Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Дата

Час

Стадіон

Група

Команда

Команда

Арбітри, інспектора 

7 тур

61

11/03

10-00

ДЮСФШ Металіст 1925

А

Цементник

Чуныховський, 18; Дуплій, 33; Павлюк, 35

Квадро

Кардель Ганіоно, 42

3:1 (3:0)

62

11/03

11-30

ДЮСФШ Металіст 1925

А

Лозова-Панютине

Лавренов, 28

ФК Зміїв

Калмиков, +77

1:1 (1:0)

63

10/03

12-00

Динамо-Арена

А

«НИВА» Ск.

Шелякин, 33; Ковалисько, +60; 63, 68.

Універ-Динамо ХНУВС

Зінов’єв, 17; Кучіпка, +39; Рудь, 61; Яхно, +74.

4:4 (1:2)

64

10/03

10-00

Динамо-Арена

А

«Люботин»

Давискиба, 9; Коробкин, +18; Собко, 30; Кансузян, 42, 74; Кравченко, 79.

ФК Рогань

6:0 (2:0)

65

10/03

11-00

Арена

А

УФК-Олімпік U17

Арена U19

Перенос

66

11/03

13-00

ДЮСФШ Металіст 1925

В

Металіст 1925-Юніор

ФК Вовчанськ

Батусов, 18; Без’язичний, 80+1

0:2 (0:1)

67

11/03

12-00

Динамо-Арена

В

Крем’янець

Дума,53

Енергетик/С

Харченко, 73

1:1 (0:0)

68

11/03

10-00

Динамо-Арена

В

УФК-Олімпік U19

Семенов, 4. 14; Воловик, 31

ФК Первомайський

Котляренко, 47; Лисенко, +55; Джон, 64. 72.

3:4 (3:0)

69

10/03

14-00

Восток

В

Анкар

Ндукве, 9;

Аракелян, 23-аг; Пилипко, +80.

Геліос

Коваленко, 5; Омельяненко, 20; Карабаза, 59; Серветник, 64

2:5 (1:3)

70

10/03

14-00

Динамо-Арена

В

Енергетик-Центренерго

Рубченко, 7; Дудка, 14, +28, 60; Чеховський, 56; Свинаренко, 60, 72; Курзенков, 76.

«Олімп» Зміїв

Нестеренко, 15

8:1 (2:1)

  

М

Група А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Люботин

 

 

 

 

4:1

3:1

6:0

1:0

1:0

2:1

6

6

0

0

17:3

14

18

2

Лозова-Панютине

 

 

 

4:1

9:2

1:1

2:2

4:0

 

1:0

6

4

2

0

21:6

15

14

3

Універ-Динамо ХНУВС Харків

 

 

 

4:4

 

5:0

0:2

7:0

4:0

3:0

6

4

1

1

23:6

17

13

4

«НИВА» Скородинівка

 

1:4

4:4

 

3:1

 

 

1:9

3:2

3:0

6

3

1

2

15:20

-5

10

5

Цементник Балаклія

1:4

2:9

 

1:3

 

 

2:1

3:1

3:1

 

6

3

0

3

12:19

-7

9

6

ФК Зміїв

1:3

1:1

0:5

 

 

 

2:2

 

4:0

2:1

6

2

2

2

10:12

-2

8

7

ФК Рогань

0:6

2:2

2:0

 

1:2

2:2

 

 

0:2

 

6

1

2

3

7:14

-7

5

8

 УФК-Олімпік U17 Харків

0:1

0:4

0:7

9:1

1:3

 

 

 

 

:

5

1

0

4

10:16

-6

3

9

Квадро Первомайський

0:1

 

0:4

2:3

1:3

0:4

2:0

 

 

 

6

1

0

5

5:15

-10

3

10

Арена U17 Харків

1:2

0:1

0:3

0:3

 

1:2

 

:

 

 

5

0

0

5

2:11

-9

0

 

М

Група В

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

Металіст1925-Юніор Харків

 

 

0:2

 

2:0

4:1

6:1

 

4:0

2:0

6

5

0

1

18:4

14

15

2

Енергетик Солоницівка

 

 

:

3:2

 

1:1

5:1

10:0

 

7:2

5

4

1

0

26:6

20

13

3

«ФК» Вовчанськ

2:0

:

 

:

1:0

 

7:0

 

 

12:0

4

4

0

0

22:0

22

12

4

ФК Первомайський 

 

2:3

:

 

4:3

 

 

4:2

4:1

7:1

5

4

0

1

21:10

11

12

5

УФК-Олімпік U19

0:2

 

0:1

3:4

 

6:1

 

4:0

4:2

 

6

3

0

3

17:10

7

9

6

Крем’янець Ізюм

1:4

1:1

 

 

1:6

 

 

2:3

2:0

2:0

6

2

1

3

9:14

-5

7

7

Енергетик-Центренерго Слобожанське

1:6

1:5

0:7

 

 

 

 

4:1

2:2

8:1

6

2

1

3

16:22

-6

7

8

Геліос-Академія Харків

 

0:10

 

2:4

0:4

3:2

1:4

 

5:2

 

6

2

0

4

11:26

-15

6

9

Анкар Харків

0:4

 

 

1:4

2:4

0:2

2:2

 

   

6

0

1

5

7:21

-14

1

10

«Олімп» Зміїв

0:2

2:7

0:12

1:7

 

0:2

1:8

 

   

6

0

0

6

4:38

-34

0