Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

ВИЩА ЛІГА

Господарі

Рахунок

Гості

Голи/попередження/вилучення

 Тур 1 

 Дата 04.05.2019 

1

ФК Вовчанськ

3:0 (2:0)

Арена

Голи: Лебединський, 34; Соломаха, 43; Нуемб, 54

2

Універ-Динамо ХНУВС

4:1 (3:1)

Солідарність

Голи: Семенов, 3; Кучырка, 13; Черченко, 27, 74 - Угбоая, 16

3

Лозова-Панютине

2:1 (1:1)

Квадро

Голи: Шеншин, 34; Шатрава, +64 - Фрунташ, 26

Попередження: Шатрава, 29; Олейнык, 59; Солодовник, 69 – Гуренко, 43; Тепляков, 59

4

ФК Первомайський

1:1 (0:0)

Енергетик

Голи: Чуніховський, 81- Клапчук, 80

Попередження: Андріанов, 31- Безсалов, 43; Рудюк, 59; Гацько, 90+1

5

ФК Зміїв

0:0

Маяк

Попередження: Калмиков, 45 – Резнік, 45; Банников, 48; Собко, 55

 

ПЕРША ЛІГА

Господарі

Час

Гості

Арбітри/інспектори

 Тур 1 

 Дата 04.05.2019 

1

Металург

2:2 (1:1)

Колос К

Голи: Шейка, 23; Холодков, 71 – Налыгач, 26; Єфіць, 67.

Попередження: Бондаренко, 87 – Домненко, 34; Абакумов, 42; Вердицький, 49; Єфіць, 90+4.

2

Газовик

4:0 (1:0)

Дворічна

Голи: Лобко, 57; Буданцев, 62; Цяпка, 87 – Шейгус, 40-аг

Попередження: Матенко, 45; Серьогін, 90 – Каверін, 36.

3

Крем’янець

3:0 (2:0)

Шевченкове

Голи: Раєвський, 3; Вітко, 40 – Коваленко, 90+3-аг

4

Енергетик

4:0 (1:0)

 Колос С

Голи: Барабаш, 38; Котов, 65; Яковлев, 81, 86

 

 

 

М

ВИЩА ЛІГА

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК «Вовчанськ» Вовчанський р-н

1

1

0

0

3:0

3

3

2

ФК «Універ-Динамо» Харків

1

1

0

0

4:1

3

3

3

ФК «Зміїв» Зміїв

1

1

0

0

3:0

3

3

4

ФК Лозова-Панютине» Лозова

1

1

0

0

2:1

1

3

5

ФК «Енергетик» Солоницівка

1

0

1

0

1:1

0

1

6

ФК «Первомайський» Первомайський р-н

1

0

0

1

1:1

0

1

7

ФК «Квадро» Харків

1

0

0

1

1:2

-1

0

8

ФК «Солідарність» Золочівський р-н

1

0

0

1

1:4

-3

0

9

ФК «Маяк» Валки

1

0

0

1

0:3

-3

0

10

ФК «Арена» Харків

1

0

0

1

0:3

-3

0

М

ПЕРША ЛІГА

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК «Енергетик» Слобожанське

1

1

0

0

4:0

4

3

2

ФК «Газовик» Червоний Донець

1

1

0

0

4:0

4

3

3

ФК «Крем’янець» Ізюм

1

1

0

0

3:0

3

3

4

ФК «Металург» Куп’янськ

1

0

1

0

2:2

0

1

5

ФК «Колос» Красноградський р-н

1

0

1

0

2:2

0

1

6

ФК «Цементник» Балаклія

1

0

0

0

0

0

0

7

ФК «Шевченково» Шевченківський р-н

1

0

0

1

0:3

-3

0

8

ФК «Дворічна» Дворічанський р-н

1

0

0

1

0:4

-4

0

9

ФК «Сахновщина» Сахновщинський район

1

0

0

1

0:4

-4

0