Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Дата

Господарі

Гості

Рахунок

1 КОЛО ФІНАЛУ

4 ТУР 06.10.2018  15-00  

 

16

06.10.2018 

16-00

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

Рудь, 13; Лавренов, 32, Кучірка, -90+3 (поперечка).

Попередження: Лавренов, 62; Кучірка, 81; Луценко, 81.

ФК Люботин

Бородавка, 12; Дємон, 50.

Попередження: Тарасов, 44; Шварц, 90+2.

Вилучення: Дємон, 71.

2:2 (2:1)

17

06.10.2018 

Металіст 1925 Юніор (Харків)

Попередження: Бєліменко, 56.

ФК Вовчанськ

Без’язичний, 36, 58; Черніков, +57.

Попередження: Радченко, 51.

0:3 (0:1)

19

06.10.2018 

Енергетик (Солоницівка)

Іванов, +36; Шафоростов Р., 88.

ФК Зміїв

2:1 (1:1)

20

06.10.2018 

Цементник (Балаклія)

Камишан, 47; Чобан, 81.

Металург (Куп’янськ)

Попередження: Нетьосов, 46; Василець, 85; Пацук, 88.

2:0 (0:0)

Кубок Харківської області пам'яті М. Уграїцького

¼ фіналу. Перший матч. 06.10.2018. 15-00

9

06.10.2018 

Олімп (Малинівка)

Якобі, +81; Рубцов, 86.

 ПопередженняМаксимов, 82: Якобі, 85.

Газовик (Червоний Донець)

Лобко, 29; Морозов, 74.

Попередження: Буданцев, 41.

Вилучення: Доля, 80.

2:2 (0:1)

10

06.10.2018 

Вікторія (Великий Бурлук)

Панін, 26.

Попередження: Панін, 64.

Маяк (Валки)

Чекіс, 14.

Попередження: Резнік, 45; Чекіс,78.

1:1 (1:1)

11

06.10.2018 

Квадро

Блізно, 33; Айобамі, 90+4.

Попередження: Шатохін, 31.

ФК Первомайський

Ковальов, 10.

2:1 (1:1)

12

06.10.2018

14-00 

Кобра U19

Назіпов, 19.

ПопередженняРудаков, 78.

ФК Дворічна

Раєвський, +38, 39.

Попередження: Бражніченко, 11; Северін, 18.

1:2 (1:2)

 

Кубок чемпіонів міських (районних) команд

½  фіналу. Перший матч. 06.10.2018. 15-00

9

07.10.2018 

10-00

Атлетик Борщівка (Балаклійський район)

Лаврінов, 8; Холодков, 14; Співак, 58, 65.

Кіровець (Кам’яна Яруга, Чугуївський район)

Радін, 21.

Попередження: Якунін, 9; Маклаков, 38; Радін, 60.

 4:1 (2:1)

10

06.10.2018 

Факел (Колодязне, Дворічанський район)

Ткаченко, 52; Карелов, 52; Старіков, 59, 65; Азаров, +77; Лещенко, 84.

Попередження: Комісаров, 62; Азаров, 71; Степанцив, 87; Колесник, 90+2.

 Фотон (П’ятихатки, Дергачівський район)

Коваль, 22.

Попередження: Коваль, 16; Риженков, 71.

Вилучення: Коваль, 73; Богаенко, 73.

6:1 (1:1) 

 

М

ФІНАЛ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Вовчанськ

 

 

4:0 

4:1

2:1

 1:0

 3:0

 3:0

3:0

2:0

7:1

6:0

2:0

7:1

12

12

0

0

44:4

40

36

2

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 

 

 

1:0

2:2

2:2 

1:0

3:3

2:2

2:0

4:1

4:0

 4:0

+:- 

11

7

4

0

25:10

15

25

3

ФК Лозова-Панютине

0:4 

0:1

2:2

 

 

3:2 

1:3

2:0

2:0

0:0

2:1

4:1

2:2 

 

+:- 

12

6

3

3

18:16

2

21

4

ФК Люботин

1:4

1:2

 2:2

2:3 

 

 

2:2 

2:2 

2:0

5:1

2:0

3:0

2:2

2:1

12

5

4

3

26:19

7

19

5

Цементник (Балаклія)

0:1 

0:1

3:3

3:1

0:2

 

 

1:0

1:6

0:1

2:1

 2:0

 5:2

+:- 

12

6

1

5

17:18

-1

19

6

Металіст-1925 Юніор (Харків)

 0:3

2:2

0:2

0:2

0:0

 2:2

0:1

6:1

 

 

6:0

2:2

 5:1

 1:1

 

12

3

5

4

24:17

7

14

7

Енергетик (Солоницівка)

 0:3

1:4

0:4

1:2

1:4

2:2 

1:0

1:2

0:6

2:2

 

7:1 

2:1 

+:- 

13

4

2

7

18:31

-13

14

8

Металург (Куп'янськ)

0:3

0:2

 :

 2:2

0:2

1:5

0:2 

 1:5

1:7 

 

5:1

6:0

1:0

4:0

12

4

1

7

21:29

-2

13

9

ФК Зміїв

1:7

0:6

 0:4

 

0:2

0:3

 2:5

 1:1

1:2 

1:5

0:6

 

1:1

7:1

12

1

2

9

14:43

-29

5

10

ФК АФ Кобра (Харків)*

0:2

1:7

 -:+

 -:+

2:2

1:2

-:+ 

 

-:+ 

0:1

0:4

1:1

1:7

 

12

0

2

10

6:26

-20

2

 Команда ФК АФ Кобра відмовилась від участі в фінальних змаганнях і в усіх матчах за її участю, що залишились, команді ФК АФ Кобра будуть зараховані технічні поразки -:+