськ)

Нетьсов, 26, 54; Пацук, 27, 76; Книш, 57; Мітьолкін, 60.

Попередження: Лебідь М., 20.

Вилучення: Лебідь М., 20.

ФК Зміїв

Попередження: Тарасенко, 53; Курзенков, 67.

Вилучення: Курзенков, 75.

6:0 (2:0)

107

08.09.2018 

Газовик (Донець)

Попередження: Матенко, 43.

Вилучення: Колченко, 72; Матенко, 85.

ФК Люботин

Коробкін, +11; Давискиба, 66; Рамазанов, 74.

0:3 (0:1)

108

06.09.2018

ФК Волчанск

Саламаха, 9; Батусов, 15.

Попередження: Волга, 41; Костюк, 43; Саламаха, 63; Без'язичний, 83.   

Кремянец (Ізюм)

Овередний, 55-аг; Руденко, 72.

Попередження: Шаповалов, 30; Мироненко, 33; Реука, 41; Сара, 58.

3:1 (2:1)

Група В

17 ТУР 05.09.2018  17-00

83

05.09.2018

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

Яковлев, 27; Собран, 31; Барабаш, 33; Єршов, 81.

Квадро (Первомайський)

4:0 (3:0)

22 ТУР 08.09.2018  16-00

106

08.09.2018 

Колос/С

Попередження: Какадій, 35; Колобродов, 38; Будко, 53; Трубіцин, 64.

ФК Первомайський

Сирко, 25; Солоп, 27,43.

Попередження: Махлоєв, 13; Кириченко, 84.

0:3 (0:3)

107

08.09.2018 

ФК Лозова-Панютино

Галушка, 46; Какадій, +81.

Попередження: Галушка, 67.

Цементник (Балаклія)

Попередження: Стахнич, 67; Гусейнов, 90+1.

2:0 (0:0)

108

08.09.2018 

Енергетик (Солоницівка)

Родітєлєв, 22-аг.

Попередження: Родітєлєв, 73; Харченко, 75.

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

Черченко, 25; Зіновієв, 70, 87.

Попередження: Лавренов, 90+1.

0:4 (0:1)

109

08.09.2018 

Маяк (Валки)

Шаповал, 7; Голуб, 23; Чекіс, 59.

Попередження: Великих, 87.

Колос (Красноградський район)

Єфіц, 34, 80.

Попередження: Єфіц, 34; Гаврилейченко, 84; Перерва, 89.

Вилучення: Федоренко, 87.

3:2 (2:1)

110

08.09.2018 

Квадро (Первомайський)

Попередження: Нкоункоу, 61; Бабічев, 70; Уче, 82; Айобамі, 83; Книгін, 88.

Вилучення: Айобамі, 83.

Металіст 1925 Універ (Харків)

Єрмошенко, +83.

0:1 (0:0)

 

  

 

М

Група А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Вовчанськ

 

4:1

2:1

3:0

2:0

7:1

6:0

2:0

7:1

+:-

5:0

3:0

3:1

6:0

9:0

7:0

+:-

5:1

8:0

6:0

7:0

20

20

0

0

92:6

86

60

2

ФК Люботин

1:4

1:2

 

2:0

5:1

2:0

3:0

2:2

2:1

3:0

4:1

4:0

6:4

1:0

7:1

6:2

3:0

5:1

3:0

5:1

+:-

20

17

1

2

65:20

45

52

3

Металург (Куп'янськ)

0:3

0:2

0:2

1:5

 

5:1

6:0

1:0

4:0

7:1

1:0

5:1

4:2

4:3

2:0

3:1

8:0

7:1

8:2

7:0

+:-

20

16

0

4

73:24

49

48

4

ФК Зміїв

1:7

0:6

0:2

0:3

1:5

0:6

 

1:1

7:1

0:0

4:1

1:1

6:3

2:1

4:2

3:2

7:0

3:2

6:1

7:1

+:-

20

11

3

6

53:45

8

36

5

ФК АФ Кобра (Харків)

0:2

1:7

2:2

1:2

0:1

0:4

1:1

1:7

 

5:3

1:2

1:1

2:3

1:1

4:3

2:0

2:0

3:1

7:2

9:0

+:-

20

8

4

8

43:42

1

28

6

ФК Дворічна

-:+

0:5

0:3

1:4

1:7

0:1

0:0

1:4

3:5

2:1

 

6:1

2:1

3:4

0:0

2:0

1:1

4:1

3:2

7:1

+:-

20

8

3

9

36:41

-5

27

7

Крем'янець (Ізюм)

0:3

1:3

0:4

4:6

1:5

2:4

1:1

3:6

1:1

3:2

1:6

1:2

 

2:4

2:1

2:0

1:1

1:1

3:1

5:1

+:-

20

6

4

10

34:52

-18

22

8

Кобра-U19 (Харків)

0:6

0:9

0:1

1:7

3:4

0:2

1:2

2:4

1:1

3:4

4:3

0:0

4:2

1:2

 

 

0:0

2:2

1:2

2:2

1:1

+:-

20

3

6

11

26:54

-28

15

9

ФК Шевченкове

0:7

-:+

2:6

0:3

1:3

0:8

2:3

0:7

0:2

0:2

0:2

1:1

0:2

1:1

0:0

2:2

 

0:0

2:0

4:1

+:-

20

3

5

12

15:50

-35

14

10

Газовик (Донець)

1:5

0:8

1:5

0:3

1:7

2:8

2:3

1:6

1:3

2:7

1:4

2:3

1:1

1:3

2:1

2:2

0:0

0:2

 

2:0

+:-

20

3

3

14

22:71

-49

12

11

Олімпік (Ізюмський район)

0:6

0:7

1:5

-:+

0:7

-:+

1:7

-:+

0:9

-:+

1:7

-:+

1:5

-:+

1:1

-:+

1:4

-:+

0:2

-:+

 

20

0

1

19

6:60

-54

1

Команда «Олімпік» знялась із змагань. В залишившихся матчах «Олімпіку» будуть зараховані поразки -:+.

 М

Група В

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 

 

2:2

2:0

1:0

2:2

4:1

4:0

1:0

3:3

1:5

3:2

2:0

0:2

4:1

7:1

3:0

2:0

1:2

2:1

4:0

3:0

20

14

3

3

51:22

29

45

2

Металіст-1925 Юніор (Харків)

2:2

0:2

 

 

0:2

0:0

6:0

2:2

0:1

6:1

0:2

4:1

6:2

0:2

3:0

1:0

4:1

3:1

3:1

5:0

5:0

5:0

20

12

3

5

55:20

35

39

3

ФК Лозова-Панютине

0:1

2:2

2:0

0:0

 

 

2:1

4:1

1:3

2:0

5:3

1:0

1:1

2:0

0:2

2:1

5:1

2:0

0:2

3:0

1:4

1:0

20

12

3

5

36:22

14

39

4

Енергетик (Солоницівка)

1:4

0:4

0:6

2:2

1:2

1:4

 

1:0

1:2

4:2

3:0

3:1

4:1

0:0

2:2

5:0

5:0

3:0

5:0

5:0

6:3

20

11

3

6

52:33

19

36

5

Цементник (Балаклія)

0:1

3:3

1:0

1:6

3:1

0:2

0:1

2:1

 

2:1

0:3

2:1

1:1

2:2

2:0

2:2

2:0

2:1

1:0

1:4

3:2

20

10

4

6

31:33

-2

34

6

Маяк (Валки)

5:1

2:3

2:0

1:4

3:5

0:1

2:4

0:3

1:2

3:0

 

 

1:0

2:0

0:0

3:1

5:1

1:1

1:1

1:0

3:1

3:2

20

10

3

7

39:30

10

33

7

ФК Первомайський

0:2

2:0

2:6

2:0

1:1

0:2

1:3

1:4

1:2

1:1

0:1

0:2

 

3:3

4:2

8:1

3:0

3:0

3:0

5:1

3:0

20

9

3

8

43:31

12

30

8

Квадро (Первомайський)

1:4

1:7

0:3

0:1

2:0

1:2

0:0

2:2

2:2

0:2

0:0

1:3

3:3

2:4

 

 

0:1

4:1

3:2

0:4

5:1

2:1

20

5

5

10

29:43

-14

20

9

Колос (Сахновщина)

0:3

0:2

1:4

1:3

1:5

0:2

0:5

0:5

2:2

0:2

1:5

1:1

1:8

0:3 

1:0

1:4

 

1:0

3:0

3:1

2:1

20

5

2

13

19:56

-37

17

10

Енергетик-Центренерго (Слобожанське)

2:1

1:2

1:3

0:5

2:0

0:3

0:3

0:5

1:2

0:1

1:1

0:1

0:3

0:3

2:3

4:0

0:1

0:3

 

1:1

6:4

20

4

2

14

21:49

-28

14

11

Колос (Красноградський район)

0:4

0:3

0:5

0:5

4:1

0:1

0:5

3:6

4:1

2:3

1:3

2:3

1:5

0:3

1:5

1:2

1:3

1:2

1:1

4:6

 

20

2

1

17

26:67

-41

7

 

М

ФІНАЛ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Вовчанськ

 

 

4:1

2:1

 

3:0

2:0

 

 

 

7:1

6:0

2:0

7:1

8

8

0

0

33:4

29

24

2

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 

 

 

 

1:0

2:2

 

1:0

3:3

2:2

2:0

4:1

4:0

 

 

8

5

3

0

19:8

11

18

3

ФК Люботин

1:4

1:2

 

 

 

2:0

5:1

 

 

 

2:0

3:0

2:2

2:1

8

5

1

2

18:10

8

16

4

ФК Лозова-Панютине

 

0:1

2:2

 

 

 

 

1:3

2:0

2:0

0:0

2:1

4:1

 

 

8

4

2

2

13:8

5

14

5

Металург (Куп'янськ)

0:3

0:2

 

0:2

1:5

 

 

 

 

 

5:1

6:0

1:0

4:0

8

4

0

4

17:13

4

12

6

Цементник (Балаклія)

 

0:1

3:3

 

3:1

0:2

 

 

1:0

1:6

0:1

2:1

 

 

8

3

1

4

10:15

-5

10

7

Металіст-1925 Юніор (Харків)

 

2:2

0:2

 

0:2

0:0

 

0:1

6:1

 

 

6:0

2:2

 

 

8

2

3

3

16:10

6

9

8

Енергетик (Солоницівка)

 

1:4

0:4

 

1:2

1:4

 

1:0

1:2

0:6

2:2

 

 

 

8

1

1

6

7:24

-17

4

9

ФК Зміїв

1:7

0:6

 

0:2

0:3

 

1:5

0:6

 

 

 

 

1:1

7:1

8

1

1

6

10:31

-21

4

10

ФК АФ Кобра (Харків)

0:2

1:7

 

2:2

1:2

 

0:1

0:4

 

 

 

1:1

1:7

 

8

0

2

6

6:26

-20

2

11-18 місця

¼ фіналу

  1. ФК Дворічна – Колос (Сахновщина)
  2. Крем'янець (Ізюм) – Квадро (Первомайський)
  3. Кобра-U19 (Харків) – ФК Первомайський
  4. ФК Шевченкове – Маяк Валки