Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Дата

Час

Стадіон

Група

Команда

Команда

Рахунок

догравання

 16

07/04

14-00

Динамо-Арена ХНУВС

В

ФК Вовчанськ

Черніков, 41; Якименко, 80

Енергетик Солоницівка

 2:0 (0:0)

26

05/04

19-00

Динамо-Арена ХНУВС

В

ФК Вовчанськ

Черніков, 3, 69; Батусов, 16, 31; Джаухар, 28; Стрельников, 62; Власов, 74; Якименко, -76; Грабар, 80.

ФК Первомайський

8:0 (4:0)

72

07/04

12-00

Арена

А

ФК Зміїв

Карнаух, 80+1

Цементник

1:0 (0:0) 

80

07/04

14-00

Восток

В

Олімпік Зміїв

Геліос

Шинкарев, 2; Стадник, 9; Карабаза, 38, 42; Кравченко, 54

0:5 (0:3) 

81

05/04

17-00

Арена

А

Арена U-17

Квадро

Семиволос, 7; Вановський, 33, 63; Зинов’єв, 74

0:4 (0:2)

  

М

Група А

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Люботин

 

3:1

3:0

3:1

4:1

6:0

3-0

1:0

2:1

1:0

9

9

0

0

26:4

22

27

2

Універ-Динамо ХНУВС Харків

1:3

 

2:0

5:0

1:1

0:2

4:4

4:0

3:0

7:0

9

5

2

2

27:10

17

17

3

Лозова-Панютине

0:3

0:2

 

1:1

9:2

2:2

4:1

4:1

1:0

4:0

9

5

2

2

25:12

13

17

4

ФК Зміїв

1:3

0:5

1:1

 

1:0

2:2

6:4

4:0

2:1

2:0

9

4

2

2

19:16

3

17

5

Цементник Балаклія

1:4

1:1

2:9

0:1

 

2:1

1:3

3:1

2:1

3:1

9

4

1

4

15:22

-7

13

6

ФК Рогань

0:6

2:0

2:2

2:2

1:2

 

4:2

0:2

1:3

2:0

9

3

2

4

14:19

-5

11

7

«НИВА» Скородинівка

0-3

4:4

1:4

4:6

3:1

2:4

 

3:2

3:0

1:9

9

3

1

5

21:33

-12

10

8

Квадро Первомайський

0:1

0:4

1:4

0:4

1:3

2:0

2:3

 

4:0

3:2

9

3

0

6

13:21

-8

9

9

Арена U17 Харків

1:2

0:3

0:1

1:2

1:2

3:1

0:3

0:4

 

2:0

9

2

0

7

8:18

-10

6

10

 УФК-Олімпік U17 Харків

0:1

0:7

0:4

0:2

1:3

0:2

9:1

2:3

0:2

 

9

1

0

8

12:25

-13

3

  

М

Група В

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

«ФК» Вовчанськ

 

2:0

2:0

1:0

7:0

8:0

3-0

3:0

10:0

12:0

9

9

0

0

48:0

49

24

2

Металіст1925-Юніор Харків

0:2

 

3:1

2:0

6:1

7:0

4:1

5:1

4:0

2:0

9

8

0

1

33:6

27

24

3

Енергетик Солоницівка

0:2

1:3

 

4:4

5:1

3:2

1:1

10:0

2:1

7:2

9

5

2

2

33:16

19

19

4

УФК-Олімпік U19

0:1

0:2

4:4

 

2:0

3:4

6:1

4:0

4:2

7:1

9

5

1

3

30:15

15

16

5

Енергетик-Центренерго Слобожанське

0:7

1:6

1:5

0:2

 

1:0

1:0

4:1

2:2

8:1

9

4

1

5

18:27

-9

13

6

ФК Первомайський 

0:8

0:7

2:3

4:3

0:1

 

1:3

4:2

4:1

7:1

9

4

0

5

22:29

-7

12

7

Крем’янець Ізюм

0-3

1:4

1:1

1:6

0:1

3:1

 

2:3

2:0

2:0

9

3

1

5

12:19

-7

10

8

Геліос-Академія Харків

0:3

1:5

0:10

0:4

1:4

2:4

3:2

 

5:2

5:0

9

3

0

6

17:31

-14

9

9

Анкар Харків

0:10

0:4

1:2

2:4

2:2

1:4

0:2

2:5

 

12:0

9

1

1

7

21:33

-12

4

10

«Олімп» Зміїв

0:12

0:2

2:7

1:7

1:8

1:7

0:2

0:5

0:12

 

9

0

0

9

5:62

-57

0