Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Дата

Господарі

Гості

Рахунок

1 КОЛО ФІНАЛУ

1 ТУР 18.08.2018  16-00  

1

15.09.2018  

ФК Вовчанськ

Костюк, 24.

Попередження: Без'язичний, 37.

Цементник (Балаклія)

Попередження: Свічкар, 32; Стахміч, 69.

Вилучення: Дуплій Анд., 90+3.

1:0 (1:0)

2

15.09.2018  

ФК Люботин

Лещенко, 11; Коробкін, 60.

Попередження: Шевцов, 27; Лещенко, 80; Тарасов, 88.

Енергетик/Солоницівка

Іванов, 32, 36.

Попередження: Шафоростов Р., 53; Ярошенко, 66; Магзарні, 70.

Вилучення: Шафоростов Р., 81.

2:2 (1:2)

3

15.09.2018  

Металург (Куп'янськ)

Лебідь Д., +44; Шейка, 74.

Попередження: Пацук, 30; Москаленко, 38; Книш, 51. 

Вилучення: Книш, 86.

ФК Лозова-Панютине

Боровик С., 36; Карпенко, 42.

Попередження: Боровик, 43; Кирилович, 54; Карпенко, 65.

2:2 (1:2)

4

15.09.2018

13-00  

ФК Зміїв

Холодний, 35.

Попередження: Єфименко, 38; Чаплик, 42; Миндарев, 48; Ілілов, 75Калмиков, 90+5.

Вилучення: Єфименко, 88.

Металіст 1925 Юніор

Пець, 39.

Попередження: Чавес, 13; Добарін, 35; Неклонський, 53; Христинюк, 68; Блажко, 90+3.

Вилучення: Добарін, 69.

1:1 (1:1)

5

 

ФК АФ Кобра

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

-:+

Кубок Харківської області пам'яті М. Уграїцького

Попередній раунд. Перші матчі. 15.09.2018. 16-00

1

15.09.2018

Маяк (Валки)

Чекіс, +21; Шаповал, 39; Плічко, 76.

Попередження: Шеховцов, 26; Мякота, 55; Резнік, 57; Голуб, 68; Жиров, 87;Степаненко, 90+3.

Вилучення: Резнік, 89.

Солідарність (Золочів)

Єфіменко, С, 52.

Попередження: Постольний, 3; Набока, 9.

3:1 (2:0)

2

15.09.2018  

Колос (Красноградський район)

Рябокінь, 14-аг; Бондаренко, +78.

Попередження: Бондаренко, 29.

ФК Первомайський

Кириченко, 52; Новиков, 58.

1:3 (0:1)

Кубок чемпіонів міських (районих) команд

Попередній раунд. Другий матч. 16.09.2018. 16-00

2

16.09.2018  

Темп (Шевченківський район

Атлетик (Балаклійський район)

Сагаян, Бондар, Зоренко

 

М

ФІНАЛ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Вовчанськ

 

 

4:1

2:1

 

3:0

2:0

 

 1:0

 

7:1

6:0

2:0

7:1

9

9

0

0

34:4

30

27

2

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 

 

 

 

1:0

2:2

 

2:2

2:0

1:0

3:3

4:1

4:0

 

+:- 

9

6

3

0

19:8

11

21

3

ФК Люботин

1:4

1:2

 

 

 

2:0

5:1

 

 

2:2 

2:0

3:0

2:2

2:1

9

5

2

2

20:12

8

17

4

ФК Лозова-Панютине

 

0:1

2:2

 

 

 

2:2 

2:0

0:0

1:3

2:0

2:1

4:1

 

 

9

4

3

2

15:10

5

15

5

Металург (Куп'янськ)

0:3

0:2

 

0:2

1:5

 2:2

 

 

 

 

5:1

6:0

1:0

4:0

9

4

1

4

19:15

4

13

6

Металіст-1925 Юніор (Харків)

 

2:2

0:2

 

0:2

0:0

 

 

 

0:1

6:1

6:0

2:2

 1:1

 

9

2

4

3

17:11

6

10

7

Цементник (Балаклія)

 

0:1

3:3

 

3:1

0:2

 

1:0

1:6

 

0:1

2:1

 

 

9

3

1

5

10:16

-6

10

8

Енергетик (Солоницівка)

 

1:4

0:4

2:2 

1:2

1:4

 

0:6

2:2

1:0

1:2

 

 

 

9

1

2

6

9:26

-17

5

9

ФК Зміїв

1:7

0:6

 

0:2

0:3

 

1:5

0:6

 1:1

 

 

 

1:1

7:1

9

1

2

6

11:32

-21

5

10

ФК АФ Кобра (Харків)*

0:2

1:7

 -:+

2:2

1:2

 

0:1

0:4

 

 

 

1:1

1:7

 

9

0

2

7

6:26

-20

2

 Команда ФК АФ Кобра відмовилась від участі в фінальних змаганнях і в усіх матчах за її участю, що залишились, команді ФК АФ Кобра будуть зараховані технічні поразки -:+