Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

ВИЩА ЛІГА

Господарі

Рахунок

Гості

Голи/попередження/вилуення

 Тур 12

 Дата 10.08.2019 17-00 

56 

Арена

1:9 (1:4)

Універ-Динамо 

Голи: Левченко, 43 – Черченко, 14, 62, 68, 85; Гнилицький, 18; Зайчук, 19; Лавренов, 37; Логінов, 49; Сивоконь, 74.

Попередження: Омельяненко, 34; Новиков, 84 (обидва «Унвер-Динамо»).

57

Вовчанськ

0:0

Лозова-Панютине

Попередження: Нуемб, 37; Новиков, 88 – Галушко, 46; Олійник, 56; Боровик Р., 65; Какадій, 77; Мурга, 90+4.

Вилучення: Галушка, 90+2.

58

Солідарність

0:6 (0:2)

Енергетик

Голи: Шафоростов Р., 16; Кононихін, 33; Бондаренко, 63; Дойчев, 68; Христинюк, 76; Барсуков, 78.  

59

Квадро

1:4 (0:3)

Зміїв

Голи: Воловик, 85 – Лещенко, 6, +23, 75; Калмиков, 41.

Попередження: Уче, 23; Айобамі, 42; Пісоцький, 89.

60

Первомайський

1:0 (1:0)

Маяк

Гол: Андріанов +36 - Коробкин, -78.

Попередження: Кириченко, 42; Лисенко, 57; Путренко, 90+1 – Бурда, 34; Мальований, 40; Чепур, 41; Шевцов, 84; Серпухов, 87.

 

ПЕРША ЛІГА

Господарі

Рахунок

Гості

Голи/попередження/вилеення

 Тур 12

 Дата 10.08.2019 17-00 

45

Цементник

2:1 (1:1)

Дворічна

Голи: Зоря, 35, 62 – Захаренко, 42.

Попередження: Сафронов, 34; Малєта, 58 – Клюко, 34; Захаренко, 55.

46

Колос К

2:0 (0:0)

Крем’янець

Голи: Домненко, -52; Багочанський, 58, 81.

Попередження: Мазун, 16; Бондаренко, 89 (обидва Колос).

47

Газовик

1:0 (0:0)

Колос С

Гол: Богуненко, 54.

Попередження: Трубіцин, 74 (Колос).

48

Шевченкове

1:3 (0:2)

Енергетик

Голи: Бєлоконь, 80 – Руденко, 15; Чепіга, 27; Харін, 56.

Попередження: Обушко, 60; Бєлоконь, 83 – Хамільтон, 72; Забіяка, 87.  

Вилучення: Обушко, 72.  

 

 

 

 

 

 

 

 

  М

ВИЩА ЛІГА

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК «Універ-Динамо» Харків

11

8

2

1

31:6

25

26

2

ФК «Вовчанськ» 

10

8

2

0

27:2

25

26

3

ФК «Зміїв» Зміїв80 -

12

7

2

3

26:26

0

23

4

ФК «Енергетик» Солоницівка

12

6

3

3

25:16

9

21

5

ФК «Лозова-Панютине» 

11

5

5

1

24:14

10

20

6

ФК «Квадро» Первомайський

12

3

4

5

16:18

-2

13

7

ФК «Первомайський» 

12

3

3

6

19:29

-10

12

8

ФК «Арена» Харків

12

3

2

6

13:35

-22

11

9

ФК «Маяк» Валки

12

3

1

8

23:20

3

10

10

ФК «Солідарність» Золочівський р-н

12

0

0

12

4:42

-38

0

                               

 

 

 БОМБАРДИРИКомандаІгорГоли(Пен)
1 Черченко Олександр  Універ-Динамо (Харків)  11 10(0)
2 Соломаха Даніїл  ФК Вовчанськ  10 6(0)
3 Лещенко Максим  ФК Зміїв  10 6(2)
4 Дем'янко Віктор  Універ-Динамо (Харків)  8 5(0)
5 Мряченко Іван  ФК Вовчанськ  10 5(0)
6 Шеншин Олександр  Лозова-Панютине  10 5(0)
7 Давискиба Владислав  Арена (Харків)  12 5(0)
8 Шафоростов Роман  Енергетик (Солоницівка)  12 5(0)
9 Співак Євген  Лозова-Панютине  7 5(1)
10 Андріанов Олександр  ФК Первомайський  12 5(1)

 

М

ПЕРША ЛІГА

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК «Колос» Красноградський р-н

11

8

3

0

26:9

17

27

2

ФК «Крем’янець» Ізюм

11

7

3

1

20:5

15

24

3

ФК «Металург» Куп’янськ

10

6

3

1

36:8

28

21

4

ФК «Енергетик» Слобожанське

10

4

2

4

20:19

1

14

5

ФК «Цементник» Балаклія

10

4

2

4

16:17

-1

14

6

ФК «Газовик» Донець

11

4

1

6

18:26

-8

13

7

ФК «Колос» Сахновщинський район

11

3

2

6

9:26

-17

11

8

ФК «Дворічна» Дворічанський р-н

11

2

1

8

15:29

-14

7

9

ФК «Шевченкове» Шевченківський р-н

11

1

1

9

11:32

-21

4

 

 

 БОМБАРДИРИКомандаІгорГоли(Пен)
1 Холодков Олександр  Металург (Куп`янськ)  10 16(2)
2 Домненко Євгеній  Колос (Красноградський район)  11 10(1)
3 Єфіц Віталій  Колос (Красноградський район)  11 8(0)
4 Дума Євген  Кремянець (Ізюм)  10 7(0)
5 Цяпка Антон  Газовик (Донець)  9 6(2)
6 Панасенко Максим  Металург (Куп`янськ)  5 5(0)
7 Зоря Євгеній  Цементник (Балаклія)  8 5(0)
8 Морозов Сергій  Цементник (Балаклія)  10 5(0)
9 Ільченко Тимофій  ФК Дворічна  8 5(2)