Харківська обласна федерація футболу

П'ятниця, 24.11.2017

Составы команд

АВАНГАРД /ВЫСОКОПОЛЬЕ/
Мякота Роман (28.04.93); Боровский Владислав (22.07.91); Сирко Богдан (12.07.93); 
Сирко Владимир (04.12.92); Педун Александр (10.02.74); Педун Юрий (04.11.82); 
Рыбак Тарас (01.09.91); Сенчук Алексей (07.06.88); Воробьев Павел (18.09.92); 
Фомин Денис (19.09.85); Василенко Владислав (01.06.97); Волобуев Алексей (28.10.92); 
Зайцев Павел (24.05.91); Степанишин (20.09.85); Крикун Владимир (05.12.81); 
Кузнецов Александр (08.05.86); Колесник Дмитрий (05.12.97); Диаллу Ангель (15.02.92); 
Завгородний Александр (21.05.89); Радченко Евгений (22.07.94); Крикун Андрей (02.02.79); 
Якимчук Андрей (26.06.78); Бондарь Алексей (02.03.94); Ахмедов Руслан (29.01.90); 
Ярмак Сергей (18.03.91). 
Президент команды: Вита Педун; главный тренер: Анатолия Мякота; 
тренер: Андрей Якимчук.
ГАЗОВИК /ЧЕРВОНЫЙ ДОНЕЦ/
Ващенко Виктор (24.03.80); Коженко Дмитрий (23.04.93); Мякишев Алексей (09.05.73); 
Белевцов Алексей (16.06.86); Белевцев Сергей (30.01.90); Шаповалов Алексей (09.06.91); 
Мартынов Андрей (28.11.97); Володько Максим (15.04.83); Дуплий Алексей (08.04.87); 
Бабай Вольнард (26.07.89)4 Чумаченко Сергей (03.11.87); Пожидаев Владислав (28.05.93); 
Колченко Артем (18.07.95); Дрокин Сергей (20.08.87); Мозговой Алексей (05.03.98); 
Матенко Артур (04.09.90); Буданцев Александр (27.06.85); Морозов Сергей (18.11.92); 
Сафронов Эмиль (23.07.95); Чаговец Максим (13.01.95); Голуб Александр (09.09.84); 
Славгородский Сергей (15.03.86); Шабельник Радислав (22.06.97). 
Президент: Юрий Фесенко; Председатель правления: Алексей Данченко; 
главный тренер: Алексей  Мякишев; тренер: Александр Любушин.
ГЕЛИОС-АКАДЕМИЯ /ХАРЬКОВ/
Островерх Мирослав (03.04.94); Артемьев Артем (17.09.96); Литвинов Михаил (10.01.96); 
Торшин Константин (25.02.96); Васильев Данил (20.06.96); Бесстрахов Евгений (01.04.97); 
Пильтенко Илья (20.01.93); Яровой Никита (15.05.96); Похитайло Павел (24.12.95); 
Борисенко Дмитрий (13.02.97); Качоренко Андрей (22.10.96); Корчан Евгений (11.03.97); 
Ндукве Макджордж (04.02.94); Кушнаренко Артем (17.05.97); Сталевич Кирилл (21.09.96); 
Челидзе Георгий (19.09.93); Руденко Валерий (19.04.98); Абанин Руслан (19.01.98); 
Сухунин Станислав (27.09.96); Колисниченко Александр (12.05.98). 
Тренер: Валерий Доценко; тренер: Евгений Киктенко.
КВАДРО /ПЕРВОМАЙСКИЙ/
Гуров Сергей (17.09.97); Грунский Сергей (02.04.89); Бондарь Анатолий (13.01.85); 
Кошарный Дмитрий (10.10.95);  Лысенко Александр (27.10.95); Марченко Виталий (25.01.90); 
Бондзик Виталий (26.07.93); Процюк Владислав (02.02.95); Сирко Евгений (06.03.89); 
Дьяченко Никита (02.12.91); Кузьменко Тимофей (20.10.87); Савченко Станислав (06.09.90); 
Шатохин Никита (18.10.98); Рыжиков Антон (27.08.87); Михайличенко Богдан (21.10.99); 
Чеботарев Виталий (07.02.96); Натриашвили Надар (28.11.90); Каплуновский Александр (01.09.91); 
Новиков Сергей (10.08.91); Рогожников Олег (09.03.91); Андрианов Александр (24.07.86); 
Деркачев Валерий (06.12.84); Левченко Евгений (06.12.89). 
Президент клуба: Олег Гринько; главный тренер: Александр Почтарь; тренер: Владислав Гуров.
КОЛОС /БАРВЕНКОВО/
Савченко Иван (25.05.95); Жадан Андрей (03.10.90); Мухин Александр (10.12.93); 
Дмитриев Сергей (18.05.92); Демьяненко Игорь (01.03.91); Романюк Роман (24.08.91); 
Люшненко Александр (25.01.89); Максименко Максим (16.07.96); Рубан Вадим (02.04.96); 
Сидорченко Андрей (15.11.84); Давидченко Владислав (24.04.91); Макаревич Роберт (12.07.87); 
Кобченко Дмитрий (11.10.91); Пахомов Андрей (17.07.93); Домбровский Роман (26.02.87); 
Черкашин Сергей (22.08.91); Задорожный Алексей (17.12.97); Жеребцов Евгений (31.01.87); 
Хорунжий Виталий (26.02.88); Шрамко Вячеслав Юрьевич (09.06.93); Власенко Иван (05.11.85); 
Бобух Роман (05.06.87); Щербань Евгений (22.12.93); Слабун Олег (02.08.98); Бугаков Олег (12.01.73).
Председатель СК: Николай Мухин; тренер: Олег Бугаков.
КОЛОС /ЗАЧЕПИЛОВКА/
Антоненко Александр (06.01.91); Яковец Андрей (11.08.92); Давыдов Александр (24.03.88); 
Билык Максим (10.06.90); Жданов Александр (27.05.84); Тарасов Иван (06.07.94); 
Васильев Михаил (01.01.87); Цапий Юрий (14.10.86); Кучук Данило (22.02.93); 
Михайлюк Тарас (26.08.84); Батусов Дмитрий (28.10.84); Передистый Станислав (17.09.89); 
Бодня Евгений (24.12.82); Воробей Дмитрий (10.05.85); Нерубенко Павел (19.06.93); 
Котенко Иван (28.04.85); Разуваев Алексей (14.01.93); Дьяченко Денис (25.05.86); 
Пичкур Евгений (30.08.79); Савин Антон (07.02.90); Чучман Станислав (28.01.91); 
Витер Дмитрий (19.12.83); Савченко Сергей (06.06.86); Шарко Антон (13.02.87); 
Кателин Евгений (03.06.93). 
Президент клуба: Олег Гладких; вице-президент: Иван Загний; 
главный тренер: Сергей Соловьев; начальник команды: Артем Сидоренко.
КОЛОС /ЗОЛОЧЕВ/
Скубак Владислав (30.05.94); Чуяс Анатолий (29.04.74); Романенко Максим (05.12.90); 
Филоненко Артем (01.12.94); Дудка Андрей (10.12.95); Сойко Денис (13.01.91); 
Тупкаленко Роман (05.02.1985); Король Евгений (23.01.90); Шелякин Роман (30.04.91); 
Тарарака Роман (25.05.89); Олейник Алексей (12.12.81); Носков Владислав (15.08.88); 
Тарарака Олег (10.09.87); Рудик Александр (10.11.91);  Петраков Антон (14.07.92); 
Куликов Павел (12.07.88); Калюжный Станислав (26.09.90); Хандога Богдар (28.07.91); 
Макаров Александр (11.12.92); Гасанов Рамил (13.10.91); Чулков Сергей (04.03.94); 
Ткаченко Денис (14.04.98); Заборовский Валентин (25.12.95); Челомбитько Виталий (01.07.95); 
Карпов Денис (29.05.94). 
Главный тренер: Федор Гурьев.
КОЛОС /САХНОВЩИНА/
Богушенко Виктор (19.04.80); Богушенко Роман (23.04.83); Роденко Юрий (27.12.82); 
Бречко Андрей (10.06.86); Кобец Андрей (15.08.94); Какадий Александр (18.02.88); 
Тищенко Николай (21.12.94); Какадий Роман (09.03.84); Дядюк Михаил (17.08.90); 
Стриженко Александр (23.03.83); Емельянов Александр (30.09.94); Солодовник Виталий (24.01.87); 
Боюка Роман (22.03.84); Лавренов Сергей (29.06.91); Майстренко Иван (12.06.95); 
Будко Андрей (02.05.83); Мизюрин Андрей (01.11.88); Середницкий Владимир (07.11.92); 
Кибенко Сергей (30.08.96); Зенов Николай (07.12.92); Мидный Вадим (18.08.75). 
Председатель СК: Вадим Мидный; тренер: Константин Кущ.
ЛОКОМОТИВ /КУПЯНСК/
Комиссаров Артем (17.02.90); Иванченко Артем (28.07.88); Литвяк Александр (14.11.90); 
Сероштан Олег (13.10.87); Бурлака Василий (08.01.90); Тарануха Павел (22.02.88); 
Холодков Александр (26.04.88); Волга Евгений (16.07.85); Марченко Константин (11.01.90); 
Шаповал Сергей (29.06.86); Скотаренко Денис (31.12.91); Лебединский Вячеслав (09.06.89); 
Шаповал Евгений (16.08.87); Кононыхин Олег (10.01.90); Бондаренко Роман (26.09.89); 
Дудка Игорь (12.08.87); Чарковский Алексей (01.01.86); Котов Вадим (19.05.90), 
Тельнов Максим (05.07.88); Чепига Андрей (07.11.88). 
Президент клуба: Александр Чернышов; вице-президент: Олег Войтюк; главный тренер: Сергей Василец.
МАЯК /ВАЛКИ/
Сергей (14.08.94); Коновалов Артем (26.08.83); Мряченко Иван (22.08.92); 
Соломаха Денис (14.04.90); Безъязычный Константин (13.08.92); Певный Дмитрий (21.04.83); 
Сачко Юрий (19.09.93); Кожушный Олег (09.02.91); Кожушный Иван (09.02.91); 
Гулуев Руслан (10.03.94); Рамазанов Рамазан (16.05.86); Карабута Александр (03.03.74); 
Пивоваров Александр (04.12.85); Булычев Юрий (12.10.82); Овод Николай (15.09.87); 
Лебединец Александр (08.08.84); Шеховцов (04.04.90); Чепур Максим (13.02.81); 
Маури Мусекела (05.02.93). 
Президент клуба и главный тренер: Рамазан Рамазанов; представитель команды: Виктор Детюк.
НИКА-СМК /ХАРЬКОВ/
Радин Дмитрий (21.11.84); Шатило Олег (09.03.81); Белан Роман (09.04.87); 
Городнюк Евгений (31.07.85); Кливецкий Сергей (16.03.87); Ростовский Сергей (18.08.82); 
Жданков Дмитрий (18.11.84); Шульга Дмитрий (11.02.82); Джанджгава Руслан (17.01.85); 
Бондаренко Александр (26.08.95); Шаповалов Евгений (02.03.79); Яворский Роман (03.03.91); 
Гоц Максим (17.04.83); Коваленко Иван (10.06.82); Ахрамеев Артем (05.05.82); 
Сивуха Олег (16.05.84); Новиченко Сергей (16.03.86); Хроль Геннадий (08.08.79); 
Лещенко Максим (23.03.88); Дьяченко Вячеслав (20.02.82); Кириллов Олег (06.07.75); 
Дзялик Алексей (01.03.82); Агапов Алексей (03.08.88). 
Президент клуба: Василий Стойка; тренер: Олег Кириллов; тренер: Алексей Дзялик.
СИЛА /ДЕРГАЧИ/
Бардецкий Артем (25.04.97); Бочаров Кирилл (14.06.95); Голенков Антон (22.12.96); 
Гончаренко Евгений (14.04.97); Гущин Сергей (03.12.97); Емец Владислав (09.09.97); 
Казаков Виталий (15.02.97); Кибенко Сергей (30.08.96); Ковалев Андрей (19.08.96); 
Кузнецов Сергей (26.07.97); Лазоренко Владимир (12.06.97); Лижнюк Владислав (21.07.94); 
Морозюк Роман (28.03.97); Руденко Андрей (23.04.97); Сиротенко Максим (14.02.95); 
Стрельников Андрей (18.05.94); Сухомлин Эдуард (10.09.97); Федоренко Дмитрий (18.03.96); 
Холодный Евгений (23.08.96); Чуниховский Александр (28.03.97); Чурсинов Евгений (24.11.95); 
Шафоростов Роман (06.05.97); Шиян Павел (12.07.96). 
Президент клуба: Александр Политуха; тренер:  Юрий Несмиян; тренер: Сергей Кандауров; 
менеджер; Андрей Огиенко.
СТАРТ /ЧУГУЕВСКИЙ РАЙОН/
Грищенко Александр (15.01.1991); Серегин Анатолий (26.03.72); Обручников Петр (06.06.90); 
Жуков Александр (28.09.73); Пахомов (24.06.72); Шварц Олег (14.12.93); Сухомлинов Василий (20.05.76); 
Мартынюк Юрий (09.10.74); Федосов Олег (24.05.87); Дуплий Андрей (19.04.78); 
Чуваев Владислав (16.12.96); Павлюк Денис (08.11.80); Можаев Максим (10.12.83); 
Пилипенко Геннадий (25.12.76); Кравченко Александр (22.11.90); Петрушенко Василий (02.01.1994); 
Храбров Александр (23.04.78); Покатилов Евгений (31.10.80); Коваль Андрей (06.12.83); 
Сарана Сергей (07.12.1978); Окое Чиббо (22.05.1979); Серпухов Богдан (30.05.94); Маклаков Александр (28.05.83); 
Авдеев Сергей (19.07.91994); Грушев Дмитрий (10.07.97).  
Тренер: Сергей Прокопов.
СТАТУС /КЕГИЧЕВКА/
Губарьков Виталий (20.03.85); Кузьменко Евгений (01.11.89); Кузьменко Владислав (30.06.94); 
Амелин Владимир (30.10.85); Полтавец Роман (23.10.83); Колесник Евгений (18.10.90); 
Колесник Сергей (24.04.89); Половко Игорь (06.06.87); Ковалев Дмитрий (26.05.94); 
Прищепа Сергей (01.05.67); Хаванский Юрий (13.06.91); Миронов Александр (28.01.91); 
Михайлюк Анатолий (08.06.90); Довженко Владимир (14.02.82); Прищепа Виталий (24.03.96); 
Шутов Максим (02.01.94); Пятак Роман (20.01.84); Колесник Вячеслав (08.04.90); 
Казанков Виталий (26.04.84); Мартынов Дмитрий (28.04.86); Абдулмеджидов Артем (20.06.85); 
Богомаз Руслан (24.09.97); Касьяненко Андрей (17.06.97); Виленский Александр (13.08.97);  
Губенко Владислав (15.02.97); Олейников Дмитрий (02.01.92); Храпач Сергей (18.03.60). 
Начальник команды: Олег Возный; главный тренер: Сергей Прищепа; старший тренер: Павел Михалевич.
ФАКЕЛ /КРАСНОГРАД/
Глушаков Валентин (22.09.94); Енин Александр (21.05.89); Горегляд Дмитрий (08.04.91); 
Глушенко Евгений (30.03.92); Столяров Дмитрий (14.01.87); Савчук Владимир (19.05.91); 
Филатов Феликс (20.07.92); Хмиль Игорь (22.08.89); Казаков Александр (19.01.88); 
Куринько Сергей (05.12.86); Бондаренко Владислав (11.05.92); Насолий Олег (09.11.93); 
Черняк Юрий (03.06.93); Осипенко Артем (26.08.92); Кубась Артем (03.10.91); 
Четвериков Павел (13.06.94); Сургай Алексей (29.12.90); Рипринцев Александр (07.09.86); 
Бородинов Александр (19.05.97); Домненко Евгений (08.04.90); Перехода Никита (05.01.97); 
Самойлюк Александр (26.09.86); Острогляд Александр (19.12.91); Шевцов Андрей (13.02.86); 
Кириенко Дмитрий (28.02.90). 
Начальник команды: Александр Уткин; тренер: Павел Веренич
.
ФК БЛИЗНЮКИ
Стороженко Евгений (12.01.90); Грицай Александр (01.05.91); Шаповал Евгений (04.05.88); 
Пивень Николай (08.01.85); Крица Николай (05.01.88); Зуев Александр (22.12.89); 
Ильченко Александр (10.10.84); Токмаков Сергей (09.04.92); Боровик Сергей (04.11.87); 
Подереча Артем (29.07.91); Басанец Виталий (12.09.83); Бачек Максим (14.03.90); 
Скотаренко Вадим (28.05.93); Спирягин Станислав (04.06.92); Зуев Андрей (20.09.93); 
Якобану Вадим (23.09.87); Лавренко Александр (14.03.90); Мохарев Борис (30.01.84); 
Кривошеев Евгений (06.09.75); Шкарлат Виталий (03.09.88); Боровик Роман (19.08.96); 
Куш Александр (04.09.85); Воронкин Андрей (02.10.71). 
Тренер: Андрей Воронкин.
ФК ДВУРЕЧНАЯ
Порада Виталий (16.05.86); Смиян Евгений (27.12.78); Соловей Александр (12.08.86); 
Стариков Сергей (19.11.91); Захарченко Алексей (18.01.96); Смирнов Антон (23.10.90); 
Петрович Александр (30.05.89); Кисель Николай (10.12.84); Дорошенко Артем (10.07.88); 
Ткаченко Виталий (01.02.82); Комиссаров Сергей (20.05.90); Агапов Евгений (15.04.96); 
Шейгус Дмитрий (02.04.85); Суббота Игорь (25.01.91); Пацук Александр (26.05.89); 
Лебедь Дмитрий (09.12.85); Карелов Олег (14.12.89); Захарюта Андрей (19.07.81); 
Пазюрич Дмитрий (23.08.78); Москаленко Руслан (22.08.79); Бондаренко Андрей (22.09.81); 
Чурсанов Сергей (10.04.91); Закиров Дмитрий (19.12.90). 
Президент клуба: Ваграм Гулян; главный тренер: Виктор Каща; тренер: Геннадий Ковалев.
ФК ЗМИЕВ
Калмыков Игорь (20.01.82); Арушаньян Сергей (25.12.92); Ермак Максим (11.11.76); 
Дяченко Денис (26.11.80);  Махлоев Роман (24.02.89); Череповский Андрей (11.04.85); 
Кобиков Дмитрий (05.04.86); Головач Артем (11.10.80); Стадник Дмитрий (16.11.88); 
Хоменко Денис (10.01.85); Колесник Дмитрий (16.06.83); Тимченко Игорь (30.09.90); 
Ковтун Сергей (24.05.88); Рубченко Дмитрий (08.07.96); Швайченко Игорь (04.03.91); 
Поживотько Александр (03.01.93); Иванов Александр (10.12.89); Войтенко Максим (07.05.92); 
Путренко Роман (06.08.96); Кузнецов Станислав (09.01.93); Усов Владимир (03.10.80); 
Шило Сергей (30.04.93); Сагайдачный Юрий (19.05.95); Малышко Руслан (27.05.93). 
Главный тренер: Сергей Пасечник. Тренер: Валерий Омельченко.
ФК КРАСНОКУТСК
Береснев Алексей (16.03.97); Вермищян Саак (01.05.95); Давискиба Владислав (03.05.96); 
Мухарь Евгений (24.05.94); Крикун Виталий (26.09.86); Дмитрюк Максим (03.02.91); 
Швец Сергей (12.10.95); Татарчук Александр (15.09.92); Хилько Тарас (01.02.91); 
Овдиенко Олег (01.03.92); Бич Иван (08.02.98); Довгий Владислав (07.01.95); 
Черненко Дмитрий (12.10.96); Блажевский Владимир (01.07.91); Родзин Валентин (19.06.94); 
Чичур Александр (02.07.94); Ашуров Рахим (11.12.90); Назаров Павел (10.07.92); 
Рачинский Сергей (25.03.89); Каракаптан Артем (29.10.92); Полтавец Олег (31.05.92). 
Начальник команды: Виталий Пономаренко; главный тренер: Андрей Шокало; 
администратор: Валентина Дмитрюк.
ФК ЛОЗОВАЯ-ПАНЮТИНО
Бородавченко Евгений (01.01.81); Шварц Олег (14.12.93); Овчаренко Александр (02.07.91); 
Хмуляк Сергей (05.09.88); Кривошеев Юрий (06.08.90); Мелащенко Алексей (24.01.79); 
Мизюк Александр (31.05.95); Сотник Роман (11.03.88); Прудкий Виталий (23.08.96); 
Бугаенко Дмитрий (20.11.95); Кравченко Вадим (19.12.93); Хмеловский Александр (11.12.84); 
Шатрава Михаил (24.12.97); Уманский Владислав (11.06.92); Савенко Ярослав (16.12.96); 
Цяпка Антон (22.12.90); Карпенко Артем (23.08.88); Ящук Максим (15.02.89); 
Саешев Тимур (13.01.88); Гайдай Владимир (25.06.80); Стремоухов Юрий (19.10.79); 
Файда Александр (20.06.90); Пугач Артем (30.06.90); Новиков Богдан (18.05.92). 
Главный тренер: Сергей Лученцов; тренер: Виталий Семененко.
ФК ПЕРВОМАЙСКИЙ
Петренко Юрий (23.12.78); Федотов Евгений (23.08.78); Исаев Евгений (20.01.84); 
Полянский Сергей (24.07.92); Дмитриев Михаил Юрьевич (06.05.86); Жадько Богдан (01.03.93), 
Подгорный Валерий (27.10.71);, Рыльцев Александр (05.01.92); Шевченко Сергей (17.04.84); 
Гребенюк Дмитрий (08.08.85); Песков Юрий (12.04.93); Сумцов Виталий (03.07.85); 
Соколов Сергей (06.05.75); Теряев Андрей (17.03.97); Людкевич Николай (28.11.88); 
Бабин Дмитрий (07.05.87); Скрынник Дмитрий (23.01.98); Миндарев Артем (17.09.85); 
Корсун Владислав (29.06.93); Котляренко Роман (18.07.83); Середин Виталий (27.09.88); 
Басов Николай (13.12.90); Ильин Олег (11.06.97); Дмитриев Александр (18.05.91);
 Гармидов Артем (05.02.82). 
Президент клуба: Андрей Беда; начальник команды: Сергей Сидоров; 
старший тренер: Андрей Зима; тренер: Сергей Соколов; психолог: Виталий Диденко.
ФК СК ЭНЕРГЕТИК-ЦЕНТР
Висковатов Александр (22.10.89); Галуза Олег (31.10.80); Голобородько Сергей (09.10.89); 
Егоров Алексей (06.08.88); Елецкий Всеволод (03.05.93); Ершов Виктор (17.11.86); 
Клименко Олег (02.08.87); Курзенков Виталий (28.01.90);  Калашник Алексей (19.10.89); 
Колесников Евгений (27.01.88); Лисконог Константин (16.07.89); Матрикала Игорь (01.04.93); 
Нестеренко Александр (21.10.89); Нестеренко Павел (23.06.94); Озацкий Олег (07.08.85); 
Пономарев Павел (05.08.90); Сиверчук Евгений (05.04.88); Турманидзе Давид (30.03.93); 
Трощий Александр (07.06.86); Чаплык Антон (01.09.89); Чеховской Виталий (24.05.93); 
Чепига Максим (09.02.93); Шакиров Адисон (16.05.85); Швайченко Олег (23.04.83); 
Серегин Сергей (15.10.92). 
Председатель клуба: Анатолий Ананченко; заместитель председателя клуба: Николай Швайченко; 
тренер: Геннадий Чаплык; тренер: Вячеслав Рыльцев; тренер: Олег Швайченко.
ЦЕМЕНТНИК /БАЛАКЛЕЯ/
Сарай Андрей (22.11.81); Водолажский Олег (08.07.88); Чаговец Владимир (29.01.96); 
Жиров Андрей (16.09.94); Бочаров Сергей (08.01.91); Подколзин Артем (18.05.95);
Комышан Дмитрий (08.11.87); Фещенко Сергей (03.10.84); Олейник Артем (08.01.93); 
Марюхна Александр (18.02.94); Чичельник Владислав (17.08.88); Комиссаров Александр (05.04.95); 
Малета Василий (13.08.91); Рвачев Михаил (03.07.87); Костянецкий Александр (26.03.91); 
Бородин Владимир (13.07.93); Зеня Константин (06.02.85); Горбань Артем (12.08.93); 
Демон Максим (10.05.94); Хаси Адиль (30.12.91); Молодко Максим (31.01.94); 
Божко Андрей (05.05.95); Герасименко Сергей (15.12.94); Лаврик Алексей (20.08.78); 
Дзюман Владислав (28.02.95); Белявский Давид (24.06.95). 
Главный тренер: Александр Фокин; тренер: Иван Багацкий; тренер: Алексей Лаврик;  
начальник команды: Кравчук Ростислав; администратор: Пархоменко Вадим.
ЭЛЕКТРОТЯЖМАШ /ХАРЬКОВ/
Акопян Артур (12.05.92); Гранкин Дмитрий (11.06.90); Забурдайло Виталий (14.07.87); 
Зинченко Николай (28.10.89); Качоренко Александр (26.08.80); Коробкин Владислав (21.01.83); 
Куций Тарас (05.03.94); Лизогубов Богдан (20.02.94); Махно Ярослав (15.05.93); 
Мизюк Сергей (15.06.91); Осадчий Сергей (30.10.70); Осадчий Ян (01.01.94); 
Покосенко Алексей (07.08.89); Рудик Сергей (27.02. 89); Рудь Константин (03.12.89); 
Середа Владислав (28.02.88); Спивак Евгений (14.10.91); Цыгырлаш Игорь (24.02.84); 
Черников Владимир (07.10.92); Черномаз Павел (08.07.90); Шевцов Сергей (01.01.93); 
Яхно Максим (03.04.88); Яценко Александр (24.02.85). 
Президент клуба: Владимир Глушаков. Главный тренер: Сергей Осадчий; 
тренер: Виктор Сусло; начальник команды: Игорь Кутепов.
ЭНЕРГЕТИК /СОЛОНИЦЕВКА/
Фурман Андрей (25.11.75); Давыденко Владимир (09.02.88); Родителев Иван (09.06.81); 
Прахоменко Олег (25.01.85); Ярошенко Роман (25.11.90); Цыганко Дмитрий (20.04.83); 
Алексееев Виталий (09.04.86); Гусейнов Саддам (23.01.91); Логинов Максим (28.03.95); 
Бессалов Андрей (24.08.86); Череватенко Павел (21.03.91); Харченко Вадим (07.12.75); 
Воробьев Богдан (27.02.93); Павлюк Александр (03.07.92); Фрусович Александр (29.09.87);  
Шевченко Олег (16.09.78); Клапчук Роман (11.08.92); Данченко Юрий (09.08.78); 
Бриггс Тубоними (18.08.92); Конджи Эрнест (18.03.86); Тараненко Мирослав (15.06.97).
 Президент клуба: Виктор Родителев; вице-президент: Владимир Грудина; 
главный тренер: Евгений Назаров; тренер: Андрей Фурман.