Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

 

Дата

Господарі

Гості

Рахунок

1 КОЛО ФІНАЛУ

3 ТУР 29.08.2018  15-00  

Група А

11

29.09.2018 

ФК Вовчанськ

Мряченко, 3, 44; Батусов, 50; Соломаха, 77.

ФК Лозова-Панютине

Попередження: Мурга, 44.

4:0 (2:0)

12

29.09.2018 

ФК Люботин

Рамазанов, 24-аг; Коробкин, 29; Собко, 79.

Попередження: Дємон, 45; Шевцов, 59; Чепур, 83.

Вилучення: Шевцов, 65; Чепур. 90; Рамазанов, 90.

Металліст 1925 Юніор

Єрмошенко, 42.

Попередження: Шкиря, 35; Отіско, 65; Сулаєв, 77.

Вилучення: Сулаєв, 90; Єрмошенко, 90; М. Глушко (тренер), 90; А. Цеховський (адміністратор), 90

2:2 (1:2)

14

29.09.2018 

ФК Змиев

Забіяка, 77, 90.

Попередження: Чаплик, 60; Єфіменко, 79; Курзенков, 85.

Цементник (Балаклея)

Мандей, 25, 28; Тарануха, 33; Гусейнов, 79; Камишан, 87.

Попередження: Тарануха, 24; Стахнич, 43.

Вилучення: Стахнич, 85.

2:5 (0:3)

15

29.09.2018 

ФК АФ Кобра (Харків)

Енергетик (Солоницівка)

-:+

23

29.09.2018

5 тур

Металург (Куп’янськ)

Книш, 27.

Попередження: Микола Лебідь, 63; Поляничка, 83.

Енергетик (Солоницівка)

Іванов А., 37; Магзарні, 38, 88; Алєксєєв, 43; Ярошенко, 65; 83; Харченко, 68.

 

1:7 (1:3)

Кубок Харківської області пам'яті М. Уграїцького

¼ финалу. Перші матчі. 22.09.2018. 15-00

5

29.09.2018 

Газовик (Донець)

Пахомов, +46; Лобко, 62; Богуненко, 74; Горбаченко, 86.

Попередження: Герасименко, 14; Мозговий, 71.

Олімпік Малинівка (Чугуївський район)

Попередження: Рубцов, 45; Волков, 51; Богданець, 60.

4:0 (0:0)

6

29.09.2018 

Маяк (Валки)

Марченко, 20; Чекіс, 22; Банніков, 43; Покатилов, 48; Плічко, 60.

Попередження: Степаненко, 73.

Вікторія (Великий Бурлук)

Кулиш, 34.

Попередження: Костюков, 36.

5:1 (3:1)

7

29.09.2018 

ФК Первомайський

Андріанов, 10; Лисенко, 15; Гречихін, +90.

Квадро (Первомайський)

Басов, 40.

3:1 (2:1)

8

29.09.2018 

ФК Дворічна

Раєвський, 16, 52; Захарченко, 70; Ігнатенко, +81.

Кобра U19 (Харків)

4:0 (1:0)

 

М

ФІНАЛ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Вовчанськ

 

 

4:1

2:1

4:0 

 1:0

 

3:0

2:0

 3:0

7:1

6:0

2:0

7:1

11

11

0

0

41:4

37

33

2

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 

 

 

 

1:0

2:2

1:0

3:3

2:2

2:0

4:1

4:0

 4:0

+:- 

10

7

3

0

23:8

15

24

3

ФК Люботин

1:4

1:2

 

 

2:3 

 

2:2 

2:0

5:1

2:2 

2:0

3:0

2:2

2:1

11

5

3

3

24:17

7

18

4

ФК Лозова-Панютине

0:4 

0:1

2:2

3:2 

 

 

1:3

2:0

2:0

0:0

2:2 

2:1

4:1

 

 

11

5

3

3

18:16

2

18

5

Цементник (Балаклія)

0:1 

0:1

3:3

 

3:1

0:2

 

1:0

1:6

 

0:1

2:1

 5:2

+:- 

11

5

1

5

15:18

-3

16

6

Металіст-1925 Юніор (Харків)

 

2:2

0:2

 2:2

0:2

0:0

0:1

6:1

 

 

 5:1

6:0

2:2

 1:1

 

11

3

5

3

24:14

10

13

7

Металург (Куп'янськ)

0:3

0:2

 :

0:2

1:5

 2:2

 

 1:5

 

1:7 

5:1

6:0

1:0

4:0

11

4

1

6

21:27

0

13

8

Енергетик (Солоницівка)

 0:3

1:4

0:4

2:2 

1:2

1:4

1:0

1:2

0:6

2:2

7:1 

 

 

+:- 

12

3

2

7

16:30

-14

11

9

ФК Зміїв

1:7

0:6

 0:4

0:2

0:3

 

 2:5

 1:1

1:5

0:6

 

 

1:1

7:1

11

1

2

8

13:41

-28

5

10

ФК АФ Кобра (Харків)*

0:2

1:7

 -:+

2:2

1:2

 

-:+ 

 

0:1

0:4

-:+ 

1:1

1:7

 

11

0

2

9

6:26

-20

2

 Команда ФК АФ Кобра відмовилась від участі в фінальних змаганнях і в усіх матчах за її участю, що залишились, команді ФК АФ Кобра будуть зараховані технічні поразки -:+