Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Група «А»

Група «Б»

1.      ФК «МЕТАЛІСТ 1925 ЮНІОР»

1. ФК «УФК U17» ХАРКІВ

2.      ФК «МАЯК» ВАЛКИ

2. ФК «ЕНЕРГЕТИК» СОЛОНИЦІВКА

3.      ФК «КВАДРО»

3. ФК «КРЕМ’ЯНЕЦЬ» ІЗЮМ

4.      ФК «СОЛІДАРНІСТЬ» ЗОЛОЧІВ

4. ФК «НИВА» СКОВОРОДИНІВКА

5.      ФК «ЗМІЇВ»

5. ФК «ШАЙН» ХАРКІВ

6.      ФК «АРЕНА» ХАРКІВ

6. ФК «МЕТАЛІСТ 1925 2002» ХАРКІВ

7.      ФК «УНІВЕР-ДИНАМО» ХАРКІВ

7. ФК «УНІВЕР-ДИНАМО-2» ХАРКІВ

8.      ФК «АНКАР» ХАРКІВ

8. ФК «РОГАНЬ» РОГАНЬ

 

ГР

Господарі

Гості

Дата

Час

Стадіон

Рахунок

І ТУР 16/17.02.19

А

1

ФК МЕТАЛІСТ 1925 ЮНІОР

АНКАР

17.02

10.30

Металіст

 

А

2

МАЯК ВАЛКИ

УНІВЕР-ДИНАМО

17.02

12.00

ХНУВС

 

А

3

КВАДРО

АРЕНА

16.02

12.00

ХОВУФКС

 

А

4

СОЛІДАРНІСТЬ

ФК ЗМІЇВ

17.02

13.30

Металіст

 

Б

5

УФК U17

РОГАНЬ

16.02

14.00

ХОВУФКС

 

Б

6

ЕНЕРГЕТИК

УНІВЕР-ДИНАМО-2

17.02

14.00

ХНУВС

 

Б

7

КРЕМ’ЯНЕЦЬ

МЕТАЛІСТ 1925 2002

17.02

12.00

Металіст

 

Б

8

НИВА

ШАЙН

17.02

15.00

Металіст

 

ІІ ТУР 23/24.02.19

А

9

АНКАР

ФК ЗМІЇВ

24.02

10.00

Металіст

 

А

10

АРЕНА

СОЛІДАРНІСТЬ

24.02

11.30

Металіст

 

А

11

УНІВЕР-ДИНАМО

КВАДРО

23.02

12.00

ХНУВС

 

А

12

ФК МЕТАЛІСТ 1925 ЮНІОР

МАЯК ВАЛКИ

24.02

13.00

Металіст

 

Б

13

УФК U17

ЕНЕРГЕТИК

23.02

14.00

ХОВУФКС

 

Б

14

УНІВЕР-ДИНАМО-2

КРЕМ’ЯНЕЦЬ

23.02

14.00

ХНУВС

 

Б

15

МЕТАЛІСТ 1925-2002

НИВА

24.02

14.30

Металіст

 

Б

16

РОГАНЬ

ШАЙН

24.02

16.00

Металіст

 

ІІІ ТУР 2/3.03.19

А

17

МАЯК ВАЛКИ

АНКАР

03.03

10.00

Металіст

 

А

18

КВАДРО

ФК МЕТАЛІСТ 1925 ЮНІОР

02.03

12.00

ХОВУФКС

 

А

19

СОЛІДАРНІСТЬ

УНІВЕР-ДИНАМО

02.03

12.00

ХНУВС

 

А

20

ФК ЗМІЇВ

АРЕНА

03.03

11.30

Металіст

 

Б

21

ЕНЕРГЕТИК

РОГАНЬ

03.03

13.00

Металіст

 

Б

22

КРЕМ’ЯНЕЦЬ

УФК U17

02.03

14.00

ХОВУФКС

 

Б

23

НИВА

УНІВЕР-ДИНАМО-2

02.03

14.00

ХНУВС

 

Б

24

ШАЙН

МЕТАЛІСТ 1925 2002

03.03

14.30

Металіст

 

ІV ТУР 9/10.03.19

А

25

АНКАР

АРЕНА

10.03

14.30

Металіст

 

А

26

УНІВЕР-ДИНАМО

ФК ЗМІЇВ

09.03

12.00

ХНУВС

 

А

27

ФК МЕТАЛІСТ 1925 ЮНІОР

СОЛІДАРНІСТЬ

10.03

10.00

Металіст

 

А

28

МАЯК ВАЛКИ

КВАДРО

09.03

12.00

ХОВУФКС

 

Б

29

РОГАНЬ

МЕТАЛІСТ 1925 2002

10.03

11.30

Металіст

 

Б

30

УНІВЕР-ДИНАМО-2

ШАЙН

09.03

14.00

ХНУВС

 

Б

31

УФК U17

НИВА

09.03

14.00

ХОВУФКС

 

Б

32

ЕНЕРГЕТИК

КРЕМ’ЯНЕЦЬ

10.03

13.00

Металіст

 

V ТУР 16/17.03.19

А

33

КВАДРО

АНКАР

16.03

12.00

ХОВУФКС

 

А

34

СОЛІДАРНІСТЬ

МАЯК ВАЛКИ

17.03

11.30

Металіст

 

А

35

ФК ЗМІЇВ

ФК МЕТАЛІСТ 1925 ЮНІОР

17.03

14.30

Металіст

 

А

36

АРЕНА

УНІВЕР-ДИНАМО

16.03

12.00

ХНУВС

 

Б

37

КРЕМ’ЯНЕЦЬ

РОГАНЬ

17.03

13.00

Металіст

 

Б

38

НИВА

ЕНЕРГЕТИК

17.03

10.00

Металіст

 

Б

39

ШАЙН

УФК U17

17.03

13.00

ХОВУФКС

 

Б

40

МЕТАЛІСТ 1925 2002

УНІВЕР-ДИНАМО-2

17.03

16.00

Металіст

 

VІ ТУР 23/24.03.19

А

41

АНКАР

УНІВЕР-ДИНАМО

23.03

12.00

ХНУВС

 

А

42

ФК МЕТАЛІСТ 1925 ЮНІОР

АРЕНА

24.03

15.00

Металіст

 

А

43

МАЯК ВАЛКИ

ФК ЗМІЇВ

24.03

10.30

Металіст

 

А

44

КВАДРО

СОЛІДАРНІСТЬ

23.03

12.00

ХОВУФКС

 

Б

45

РОГАНЬ

УНІВЕР-ДИНАМО-2

23.03

14.00

ХНУВС

 

Б

46

УФК U17

МЕТАЛІСТ 1925 2002

21.03

14.00

ХОВУФКС

 

Б

47

ЕНЕРГЕТИК

ШАЙН

24.03

13.30

Металіст

 

Б

48

КРЕМ’ЯНЕЦЬ

НИВА

24.03

12.00

Металіст

 

VІІ ТУР 30/31.03.19

А

49

СОЛІДАРНІСТЬ

АНКАР

31.03

11.30

Металіст

 

А

50

ФК ЗМІЇВ

КВАДРО

30.03

12.00

ХОВУФКС

 

А

51

АРЕНА

МАЯК ВАЛКИ

31.03

16.00

Металіст

 

А

52

УНІВЕР-ДИНАМО

ФК МЕТАЛІСТ 1925 ЮНІОР

30.03

12.00

ХНУВС

 

Б

53

НИВА

РОГАНЬ

31.03

10.00

Металіст

 

Б

54

ШАЙН

КРЕМ’ЯНЕЦЬ

31.03

13.00

Металіст

 

Б

55

МЕТАЛІСТ 1925 2002

ЕНЕРГЕТИК

31.03

14.30

Металіст

 

Б

56

УНІВЕР-ДИНАМО-2

УФК U17

30.03

14.00

ХНУВС

 

½ ФІНАЛУ 07.04.19

½

57

07.04

 

 

 

½

58

07.04

 

 

 

МАТЧ за ІІІ місце 14.04.19

59

 

 

14.04

 

 

 

ФІНАЛ 14.04.19

Ф

60

 

 

14.04

 

 

 

 

 

ХОВУФКС – (Харківське обласне вище училище фізичної культури і спорту) м.Харків, вул. Померки, 27.

ХНУВС – (Харківський національний університет внутрішніх справ) м.Харків, вул. Ландау, 25.

ДФА «Металіст» - м.Харків, вул.Плеханівська, 65