Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

Дата

Час

Стадіон

Група

Команда

Команда

Рахунок

9 тур

65

22/03

14-10

Арена

А

УФК-Олімпік U17

Арена U17

Семиволос, 21, 49

 0:2 (0:1)

82

25/03

10-00

ДЮСФШ Металіст 1925

А

УФК-Олімпік U17

ФК Зміїв

Гоц, 6; Руденко, +64

 0:2 (0:1)

83

24/03

12-00

Динамо-Арена

А

Цементник

Марченко, 31

Універ-Динамо ХНУВС

 Майкл Конджі, 19

 1:1 (1:1)

84

25/03

12-00

Динамо-Арена

А

Лозова-Панютине

Шатрава, -50

«Люботин»

Коробкин, 6, 43; Рамазанов, 70

 0:3 (0:1)

85

25/03

10-00

Динамо-Арена

А

«НИВА» Ск.

Омеляненко, 32, Глитов, 47

 

ФК Рогань

Сергеєв, 4, 7; Солоп, 71; Дубина, 79

2:4 (1:2)

86

24/03

14-00

Восток

В

Геліос

ФК Вовчанськ

Чернишов, 10, 13, 29

 0:3 (0:3)

87

24/03

10-00

Динамо-Арена

В

Анкар

Голенков, 16

Енергетик/С

Олійник, 5; Хамза, 10

 1:2 (1:2)

88

25/03

13-00

ДЮСФШ Металіст 1925

В

Металіст 1925-Юніор

Суханінський, 11, 38, 48; Єрмошенко, 19; Оленін, 42; Ндукве, 72; Глушко, 74

ФК Первомайський

 7:0 (3:0)

89

25/03

11-30

ДЮСФШ Металіст 1925

В

Крем’янець

Енергетик-Центренерго

Рубченко, 74

 0:1 (0:0)

90

24/03

14-00

Динамо-Арена

В

УФК-Олімпік U19

Семенов, 18, 29; Воловик, 26, 56; Халютин, 48; Птухін, 63

«Олімп» Зміїв

Власенко, 28-аг; Деревій, 65

 7:1 (4:0)

 

 

М

Група А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Люботин

 

 

3:0

3:1

4:1

3-0

6:0

2:1

1:0

1:0

8

8

0

0

23:3

20

24

2

Універ-Динамо ХНУВС Харків

 

 

2:0

5:0

1:1

4:4

0:2

3:0

7:0

4:0

8

5

2

1

26:7

19

17

3

Лозова-Панютине

0:3

0:2

 

1:1

9:2

4:1

2:2

1:0

4:0

 

8

4

2

2

21:11

10

14

4

ФК Зміїв

1:3

0:5

1:1

 

:

 

2:2

2:1

2:0

4:0

7

3

2

2

12:12

0

11

5

Цементник Балаклія

1:4

1:1

2:9

:

 

1:3

2:1

 

3:1

3:1

7

3

1

3

13:20

-7

10

6

«НИВА» Скородинівка

0-3

4:4

1:4

 

3:1

 

2:4

3:0

1:9

3:2

8

3

1

4

17:27

-10

10

7

ФК Рогань

0:6

2:0

2:2

2:2

1:2

4:2

 

1:3

 

0:2

8

2

2

4

12:19

-7

8

8

Арена U17 Харків

1:2

0:3

0:1

1:2

 

0:3

3:1

 

2:0

:

7

2

0

5

7:12

-5

6

9

 УФК-Олімпік U17 Харків

0:1

0:7

0:4

0:2

1:3

9:1

 

0:2

 

:

7

1

0

6

10:20

-10

3

10

Квадро Первомайський

0:1

0:4

 

0:4

1:3

2:3

2:0

:

:

 

6

1

0

5

5:15

-10

3

 

М

Група В

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

Металіст1925-Юніор Харків

 

0:2

3:1

2:0

7:0

4:1

6:1

 

4:0

2:0

8

7

0

1

28:5

23

21

2

«ФК» Вовчанськ

2:0

 

:

1:0

:

 

7:0

3:0

10:0

12:0

6

6

0

0

35:0

35

18

3

Енергетик Солоницівка

1:3

:

 

 

3:2

1:1

5:1

10:0

2:1

7:2

7

5

1

1

29:10

19

16

4

УФК-Олімпік U19

0:2

0:1

 

 

3:4

6:1

2:0

4:0

4:2

7:1

8

5

0

3

26:11

15

15

5

ФК Первомайський 

0:7

:

2:3

4:3

 

1:3

 

4:2

4:1

7:1

7

4

0

3

22:20

2

12

6

Крем’янець Ізюм

1:4

 

1:1

1:6

3:1

 

0:1

2:3

2:0

2:0

8

3

1

4

12:16

-4

10

7

Енергетик-Центренерго Слобожанське

1:6

0:7

1:5

0:2

 

1:0

 

4:1

2:2

8:1

8

3

1

5

17:27

-10

10

8

Геліос-Академія Харків

 

0:3

0:10

0:4

2:4

3:2

1:4

 

5:2

:

7

2

0

4

11:26

-15

6

9

Анкар Харків

0:4

0:10

1:2

2:4

1:4

0:2

2:2

2:5

   

8

0

1

7

9:33

-24

1

10

«Олімп» Зміїв

0:2

0:12

2:7

 

1:7

0:2

1:8

:

   

7

0

0

7

5:45

-40

0