Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

Дата

Час

Стадіон

Група

Команда

Команда

Рахунок

8 тур догравання

71

28.03

17-00

ДЮСФШ Металіст 1925

А

Квадро

Сергеєв, +62; Холодний, 76

УФК-Олімпік U17

Цимбал, 22; Острик, 53-аг; Голик, 65

3:2 (0:1)

6 тур догравання

51

01/04

11-30

ДЮСФШ Металіст 1925

А

Квадро

Бондар, 13

Лозова-Панютине

Какадій Р., +32; Шатрава, 34; Лавренов, 77; Галушка, 80

1:4 (1:2)

52

01/04

10-00

ДЮСФШ Металіст 1925

А

ФК Зміїв

Чаплик, 13, 38; Руденко, 19, 36; Чеховськой, 60, 74

«НИВА» Ск.

Тараненко, 10, 29; Калюжний, 26; Глитов, 48

6:4 (4:3)

53

31/03

12-00

Динамо-Арена

А

Універ-Динамо ХНУВС

Фідаре Болуватіф, 67

«Люботин»

Коробкин, 21, 39; Собко, 58

1:3 (0:1)

54

01/04

11-00

Арена

А

Арена U19

Локтін, 72

Цементник

Марченко, 37; Чуніховський, 67

1:2 (0:1)

55

01/04

14-00

Арена

А

ФК Рогань

Молчанов, 27; Холодний Є., 36

УФК-Олімпік U17

2:0 (2:0)

56

 

 

 

В

ФК Вовчанськ

Крем’янець

3-0 (відмова Крем’янця)

57

01/04

10-00

Динамо-Арена

В

Енергетик/С

Воробйов, 25; Морозюк, 35; Хамза, 64; Фрусович, 77

УФК-Олімпік U19

Семенов, 10; Птухін, 13; Петров, 31; Зеленський,75

4:4 (2:3) 

58

01/04

12-00

Динамо-Арена

В

ФК Первомайський

Енергетик-Центренерго

Озацький, 35

0:1 (0:1)

59

01/04

13-00

ДЮСФШ Металіст 1925

В

Геліос

Сировой, 56; Омеляненко, -56 (в).

Металіст 1925-Юніор

Єрмоленко, 5, +28; Суханинський, +48; Глушко, 75, 77. 

1:5 (0:2)  

60

31/03

14-00

Динамо-Арена

В

«Олімп» Зміїв

Анкар

Григорусь, 21, 31, 45, 66, 71, 74; Голенков,  22; Погебний, 33; Власов, +36; Кирияк, 37, 50, 57.

0:12 (0:6)

  

М

Група А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Люботин

 

3:1

3:0

3:1

4:1

6:0

3-0

2:1

1:0

1:0

9

9

0

0

26:4

22

27

2

Універ-Динамо ХНУВС Харків

1:3

 

2:0

5:0

1:1

0:2

4:4

3:0

4:0

7:0

9

5

2

2

27:10

17

17

3

Лозова-Панютине

0:3

0:2

 

1:1

9:2

2:2

4:1

1:0

4:1

4:0

9

5

2

2

25:12

13

17

4

ФК Зміїв

1:3

0:5

1:1

 

:

2:2

6:4

2:1

4:0

2:0

8

3

2

2

18:16

2

14

5

Цементник Балаклія

1:4

1:1

2:9

:

 

2:1

1:3

2:1

3:1

3:1

8

4

1

3

15:21

-6

13

6

ФК Рогань

0:6

2:0

2:2

2:2

1:2

 

4:2

1:3

0:2

2:0

9

3

2

4

14:19

-5

11

7

«НИВА» Скородинівка

0-3

4:4

1:4

4:6

3:1

2:4

 

3:0

3:2

1:9

9

3

1

5

21:33

-12

10

8

Арена U17 Харків

1:2

0:3

0:1

1:2

1:2

3:1

0:3

 

:

2:0

8

2

0

6

8:14

-6

6

9

Квадро Первомайський

0:1

0:4

1:4

0:4

1:3

2:0

2:3

:

 

3:2

8

2

0

6

9:21

-12

6

10

 УФК-Олімпік U17 Харків

0:1

0:7

0:4

0:2

1:3

0:2

9:1

0:2

2:3

 

9

1

0

8

12:25

-13

3

  

М

Група В

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

Металіст1925-Юніор Харків

 

0:2

3:1

2:0

6:1

7:0

4:1

5:1

4:0

2:0

9

8

0

1

33:6

27

24

2

«ФК» Вовчанськ

2:0

 

:

1:0

7:0

:

3-0

3:0

10:0

12:0

7

7

0

0

38:0

38

21

3

Енергетик Солоницівка

1:3

:

 

4:4

5:1

3:2

1:1

10:0

2:1

7:2

8

5

2

1

33:14

19

19

4

УФК-Олімпік U19

0:2

0:1

4:4

 

2:0

3:4

6:1

4:0

4:2

7:1

9

5

1

3

30:15

15

16

5

Енергетик-Центренерго Слобожанське

1:6

0:7

1:5

0:2

 

1:0

1:0

4:1

2:2

8:1

9

4

1

5

18:27

-9

13

6

ФК Первомайський 

0:7

:

2:3

4:3

0:1

 

1:3

4:2

4:1

7:1

8

4

0

4

22:21

1

12

7

Крем’янець Ізюм

1:4

0-3

1:1

1:6

0:1

3:1

 

2:3

2:0

2:0

9

3

1

5

12:19

-7

10

8

Геліос-Академія Харків

1:5

0:3

0:10

0:4

1:4

2:4

3:2

 

5:2

:

8

2

0

6

12:31

-19

6

9

Анкар Харків

0:4

0:10

1:2

2:4

2:2

1:4

0:2

2:5

 

12:0

9

1

1

7

21:33

-12

4

10

«Олімп» Зміїв

0:2

0:12

2:7

1:7

1:8

1:7

0:2

:

0:12

 

8

0

0

8

5:57

-52

0