Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

 

 

Група А

 

Група Б

 1

«Квадро» Первомайський

1

«ФК» Вовчанськ

2

ФК «Зміїв»

2

«Енергетик» Солоницівка

3

«Універ-Динамо» ХНУВС

3

ФК «Первомайський»

4

ФК «Люботин»

4

«Енергетик» Центренерго Слобожанське

5

«НИВА» Сковородинівка

5

УФК-Олімпік U19 Харків

6

«Лозова-Панютине»

6

«Крем’янець» Ізюм

7

ФК «Цементник» Балаклія

7

«Металліст 1925 - Юніор» Харків

8

УФК U17 Харків

8

«Анкар» Харків

9

Арена U17 Харків

9

«Геліос-Академія» Харків

10

ФК «Рогань»

10

«Олімпік» Зміїв

 

Дата

Час

Стадіон

ГР

Команда

Команда

 

1 тур

1

28/01

10-00

ДЮСФШ Металіст 1925

А

Квадро Первомайський

ФК Рогань

 

2

27/01

11-00

Арена

А

ФК Зміїв

Арена U17 Харків

 

3

27/01

12-00

Динамо-Арена

А

Універ-Динамо ХНУВС Харків

УФК-Олімпік Харків

 

4

28/01

10-00

Динамо-Арена

А

«Люботин»

Цементник Балаклія

 

5

28/01

12-00

Динамо-Арена

А

«НИВА» Ск.

Лозова-Панютине

 

6

27/01

14-00

Восток

В

Енергетик Солоницівка

Геліос-Академія Харків

 

7

28/01

11-30

ДЮСФШ Металіст 1925

В

ФК Первомайський

Анкар Харків

 

8

28/01

13-00

ДЮСФШ Металіст 1925

В

Енергетик-Центренерго Слобожанське

Металіст1925-Юніор Харків

 

9

27/01

14-00

Динамо-Арена

В

УФК-Олімпік U19

Крем’янець Ізюм

 

10

27/01

15-30

Динамо-Арена

В

«ФК» Вовчанськ

«Олімпік» Зміїв

 

2 тур

11

04/02

10-00

ДЮСФШ Металіст 1925

А

Квадро

ФК Зміїв

 

12

03/02

12-00

Динамо-Арена

А

Арена U19

Універ-Динамо ХНУВС

 

13

03/02

10-00

Динамо-Арена

А

УФК-Олімпік U17

«Люботин»

 

14

04/02

11-30

ДЮСФШ Металіст 1925

А

Цементник

«НИВА» Ск.

 

15

04/02

12-00

Динамо-Арена

А

ФК Рогань

Лозова-Панютине

 

16

03/02

11-00

Арена

В

ФК Вовчанськ

Енергетик/С

 

17

03/02

14-00

Восток

В

Геліос

ФК Первомайський

 

18

04/02

10-00

Динамо-Арена

В

Анкар

Енергетик-Центренерго

 

19

04/02

13-00

ДЮСФШ Металіст 1925

В

Металіст 1925-Юніор

УФК-Олімпік U19

 

20

03/02

14-00

Динамо-Арена

В

«Олімпік» Зміїв

Крем’янець Ізюм

 

3 тур

21

10/02

12-00

Динамо-Арена

А

Універ-Динамо ХНУВС

Квадро

 

22

10/02

10-00

Динамо-Арена

А

ФК Зміїв

ФК Рогань

 

23

10/02

11-00

Арена

А

«Люботин»

Арена U19

 

24

11/02

10-00

ДЮСФШ Металіст 1925

А

«НИВА» Ск.

УФК-Олімпік U17

 

25

11/02

11-30

ДЮСФШ Металіст 1925

А

Лозова-Панютине

Цементник

 

26

11/02

12-00

Динамо-Арена

В

ФК Первомайський

ФК Вовчанськ

 

27

10/02

14-00

Восток

В

Енергетик-Центренерго

Геліос

 

28

11/02

10-00

Динамо-Аренав

В

УФК-Олімпік U19

Анкар

 

29

11/02

13-00

ДЮСФШ Металіст 1925

В

Крем’янець

Металіст 1925-Юніор

 

30

10/02

14-00

Динамо-Арена

В

Енергетик/С

«Олімпік» Зміїв

 

4 тур

31

18/02

10-00

ДЮСФШ Металіст 1925

А

Квадро

«Люботин»

 

32

17/02

12-00

Динамо-Арена

А

ФК Зміїв

Універ-Динамо ХНУВС

 

33

17/02

11-00

Арена

А

Арена U19

«НИВА» Ск.

 

34

18/02

11-30

ДЮСФШ Металіст 1925

А

УФК-Олімпік U17

Лозова-Панютине

 

35

17/02

10-00

Динамо-Арена

А

ФК Рогань

Цементник

 

36

18/02

10-00

Динамо-Арена

В

ФК Вовчанськ

Енергетик-Центренерго

 

37

18/02

12-00

Динамо-Арена

В

Енергетик/С

ФК Первомайський

 

38

17/02

14-00

Восток

В

Геліос

УФК-Олімпік U19

 

39

18/02

13-00

ДЮСФШ Металіст 1925

В

Анкар

Крем’янець

 

40

17/02

14-00

Динамо-Арена

В

«Олімпік» Зміїв

Металіст 1925-Юніор

 

5 тур

41

25/02

12-00

Динамо-Арена

А

«НИВА» Ск.

Квадро

 

42

25/02

10-00

Динамо-Арена

А

«Люботин»

ФК Зміїв

 

43

24/02

12-00

Динамо-Арена

А

Універ-Динамо ХНУВС

ФК Рогань

 

44

24/02

11-00

Арена

А

Лозова-Панютине

Арена U19

 

45

24/02

10-00

Динамо-Арена

А

Цементник

УФК-Олімпік U17

 

46

25/02

11-30

ДЮСФШ Металіст 1925

В

УФК-Олімпік U19

ФК Вовчанськ

 

47

25/02

10-00

ДЮСФШ Металіст 1925

В

Енергетик-Центренерго

Енергетик/С

 

48

24/02

14-00

Восток

В

Крем’янець

Геліос

 

49

25/02

13-00

ДЮСФШ Металіст 1925

В

Металіст 1925-Юніор

Анкар

 

50

24/02

14-00

Динамо-Арена

В

ФК Первомайський

«Олімпік» Зміїв

 

6 тур

51

04/03

11-30

ДЮСФШ Металіст 1925

А

Квадро

Лозова-Панютине

 

52

04/03

10-00

ДЮСФШ Металіст 1925

А

ФК Зміїв

«НИВА» Ск.

 

53

03/03

12-00

Динамо-Арена

А

Універ-Динамо ХНУВС

«Люботин»

 

54

03/03

11-00

Арена

А

Арена U19

Цементник

 

55

03/03

10-00

Динамо-Арена

А

ФК Рогань

УФК-Олімпік U17

 

56

03/03

14-00

Восток

В

ФК Вовчанськ

Крем’янець

 

57

04/03

10-00

Динамо-Арена

В

Енергетик/С

УФК-Олімпік U19

 

58

04/03

12-00

Динамо-Арена

В

ФК Первомайський

Енергетик-Центренерго

 

59

04/03

13-00

ДЮСФШ Металіст 1925

В

Геліос

Металіст 1925-Юніор

 

60

03/03

14-00

Динамо-Арена

В

«Олімпік» Зміїв

Анкар

 

 

 

7 тур

61

11/03

10-00

ДЮСФШ Металіст 1925

А

Цементник

Квадро

 

62

11/03

11-30

ДЮСФШ Металіст 1925

А

Лозова-Панютине

ФК Зміїв

 

63

10/03

12-00

Динамо-Арена

А

«НИВА» Ск.

Універ-Динамо ХНУВС

 

64

10/03

10-00

Динамо-Арена

А

«Люботин»

ФК Рогань

 

65

10/03

11-00

Арена

А

УФК-Олімпік U17

Арена U19

 

66

11/03

13-00

ДЮСФШ Металіст 1925

В

Металіст 1925-Юніор

ФК Вовчанськ

 

67

11/03

12-00

Динамо-Арена

В

Крем’янець

Енергетик/С

 

68

11/03

10-00

Динамо-Арена

В

УФК-Олімпік U19

ФК Первомайський

 

69

10/03

14-00

Восток

В

Анкар

Геліос

 

70

10/03

14-00

Динамо-Арена

В

Енергетик-Центренерго

«Олімпік» Зміїв

 

8 тур

71

18/03

10-00

Динамо-Арена

А

Квадро

УФК-Олімпік U17

 

72

18/03

12-00

Динамо-Арена

А

ФК Зміїв

Цементник

 

73

17/03

12-00

Динамо-Арена

А

Універ-Динамо ХНУВС

Лозова-Панютине

 

74

17/03

10-00

Динамо-Арена

А

«Люботин»

«НИВА» Ск.

 

75

17/03

11-00

Арена

А

ФК Рогань

Арена U19

 

76

17/03

14-00

Восток

В

ФК Вовчанськ

Анкар

 

77

18/03

13-00

ДЮСФШ Металіст 1925

В

Енергетик/С

Металіст 1925-Юніор

 

78

18/03

11-30

ДЮСФШ Металіст 1925

В

ФК Первомайський

Крем’янець

 

79

18/03

10-00

ДЮСФШ Металіст 1925

В

Енергетик-Центренерго

УФК-Олімпік U19

 

80

17/03

14-00

Динамо-Арена

В

«Олімпік» Зміїв

Геліос

 

9 тур

81

24/03

11-00

Арена

А

Арена U19

Квадро

 

82

25/03

10-00

ДЮСФШ Металіст 1925

А

УФК-Олімпік U17

ФК Зміїв

 

83

24/03

12-00

Динамо-Арена

А

Цементник

Універ-Динамо ХНУВС

 

84

25/03

12-00

Динамо-Арена

А

Лозова-Панютине

«Люботин»

 

85

25/03

10-00

Динамо-Арена

А

«НИВА» Ск.

ФК Рогань

 

86

24/03

14-00

Восток

В

Геліос

ФК Вовчанськ

 

87

24/03

10-00

Динамо-Арена

В

Анкар

Енергетик/С

 

88

25/03

13-00

ДЮСФШ Металіст 1925

В

Металіст 1925-Юніор

ФК Первомайський

 

89

25/03

11-30

ДЮСФШ Металіст 1925

В

Крем’янець

Енергетик-Центренерго

 

90

24/03

14-00

Динамо-Арена

В

УФК-Олімпік U19

Олімпік» Зміїв

 

½ фіналу

91

31/03

 

 

1\2 ф

 

92

31/03

 

 

1\2 ф

 

За 3-є місце

93

07/04

 

 

3-4

L92

L93

 

Фінал

94

07/04

 

 

Ф

W92

W93