Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Дата

Господарі

Гості

Арбітри/інспектори

1 КОЛО ФІНАЛУ

2 ТУР 22.08.2018  15-00  

Група А

6

22.09.2018 

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

Кучірка, 34; Логінов, 41; Хандролін, 88; Ібех, 90.

ФК Зміїв

Попередження: Редькін, 58.

4:0 (2:0)

7

22.09.2018 

13-00

 

Металіст 1925 Юніор (Харків)

Кузубов, 5, 31; Отіско, 65; Блажко, 69; Єрмошенко, 85.

Попередження: Чавес, 26; Христинюк, 75; Бєліменко, 85.

Металург (Куп’янськ)

Нетьосов, 45.

Попередження: Лебідь Д., 43; Іванов О., 60.

5:1 (2:1)

8

22.09.2018 

ФК Лозова-Панютине

Боровик С., 38; Шилохвостов, +53; Боровик Р., 90+1.

ФК Люботин

Коробкін, +9; Собко, 83.

Попередження: Тарасов, 37; Дємон, 68.

3:2 (1:1)

9

22.09.2018 

Енергетик (Солоницівка)

Попередження: Магзарні, 48; Харченко, 73.

ФК Вовчанськ

Соломаха, 9; Іванченко, 28; Джаухар, 82.

Попередження: Костюк, 19; Радченко, 48; Нуемб, 67.

0:3 (0:2)

10

 

Цементник (Балаклія)

ФК АФ Кобра (Харків)

+:-

Кубок Харківської області пам'яті М. Уграїцького

Попередній раунд. Перші матчі. 22.09.2018. 15-00

3

22.09.2018 

Солідарність (Золочів)

Постольний, 54; Хандога, 65.

Маяк (Валки)

Мальований, 27; Голуб, 56.

2:2 (0:1)

4

22.09.2018 

ФК Первомайський

Лисенко, 3; Гречихін, +8; Новиков, 65.

Попередження: Костін, 81.

Колос (Красноградський район)

Попередження: Єфіц, 10; Володько, 84.

3:0 (2:0)

Кубок чемпіонів міських (районних) команд

¼ фіналу. Перший матч. 22.09.2018. 15-00

3

23.09.2018 

Атлетик Борщівка (Балаклійський район)

ФК Олімпік (Красноградський район)

Басов, 11.

0:1 (0:1)

4

22.09.2018 

Кам’яна Яруга (Чугуївський район)

Ласур, 33, 51; Серпухов, 50.

Нива Сковородинівка (Золочівський район)

3:0 (1:1)

 

 

М

ФІНАЛ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Вовчанськ

 

 

 

4:1

2:1

 

3:0

2:0

 1:0

 3:0

7:1

6:0

2:0

7:1

10

10

0

0

37:4

33

30

2

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 

 

 

1:0

2:2

 

2:2

2:0

 

1:0

3:3

4:1

4:0

 4:0

+:- 

10

7

3

0

23:8

15

24

3

ФК Лозова-Панютине

 

0:1

2:2

 

 

3:2 

2:0

0:0

2:2 

1:3

2:0

2:1

4:1

 

 

10

5

3

2

18:12

6

18

4

ФК Люботин

1:4

1:2

 

2:3 

 

 

2:0

5:1

 

2:2 

2:0

3:0

2:2

2:1

10

5

2

3

22:15

7

17

5

Металіст-1925 Юніор (Харків)

 

2:2

0:2

0:2

0:0

 

 

 

 5:1

0:1

6:1

6:0

2:2

 1:1

 

10

3

4

3

22:12

10

13

6

Металург (Куп'янськ)

0:3

0:2

 

 2:2

0:2

1:5

 1:5

 

 

 

5:1

6:0

1:0

4:0

10

4

1

5

20:20

0

13

7

Цементник (Балаклія)

 

0:1

3:3

3:1

0:2

 

1:0

1:6

 

 

0:1

2:1

 

+:- 

10

4

1

5

10:16

-6

13

8

Енергетик (Солоницівка)

 0:3

1:4

0:4

1:2

1:4

2:2 

0:6

2:2

 

1:0

1:2

 

 

 

10

1

2

7

9:29

-20

5

9

ФК Зміїв

1:7

0:6

 0:4

 

0:2

0:3

 1:1

1:5

0:6

 

 

 

1:1

7:1

10

1

2

7

11:36

-25

5

10

ФК АФ Кобра (Харків)*

0:2

1:7

 -:+

 

2:2

1:2

 

0:1

0:4

-:+ 

 

1:1

1:7

 

10

0

2

8

6:26

-20

2

 Команда ФК АФ Кобра відмовилась від участі в фінальних змаганнях і в усіх матчах за її участю, що залишились, команді ФК АФ Кобра будуть зараховані технічні поразки -:+