Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

КАЛЕНДАР ФІНАЛУ ЧЕМПІОНАТУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ

 

СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ КОМАНД СЗОНУ 2018 РОКУ 

 

 

Номер

Дата

Господарі

Гості

РАХУНОК

1 КОЛО

ТУР 15.09.2018 16-00

1

15.09.2018 

ФК ВОВЧАНСЬК

ЦЕМЕНТНИК (БАЛАКЛІЯ)

 

2

15.09.2018 

ФК ЛЮБОТИН

ЕНЕРГЕТИК (СОЛОНИЦІВКА)

 

3

15.09.2018 

МЕТАЛУРГ (КУП’ЯНСЬК)

ФК ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

 

4

15.09.2018 

ФК ЗМІЇВ

МЕТАЛІСТ 1925 ЮНІОР (ХАРКІВ)

 

5

15.09.2018 

ФК АФ КОБРА

УНІВЕР-ДИНАМО ХНУВС (ХАРКІВ)

 

ТУР 22.09.2018 15-00

6

22.09.2018 

УНВІЕР-ДИНАМО ХНУВС (ХАРКІВ)

ФК ЗМІЇВ

 

7

22.09.2018 

МЕТАЛІСТ 1925 ЮНІОР (ХАРКІВ)

МЕТАЛУРГ (КУП’ЯНСЬК)

 

8

22.09.2018 

ФК ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

ФК ЛЮБОТИН

 

9

22.09.2018 

ЕНЕРГЕТИК (СОЛОНИЦІВКА)

ФК ВОВЧАНСЬК

 

10

22.09.2018 

ЦЕМЕНТНИК (БАЛАКЛІЯ)

ФК АФ КОБРА

 

ТУР 29.09.2018 15-00

11

29.09.2018 

ФК ВОВЧАНСЬК

ФК ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

 

12

29.09.2018 

ФК ЛЮБОТИН

МЕТАЛІСТ 1925 ЮНІОР (ХАРКІВ)

 

13

29.09.2018 

МЕТАЛУРГ (КУП’ЯНСЬК)

УНІВЕР-ДИНАМО ХНУВС (ХАРКІВ)

 

14

29.09.2018 

ФК ЗМІЇВ

ЦЕМЕНТНИК (БАЛАКЛІЯ)

 

15

29.09.2018 

ФК АФ КОБРА

ЕНЕРГЕТИК (СОЛОНИЦІВКА)

 

ТУР 06.10.2018 15-00

16

06.10.2018 

МЕТАЛІСТ 1925 ЮНІОР (ХАРКІВ)

ФК ВОВЧАНСЬК

 

17

06.10.2018 

УНІЕР-ДИНАМО ХНУВС (ХАРКІВ)

ФК ЛЮБОТИН

 

18

06.10.2018 

ФК ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

ФК АФ КОБРА

 

19

06.10.2018 

ЕНЕРГЕТИК (СОЛОНИЦІВКА)

ФК ЗМІЇВ

 

20

06.10.2018 

ЦЕМЕНТНИК (БАЛАКЛІЯ)

МЕТАЛУРГ (КУП’ЯНСЬК)

 

ТУР 13.10.2018 14-00

21

13.10.2018 

ФК ВОВЧАНСЬК

УНІВЕР-ДИНАМО ХНУВС (ХАРКІВ)

 

22

13.10.2018 

ФК ЛЮБОТИН

ЦЕМЕНТНИК (БАЛАКЛІЯ)

 

23

13.10.2018 

МЕТАЛУРГ (КУП’ЯНСЬК)

ЕНЕРГЕТИК (СОЛОНИЦІВКА)

 

24

13.10.2018 

ФК ЗМІЇВ

ФК ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

 

25

22.09.2018 

ФК АФ КОБРА

МЕТАЛІСТ 1925 ЮНІОР (ХАРКІВ)

 

2 КОЛО

ТУР 20.10.2018 14-00

26

20.10.2018 

ЦЕМЕНТНИК (БАЛАКЛІЯ)

ФК ВОВЧАНСЬК

 

27

20.10.2018 

ЕНЕРГЕТИК (СОЛОНИЦІВКА)

ФК ЛЮБОТИН

 

28

20.10.2018 

ФК ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

МЕТАЛУРГ (КУП’ЯНСЬК)

 

29

20.10.2018 

МЕТАЛІСТ 1925 ЮНІОР (ХАРКІВ)

ФК ЗМІЇВ

 

30

20.10.2018 

УНІВЕР-ДИНАМО ХНУВС (ХАРКІВ)

ФК АФ КОБРА

 

ТУР 27.10.2018 14-00

31

27.10.2018 

ФК ЗМІЇВ

УНІВЕР-ДИНАМО ХНУВС (ХАРКІВ)

 

32

27.10.2018 

МЕТАЛУРГ (КУП’ЯНСЬК)

МЕТАЛІСТ 1925 ЮНІОР (ХАРКІВ)

 

33

27.10.2018 

ФК ЛЮБОТИН

ФК ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

 

34

27.10.2018 

ФК ВОВЧАНСЬК

ЕНЕРГЕТИК (СОЛОНИЦІВКА)

 

35

27.10.2018 

ФК АФ КОБРА

ЦЕМЕНТНИК (БАЛАКЛІЯ)

 

ТУР 3.11.2018 13-00

36

03.11.2018 

ФК ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

ФК ВОВЧАНСЬК

 

37

03.11.2018 

МЕТАЛІСТ 1925 ЮНІОР (ХАРКІВ)

ФК ЛЮБОТИН

 

38

03.11.2018 

УНІЕР-ДИНАМО ХНУВС (ХАРКІВ)

МЕТАЛУРГ (КУП’ЯНСЬК)

 

39

03.11.2018 

ЦЕМЕНТНИК (БАЛАКЛІЯ)

ФК ЗМІЇВ

 

40

03.11.2018 

ЕНЕРГЕТИК (СОЛОНИЦІВКА)

ФК АФ КОБРА

 

ТУР 10.11.2018 13-00

41

10.11.2018 

ФК ВОВЧАНСЬК

МЕТАЛІСТ 1925 ЮНІОР (ХАРКІВ)

 

42

10.11.2018 

ФК ЛЮБОТИН

УНІВЕР-ДИНАМО ХНУВС (ХАРКІВ)

 

43

10.11.2018 

ФК АФ КОБРА

ФК ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

 

44

10.11.2018 

ФК ЗМІЇВ

ЕНЕРГЕТИК (СОЛОНИЦІВКА)

 

45

10.11.2018 

МЕТАЛУРГ (КУП’ЯНСЬК)

ЦЕМЕНТНИК (БАЛАКЛІЯ)

 

10 ТУР 17.11.2018 13-00

46

17.11.2018 

УНІВЕР-ДИНАМО ХНУВС (ХАРКІВ)

ФК ВОВЧАНСЬК

 

47

17.11.2018 

ЦЕМЕНТНИК (БАЛАКЛІЯ)

ФК ЛЮБОТИН

 

48

17.11.2018 

ЕНЕРГЕТИК (СОЛОНИЦІВКА)

МЕТАЛУРГ (КУП’ЯНСЬК)

 

49

17.11.2018 

ФК ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

ФК ЗМІЇВ

 

50

17.11.2018 

МЕТАЛІСТ 1925 ЮНІОР (ХАРКІВ)

ФК АФ КОБРА