Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Дата

Господарі

Гості  

Рахунок

1 КОЛО ФІНАЛУ

5 ТУР 13.10.2018  14-00  

 

21

13.10.2018

15.00

ФК Вовчанськ

Покосенко, 16

 

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 

1:0 (1:0)

22

13.10.2018 

14.00

ФК Люботин

Бородавка, 27; Коробкін, +33, -54; Лещенко, +90.

Попередження: Андетабе, 66; Серпухов, 80.

Цементник (Балаклія)

Р. Бондаренко, -22; Тарануха, 52.

Попередження: Тарануха, 8; Гусейнов, 64; І. Дудка, 81.

3:1 (2:0)

24

13.10.2018

14.00 

ФК Зміїв

Чеховський, +64; Чаплик, 78, 85.

Попередження: А. Дудка, 59; Холодний, 57; Курзенков, 66.

ФК Лозова-Панютине

Кривошеєв, 26; Галушка, 80.

Попередження: Боровик Р., 3; Шеншин, 53; Мурга, 90+3.

Вилучення: Шеншин, 53.

3:2 (0:1)

Кубок Харківської області пам'яті М. Уграїцького

1/2 фіналу. Перший матч. 13.10.2018. 14-00

13

13.10.2018

Маяк (Валки)

Марченко, 9; Мальований, 25, 43.

Попередження: Рєзнік, 89.

Газовик (Донець)

Морозов, 52.

Попередження: Бєлєвцов, 20; Горбаченко, 52.

3:1 (3:0)

14

13.10.2018 

ФК Первомайський

Гречихін, 37; Ковальов, 39; Андріанов, 56.

Попередження: Корсун, 79.

ФК Дворічна

Попередження: А. Бондаренко, 38; Шилов, 51.

3:0 (2:0)

 

Кубок чемпіонів міських (районних) команд

½  фіналу. Другий матч. 15.10.2018. 

11

15.10.2018 

14.00

Кіровець (Кам’яна Яруга, Чугуївський район)

Атлетик Борщівка (Балаклійський район)

 -:+

12

15.10.2018 

12.00

Фотон (П’ятихатки, Дергачівський район)

Близно, 9; Андріанов, 43.

 Факел (Колодязне, Дворічанський район)

Азаров, 16, 20, 73; Карпович, 71.

2:4 (2:2)

 

М

ФІНАЛ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Вовчанськ

 

1:0 

4:1

2:1

4:0 

 1:0

 3:0

 3:0

3:0

2:0

7:1

6:0

2:0

7:1

13

13

0

0

45:4

41

39

2

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 0:1

 

 

2:2 

1:0

2:2

1:0

3:3

2:2

2:0

4:1

4:0

 4:0

+:- 

12

7

4

1

25:11

14

25

3

ФК Люботин

1:4

1:2

 2:2

 

2:3 

3:1 

2:2 

2:2 

2:0

5:1

2:0

3:0

2:2

2:1

13

6

4

3

29:20

9

22

4

ФК Лозова-Панютине

0:4 

0:1

2:2

3:2 

 

 

1:3

2:0

2:0

0:0

2:1

4:1

2:2 

2:3 

+:- 

13

6

3

4

20:19

1

21

5

Цементник (Балаклія)

0:1 

0:1

3:3

 1:3

3:1

0:2

 

1:0

1:6

0:1

2:1

 2:0

 5:2

+:- 

13

6

1

6

18:21

-3

19

6

Металіст-1925 Юніор (Харків)

 0:3

2:2

0:2

 2:2

0:2

0:0

0:1

6:1

 

 

6:0

2:2

 5:1

 1:1

 +:-

13

4

5

4

24:17

7

17

7

Енергетик (Солоницівка)

 0:3

1:4

0:4

2:2 

1:2

1:4

1:0

1:2

0:6

2:2

 

7:1 

2:1 

+:- 

13

4

2

7

18:31

-13

14

8

Металург (Куп'янськ)

0:3

0:2

 :

0:2

1:5

 2:2

0:2 

 1:5

1:7 

 

5:1

6:0

1:0

4:0

12

4

1

7

21:29

-2

13

9

ФК Зміїв

1:7

0:6

 0:4

0:2

0:3

3:2 

 2:5

 1:1

1:2 

1:5

0:6

 

1:1

7:1

13

2

2

9

17:45

-28

8

10

ФК АФ Кобра (Харків)*

0:2

1:7

 -:+

2:2

1:2

 -:+

-:+ 

 

-:+ 

0:1

0:4

1:1

1:7

 

13

0

2

11

6:26

-20

2

 Команда ФК АФ Кобра відмовилась від участі в фінальних змаганнях і в усіх матчах за її участю, що залишились, команді ФК АФ Кобра будуть зараховані технічні поразки -:+