Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

ВИЩА ЛІГА

Господарі

Рахунок

Гості

Голи/попередження/вилучення

 Тур 5

 Дата 01.06.2019 17-00

21

Лозова-Панютине

1:1 (0:0)

Арена

Годи: Співак, 90+4 - Давискиба, 78.

Попередження: Басанець, 21 – Чепур, 16; Джигаллов, 57; Пєвний, 88.

Вилучення: Басанець, 49 – Джигалов, 63, Рамазанов, після завершення матчу.

22

Енергетик

0:1 (0:1)

Універ-Динамо

Голи: Лавренов, 34.

Попередження: Бара, 46 – Луценко, 90+1; Ольховський, 90+5.

23

Вовчанськ

4:0 (2:0)

Зміїв

Голи: Соломаха, 19; Мряченко, 39; Суханінський. 75; Волга, 85.

Попередження: Неклонський, 75; Півоваров, 84 (обидва ФК Зміїв)

24

Маяк

6:0 (3:0)

Солідарність

Годи: Плічко, 10, 61; Мальований, 24; Василенко, +31; Шаповал, 80; Решетняк, 86.

Попередження: Томпсон, 30; Набока, 55 - Мальваний, 27; Голуб, 39.

Вилучення: Сойко, 2 - Голуб, 75.  

25

Первомайський

0:4 (0:0)

Квадро

Голи: Коваленко, 57, 89; Тепляков, 72; Халютін, 75.

Попередження: Айбамі (Квадро), 22.

 Голи:

ПЕРША ЛІГА

Господарі

Рахунок

Гості

Голи/попередження/вилучня

 Тур 5

 Дата 01.06.2019 17-00

17

Крем’янець

2:0 (1:0)

Металург

Голи: Фоменко, 30, 54.

18

Колос С

2:1 (2:0)

Цементник

Голи: Богушенко, В., -8; Суецький, 11; Мізюк, 29 – Зеня, 46.

Попередження: Суецький, 60 – Сафронов, 8.

19

Енергетик Слоб

1:2 (0:1)

Колос К

Голи: Забіяка, 89 – Домненко, 8; Єфіц, 77.

Попередження: Чепіга, 43; Клименко, 48; Квіта, 65; Чекіс, 68 (усі Енергетик).

20

Шевченкове

7:3 (3:0)

Газовик

Голи: Бєлоконь, 2, 29; Обушко, 35, 50, 61; Криворучко, 52; Міхальов, 89 – Божко, -30; Буданцев, +64, -71; Харченко, 72; Герасименко, +85.

Попередження: Мітін, 20; Обушко, 51; Кодиленко, 69 – Герасименко, 19.

 

 М

ВИЩА ЛІГА

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК «Універ-Динамо» Харків

5

4

1

0

10:1

9

13

2

ФК «Зміїв» Зміїв

5

4

0

1

12:7

5

12

3

ФК «Вовчанськ» Вовчанський р-н

4

3

1

0

11:0

11

10

4

ФК «Лозова-Панютине» Лозова

4

2

1

1

6:4

2

7

5

ФК «Енергетик» Солоницівка

5

2

1

2

6:6

0

7

6

ФК «Арена» Харків

5

2

1

2

5:9

-4

7

7

ФК «Квадро» Харків

5

2

0

3

7:7

0

6

8

ФК «Первомайський» Первомайський р-н

5

1

1

4

5:10

-5

4

9

ФК «Маяк» Валки

5

1

0

4

10:11

-1

3

10

ФК «Солідарність» Золочівський р-н

5

0

0

5

3:20

-17

0

 

Кращі бомбардири

Команда

І

Г (П)

1

Соломаха Даніїл  

ФК Вовчанськ  

4

4(0)

2

Плічко Ігор

Маяк (Валки)  

4

3(0)

3

Дем'янко Віктор  

Універ-Динамо   (Харків)  

5

3(0)

4

Коваленко Максим  

Квадро (Первомайський)

5

3(0)

 

М

ПЕРША ЛІГА

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК «Крем’янець» Ізюм

5

3

2

0

9:1

8

11

2

ФК «Колос» Красноградський р-н

5

3

2

0

9:5

4

11

3

ФК «Енергетик» Слобожанське

4

3

0

1

11:3

8

9

4

ФК «Газовик» Донець

5

2

1

2

11:11

0

7

5

ФК «Металург» Куп’янськ

4

1

2

1

7:7

0

5

6

ФК «Шевченкове» Шевченківський р-н

4

1

1

2

8:10

-2

4

7

ФК «Колос» Сахновщинський район

5

1

1

3

5:12

-7

4

8

ФК «Цементник» Балаклія

4

0

2

2

4:8

-4

2

9

ФК «Дворічна» Дворічанський р-н

4

0

1

3

4:11

-7

1

 

 

Кращі бомбардири

Команда

І

Г(П)

1

Домненко Євгеній

Колос (Красноград)

5

4 (0)

2

Єфіц Віталій  

Колос (Красноград)

5

4(0)

3

Холодков Олександр  

Металург (Куп`янськ)

3

4(1)

4

Обушко Євген

ФК Шевченкове  

3

3(0)

5

 Забіяка Олександр

Енергетик (Слобожанське)

4

3(0)

6

Цяпка Антон  

Газовик (Донець)

4

3(1)

7

Буданцев Олександр  

Газовик (Донець)

5

3(1)