Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Дата

Господарі

Гості  

Рахунок

1 КОЛО ФІНАЛУ

6 ТУР 20.10.2018  14-00  

 

26

20.10.2018

 

Цементник (Балаклія)

Попередження: Сафронов, 22; Гусейнов, 69.

ФК Вовчанськ

 Покосенко, 28; Саламаха, 54; Мряченко, 57.

Попередження: Покосенко, 9.

0:3 (0:1)

27

20.10.2018

15-00

Енергетик (Солоницівка)

Попередження: Олійник, 43.

ФК Люботин

Бородавка, 10, 51; Зайцев, 40.

Попередження: Андеьабе, 39.

0:3 (0:2)

28

20.10.2018

 

Лозова-Панютине

Какадій Р., 7; Галушка, 24.

Металург (Куп’янськ)

Лукьянов, 43.

Попередження: Лебідь М., 76.

2:1 (2:1)

29

20.10.2018

 

Металіст 1925 Юніор (Харків)

Єрмошенко, 37, 69, 75; Пець, 80; Сулаєв, 85.

Попередження: Блажко, 37; Кузубов, 72; Богданов, 89.

ФК Зміїв

Попередження: Калмиков, 29.

5:0 (1:0)

Кубок Харківської області пам'яті М. Уграїцького

1/2 фіналу. Другий матч. 20.10.2018. 14-00

13

20.10.2018

 

Газовик (Донець)

Пахомов, 12.

Попередження: Шабельник, 39;

Маяк (Валки)

Чекіс, 3, 82-пен; Марченко, 20, 36; Малеванный, 27; Прокоп, 81-аг.

Попередження: Шеховов, 48; Покатилов,  87.

2:5 (1:4)

14

20.10.2018

 

ФК Дворічна

Раєвський, -37; Игнатенко, 60, 79; Шейгус, 64.

Попередження: Шейгус, 41; Захарченко, 66.

ФК Первомайський

Гречихін, +44; Лисенко, 14.

Попередження: Кириченко, 6; Фрусович, 28.

3:2 (0:2)

 

Кубок чемпіонів міських (районних) команд

1 матч фіналу. 20.10.2018. 



11

20.10.2018

 

Факел (Колодязне, Дворічанський район)

Погребняк, 75.

Атлетик Борщівка (Балаклійський район)

Співак, 34, 61.

Попередження: Співак, 88.

1:2 (0:1)

 

 М

ФІНАЛ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Вовчанськ

 

1:0 

4:1

2:1

4:0 

 3:0

 1:0

3:0

 3:0

3:0

2:0

7:1

6:0

2:0

7:1

14

14

0

0

50:4

46

42

2

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 0:1

 

 

2:2 

1:0

2:2

2:2

2:0

1:0

3:3

4:1

4:0

 4:0

+:- 

+:-

13

8

4

1

25:11

14

28

3

ФК Люботин

1:4

1:2

 2:2

 

2:3 

2:2 

3:1 

2:2

3:0 

2:0

5:1

2:0

3:0

2:2

2:1

14

7

4

3

32:20

12

25

4

ФК Лозова-Панютине

0:4 

0:1

2:2

3:2 

 

 

2:0

0:0

1:3

2:0

2:1

4:1

2:2

2:1 

2:3 

+:- 

14

7

3

4

22:20

2

24

5

Металіст-1925 Юніор (Харків)

 0:3

2:2

0:2

 2:2

0:2

0:0

 

 

0:1

6:1

6:0

2:2

 5:1

 1:1

5:0

 +:-

14

5

5

4

29:17

12

20

6

Цементник (Балаклія)

0:1

0:3 

0:1

3:3

 1:3

3:1

0:2

1:0

1:6

 

0:1

2:1

 2:0

 5:2

+:- 

14

6

1

7

18:24

-7

19

7

Енергетик (Солоницівка)

 0:3

1:4

0:4

2:2 

0:3

1:2

1:4

0:6

2:2

1:0

1:2

 

7:1 

2:1 

+:- 

14

4

2

8

18:34

-16

14

8

Металург (Куп'янськ)

0:3

0:2

 :

0:2

1:5

 2:2

1:2

 1:5

0:2 

1:7 

 

5:1

6:0

1:0

4:0

13

4

1

8

22:31

-9

13

9

ФК Зміїв

1:7

0:6

 0:4

0:2

0:3

3:2 

 1:1

0:5

 2:5

1:2 

1:5

0:6

 

1:1

7:1

14

2

2

10

17:50

-33

8

10

ФК АФ Кобра (Харків)*

0:2

1:7

 -:+

-:+

2:2

1:2

 -:+

 

-:+ 

-:+ 

0:1

0:4

1:1

1:7

 

14

0

2

12

6:26

-20

2

 Команда ФК АФ Кобра відмовилась від участі в фінальних змаганнях і в усіх матчах за її участю, що залишились, команді ФК АФ Кобра будуть зараховані технічні поразки -:+