Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Дата

Господарі

Гості  

Рахунок

2 КОЛО ФІНАЛУ

9 ТУР 10.11.2018  13-00  

 

41

11.11.2018

13-00

 

ФК Вовчанськ

Черніков, 54; Саламаха, 57.

Металіст 1925 Юніор (Харків)

Попередження: Чавес, 51.

2:0 (0:0)

42

10.11.2018

 14-00

ФК Люботин

Попередження: Лещенко, 30; Тарасов, 78.

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

Луценко, 47; Зінов'єв, 50.

0:2 (0:0)

44

10.11.2018

 

ФК Зміїв

Попередження: Дудка, 35; Ілілов, 64; Калмиков, 74.

Енергетик (Солоницівка)

Яцюк, 5; Морозюк, 17, 45; Ярошенко, 27, 29; Магзарні, 90.

Попередження: Конджі, 83.

0:6 (0:5)

39

10.11.2018

 

Металург (Куп'янськ)

Нетьосов, 74, 75.

Попередження: Масленніков, 38; Стахміч, 62; Нетьосов, 60; Лебідь Д., 83.

Вилучення: Книш, 71.

Цементник (Балаклея)

Камишан, 4; Остапенко, 9; Зеня, 63.

Попередження: Шевченко, 10; Малєта, 22; Зеня, 82.

2:3 (0:2)

 

М

ФІНАЛ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Вовчанськ

 

1:0 

4:1

2:1

4:0

5:0 

 1:0

3:0

 3:0

2:0

 3:0

4:1

3:0

2:0

7:1

6:0

2:0

7:1

17

17

0

0

61:5

56

51

2

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 0:1

 

 

2:2

2:0

1:0

2:2

1:0

3:3

2:2

2:0

4:1

4:0

+:- 

4:2

 4:0

2:1

+:- 

+:-

17

12

4

1

33:14

19

40

3

ФК Люботин

1:4

1:2

2:2

0:2

 

2:3

1:0

3:1 

2:2

1:0 

2:2

3:0 

2:0

5:1

2:0

3:0

2:2

2:1

17

9

4

4

34:22

12

31

4

ФК Лозова-Панютине

0:4 

0:5

0:1

2:2

3:2

0:1

 

 

1:3

2:0

2:0

0:0

2:1

4:1

2:2

2:1 

2:3 

+:-

+:- 

17

8

3

6

22:26

-4

27

5

Цементник (Балаклія)

0:1

0:3 

0:1

3:3

 1:3

3:1

0:2

 

1:0

1:6

0:1

2:1

 2:0

3:2

 5:2

1:3

+:- 

+:-

17

8

1

8

19:29

-10

25

6

Металіст-1925 Юніор (Харків)

 0:3

2:2

0:2

 2:2

0:1

0:2

0:0

0:1

6:1

 

 

6:0

2:2

 5:1

1:1

 1:1

5:0

 +:-

17

5

6

6

30:21

9

21

7

Енергетик (Солоницівка)

 0:3

1:4

0:4

2:2 

0:3

1:2

1:4

1:0

1:2

0:6

2:2

 

7:1 

2:1

6:0 

+:- 

+:-

17

6

2

9

25:38

-13

20

8

Металург (Куп'янськ)

0:3

0:2

 :

2:4

0:2

1:5

 2:2

1:2

0:2

2:3 

 1:5

1:1

1:7 

 

5:1

6:0

1:0

4:0

17

4

2

11

27:39

-12

14

9

ФК Зміїв

1:7

0:6

 0:4

1:2

0:2

0:3

3:2 

 2:5

1:3

 1:1

0:5

1:2

0:6

1:5

0:6

 

1:1

7:1

17

3

2

12

21:59

-38

8

10

ФК АФ Кобра (Харків)*

0:2

1:7

 -:+

-:+

2:2

1:2

 -:+

-:+ 

-:+

-:+ 

-:+ 

-:+

0:1

0:4

1:1

1:7

 

17

0

2

15

6:26

-20

2

 Команда ФК АФ Кобра відмовилась від участі в фінальних змаганнях і в усіх матчах за її участю, що залишились, команді ФК АФ Кобра будуть зараховані технічні поразки -:+