Харківська обласна федерація футболу

Субота, 24.02.2018

 

 

Дата

Час

Стадіон

Група

Команда

Команда

Рахунок

3 тур

21

10/02

12-00

Динамо-Арена

А

Універ-Динамо ХНУВС

Холодний, 4,8,36,38

Квадро

4:0 (2:0)

22

10/02

10-00

Динамо-Арена

А

ФК Зміїв

Калмиков, +23,72

ФК Рогань

Солоп, 49, 71

2:2 (1:0)

23

10/02

11-00

Арена

А

«Люботин»

Рамазанов, 11; Шевцов, 13

Арена U19

Семиволос, 7

2:1 (2:1)

24

11/02

10-00

ДЮСФШ Металіст 1925

А

«НИВА» Ск.

Калюжний, 48

УФК-Олімпік U17

Дьяков, 27, 33; Іщенко, 29; Фрунташ, 37; Чалий, 59; Голік, 62, 72; Цимбал, 69; Ветров, 74

1:9 (0:4)

25

11/02

11-30

ДЮСФШ Металіст 1925

А

Лозова-Панютине

Бугаєнко, 23; Боровик С., 25; Новиков, 31; Какадій Р., 41; Галушка, 43; Цяпка, 71; Олейнік, 73; Лавренов, 77; Карпенко, 79

Цементник

Марзук, 52; Жиров, 56

9:2 (3:0)

26

11/02

12-00

Динамо-Арена

В

ФК Первомайський

ФК Вовчанськ

Перенос

27

10/02

14-00

Восток

В

Енергетик-Центренерго

Стецький, 22; Дудка, +30, 48; Калашник, 70

Геліос-Академія

Омельяненко, 56

4:1 (2:0)

28

11/02

10-00

Динамо-Арена

В

УФК-Олімпік U19

Петров, 6; Зеленский, 26; Слатюк, 53; Семенов, 69

Анкар

Голенков, +9; Лимар, 60

4:2 (2:1)

29

11/02

13-00

ДЮСФШ Металіст 1925

В

Крем’янець

Дума, 34

Металіст 1925-Юніор

Єрмоленко, 19; Пивоваров, 33; Єрмошенко, 55; Чекіс, 80

1:4 (1:2)

30

10/02

14-00

Динамо-Арена

В

Енергетик/С

Воробйов, +19, 43; Бідненко, 20; Гайтан, 25; Ярошенко, 28; Конджі, 35; Циганко, 65

«Олімп» Зміїв

Шапка, 3; Нестеренко, 50

7:2 (5:1)

 

М

Група А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

Універ-Динамо ХНУВС Харків

 

 

 

 

7:0

4:0

   

3:0

 

3

3

0

0

14:0

14

9

2

ФК Люботин

 

 

 

 

1:0

 

   

2:1

4:1

3

3

0

0

7:2

5

9

3

Лозова-Панютине

 

 

 

 

 

 

4:1

2:2

 

9:2

3

2

1

0

15:5

10

7

4

ФК Зміїв

 

 

 

 

 

4:0

 

2:2

2:1

 

3

2

1

0

8:3

5

7

5

 УФК-Олімпік U17 Харків

0:7

0:1

 

 

 

 

9:1

 

 

 

3

1

0

2

9:9

0

3

6

Квадро Первомайський

0:4

 

 

0:4

 

 

 

2:0

 

 

3

1

0

2

2:8

-6

3

7

«НИВА» Скородинівка

 

 

1:4

 

1:9

 

   

 

3:1

3

1

0

2

5:14

-9

3

8

ФК Рогань

 

 

2:2

2:2

 

0:2

   

 

 

3

0

2

1

4:6

-2

2

9

Арена U17 Харків

0:3

1:2

 

1:2

 

 

   

 

 

3

0

0

3

2:7

-5

0

10

Цементник Балаклія

 

1:4

2:9

 

 

 

1:3

 

 

 

3

0

0

3

4:16

-12

0

 

М

Група В

1

3

2

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

Металіст1925-Юніор Харків

 

 

 

2:0

6:1

 

4:1

     

3

3

0

0

12:2

10

9

3

Енергетик Солоницівка

 

 

     

:

   

10:0

7:2

2

2

0

0

17:2

15

6

2

ФК Первомайський 

 

 

     

:

 

4:1

3-0

 

2

2

0

0

7:1

6

6

4

УФК-Олімпік U19

0:2

 

       

6:1

4:2

   

3

2

0

1

10:5

5

6

5

Енергетик-Центренерго Слобожанське

1:6

 

         

2:2

4:1

 

3

1

1

1

7:9

-2

4

6

«ФК» Вовчанськ

 

:

:

           

12:0

1

1

0

0

12:0

12

3

7

Крем’янець Ізюм

1:4

 

 

1:6

         

2:0

3

1

0

2

4:10

-6

3

8

Анкар Харків

 

 

1:4

2:4

2:2

         

3

0

1

2

5:10

-5

1

9

Геліос-Академія Харків

 

0:10

0-3

 

1:4

         

3

0

0

3

1:17

-16

0

10

«Олімп» Зміїв

 

2:7

     

0:12

0:2

     

3

0

0

3

2:21

-19

0