Харківська обласна федерація футболу

Субота, 24.02.2018

 

Дата

Час

Стадіон

Група

Команда

Команда

Рахунок

2 тур

11

04/02

10-00

ДЮСФШ Металіст 1925

А

Квадро

ФК Зміїв

Алексеєнко, 41;46; Карнаух, 43; Уче, 67

0:4 (0:0)

12

03/02

12-00

Динамо-Арена

А

Арена U17

Універ-Динамо ХНУВС

Холодний, 9; Гнилицький, 31; Соломаха, 36

0:3 (0:3)

13

03/02

16-00

Динамо-Арена

А

УФК-Олімпік U17

«Люботин»

Шевцов, 64

0:1 (0:0)

14

04/02

11-30

ДЮСФШ Металіст 1925

А

Цементник

Дуплій, 80+1

«НИВА» Ск.

Бандулjвич,48; Бондаренко, 52;Чуваєв, 62

1:3 (0:0)

15

04/02

12-00

Динамо-Арена

А

ФК Рогань

Бочаров, 28; Солоп, 62

Лозова-Панютине

Лавренов, 56; Бугаєнко, 58

2:2 (1:0)

16

 

 

Арена

В

ФК Вовчанськ

Енергетик/С

Перенос

17

03/02

12-00

Восток

В

Геліос-Академія

ФК Первомайський

 

18

04/02

10-00

Динамо-Арена

В

Анкар

Лимар, 34; Кирияк, 61

Енергетик-Центренерго

Чеховський, 11; Чаплик, 27

2:2 (1:2)

19

04/02

13-00

ДЮСФШ Металіст 1925

В

Металіст 1925-Юніор

Чекіс, +18; Суханинський, 3

УФК-Олімпік U19

2:0 (2:0)

20

03/02

14-00

Динамо-Арена

В

«Олімп» Зміїв

Крем’янець Ізюм

Мітін, 66; Середницький, 74

0:2 (0:0)

 

 

М

Група А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

Універ-Динамо ХНУВС Харків

 

 

 

 

 

 

 

 

3:0

7:0

2

2

0

0

10:0

10

6

2

ФК Зміїв

 

 

 

 

 

4:0

 

 

2:1

 

2

2

0

0

6:1

5

6

3

ФК Люботин

 

 

 

 

 

 

 

4:1

 

1:0

2

2

0

0

5:1

4

6

4

Лозова-Панютине

 

 

 

 

4:1

 

2:2

 

 

 

2

1

1

0

6:3

3

4

5

«НИВА» Скородинівка

 

 

 

1:4

 

 

 

3:1

 

 

2

1

0

1

4:5

-1

3

6

Квадро Первомайський

 

0:4

 

 

 

 

2:0

 

 

 

2

1

0

1

2:4

-2

3

7

ФК Рогань

 

 

 

2:2

 

0:2

 

 

 

 

2

0

1

1

2:4

-2

1

8

Цементник Балаклія

 

 

1:4

 

1:3

 

 

 

 

 

2

0

0

2

2:7

-3

0

9

Арена U17 Харків

0:3

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

2

0

0

2

1:5

-4

0

10

 

 УФК-Олімпік U17 Харків

0:7

 

0:1

 

 

 

 

 

 

 

2

0

0

2

0:8

-8

0

 

М

Група В

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

Металіст1925-Юніор Харків

 

 

 

2:0

 

 

 

6:1

 

 

2

2

0

0

8:1

7

6

2

«ФК» Вовчанськ

 

 

:

 

 

 

 

 

 

12:0

1

1

0

0

12:0

12

3

3

Енергетик Солоницівка

 

:

 

 

 

 

 

 

10:0

 

1

1

0

0

10:0

10

3

4

УФК-Олімпік U19

0:2

 

 

 

 

6:1

 

 

 

 

2

1

0

1

6:3

3

3

5

ФК Первомайський 

 

 

 

 

 

 

4:1

 

:

 

1

1

0

0

4:1

3

3

6

Крем’янець Ізюм

 

 

 

1:6

 

 

 

 

 

2:0

2

1

0

1

3:6

-3

3

7

Анкар Харків

 

 

 

 

1:4

 

 

2:2

 

 

2

0

1

1

3:6

-3

1

8

Енергетик-Центренерго Слобожанське

1:6

 

 

 

 

 

2:2

 

 

 

2

0

1

1

3:8

-5

1

9

Геліос-Академія Харків

 

 

0:10

 

:

 

 

 

 

 

1

0

0

1

0:10

-3

0

10

«Олімп» Зміїв

 

0:12

 

 

 

0:2

 

 

 

 

2

0

0

2

0:14

-14

0