Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Дата

Господарі

Гості  

Рахунок

1 КОЛО ФІНАЛУ

ТУР 27.10.2018  14-00  

 

31

27.10.2018

 

ФК Зміїв

Давиденко, 64.

Попередження: Дудка, 22; Редькін, 24.

Динамо-Універ ХНУВС (Харків)

Луценко, 13; Ібех, 56.

Попередження: Луценко, 25; Гнилицький, 63; Лавренов, 79; Гудзь Р., 87.

1:2 (0:1)

32

27.10.2018

 

Металург (Куп’янськ)

Чурсанов, 22.

Попередження: Чурсанов, 54; Лебідь М., 87.

Металіст 1925 Юніор (Харків)

Пець, 80.

Попередження: Сулаєв, 88.

1:1 (1:0)

33

27.10.2018

 15-00

ФК Люботин

Коробкін, +70.

Попередження: Бородавка, 9; Серпухов, 62; Зайцев, 78.

Лозова-Панютине

Попередження: Боровик Р., 56; Шкарлат,

1:0 (0:0)

34

27.10.2018

 

ФК Вовчанськ

Костюк, 2; Джаухар, 7; Батусов, 28; Черніков, 71.

Попередження: Іванченко, 57; Покосенко, 68.

Енергетик (Солоницівка)

Іванов, 74.

Попередження: Шафоростов Р., 39; Конджі, 68.

4:1 (3:0)

Кубок Харківської області пам'яті М. Уграїцького

Фінал. 27.10.2018. 12-00. м. Люботин. Стадіон «Олімпієць»

15

27.10.2018

 

Маяк (Валки)

Марченко, 11, 50; Мальований, 87.

Попередження: Шеховцов, 81.

ФК Первомайський

Андріанов, 68; Махлоєв, 69-аг.

Попередження: Фрусович, 54; Махлоєв, 86; Андріанов, 90+4.

4:1 (1:0)

 

 

 

М

ФІНАЛ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Вовчанськ

 

1:0 

4:1

2:1

4:0 

 1:0

3:0

 3:0

3:0

2:0

 3:0

4:1

7:1

6:0

2:0

7:1

15

15

0

0

54:5

49

45

2

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 0:1

 

 

2:2 

1:0

2:2

1:0

3:3

2:2

2:0

4:1

4:0

 4:0

2:1

+:- 

+:-

14

9

4

1

27:12

15

31

3

ФК Люботин

1:4

1:2

 2:2

 

2:3

1:0

3:1 

2:2 

2:0

5:1

2:2

3:0 

2:0

3:0

2:2

2:1

15

8

4

3

33:20

13

28

4

ФК Лозова-Панютине

0:4 

0:1

2:2

3:2

0:1

 

 

1:3

2:0

2:0

0:0

2:2

2:1 

2:1

4:1

2:3 

+:- 

15

7

3

5

22:21

1

24

5

Цементник (Балаклія)

0:1

0:3 

0:1

3:3

 1:3

3:1

0:2

 

1:0

1:6

 2:0

0:1

2:1

 5:2

+:- 

+:-

15

7

1

7

18:24

-7

22

6

Металіст-1925 Юніор (Харків)

 0:3

2:2

0:2

 2:2

0:2

0:0

0:1

6:1

 

 

 5:1

1:1

6:0

2:2

 1:1

5:0

 +:-

15

5

6

4

30:18

12

21

7

Металург (Куп'янськ)

0:3

0:2

 :

0:2

1:5

 2:2

1:2

0:2 

 1:5

1:1

 

1:7 

5:1

6:0

1:0

4:0

14

4

2

8

23:32

-9

14

8

Енергетик (Солоницівка)

 0:3

1:4

0:4

2:2 

0:3

1:2

1:4

1:0

1:2

0:6

2:2

7:1 

 

2:1 

+:- 

15

4

2

9

19:38

-19

14

9

ФК Зміїв

1:7

0:6

 0:4

1:2

0:2

0:3

3:2 

 2:5

 1:1

0:5

1:5

0:6

1:2 

 

1:1

7:1

15

2

2

11

18:52

-34

8

10

ФК АФ Кобра (Харків)*

0:2

1:7

 -:+

-:+

2:2

1:2

 -:+

-:+ 

-:+

-:+ 

0:1

0:4

-:+ 

1:1

1:7

 

15

0

2

13

6:26

-20

2

 Команда ФК АФ Кобра відмовилась від участі в фінальних змаганнях і в усіх матчах за її участю, що залишились, команді ФК АФ Кобра будуть зараховані технічні поразки -:+